Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Šaty dělají člověka, aneb nové uniformy...
Vydáno dne 02. 03. 2008 (1898 přečtení)

S novým vládcem většinou přichází nové změny. A není tomu jinak ani u nového Krále Richarda.

Král Richard I. vyhlásil konkurz na novou uniformu stráže. Cílem bylo navrhnout novou pěknou uniformu která by reprezentovala nového vládce i způsob jeho vlády. Návrhů přišel opravdu dostatek a tak bylo z čeho vybírat. Dokonce sám král přispěl svým návrhem. Mnozí se hádali, co by měla uniforma obsahovat a co ne. Názory byly opravdu různé stejně tak jako filosofie které hlásali. Když možnost posílat návrhy pomila, nastal čas výběru. A hlasovat mohl opravdu každý. Hlasů bylo opravdu dost a nakonec zvítězil návrh samotného Krále Richarda.

Blackrockové brnění, stříbrný plášť a stříbrné kopí.

uni1


Na návrh který měl být vybrán vyhradil Král 100 000 zl. Jelikož byl vybrán jeho, tak ohodnotil lidi na druhém místě. Jedná se o Baldura, Dextra a Melian. Zde jsou jejich návrhy. První Baldur, pod ním od Dextra a nakonec od Melian.

uni2


uni3


uni4


Král ihned zahájil na hradě výkup materiálu na nové uniformy. Přispět může opravdu každý neváhejte. Tato akce je časově omezená.
Amy doufáme, že stráže budou nosit nové uniformy se ctí a budou se líbit. Ale o tom nikdo nepochybuje, jelikož jste je vybírali právě VY!


[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 79 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist