Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Chaos versus Order
Vydáno dne 02. 03. 2008 (1767 přečtení)

Souboj

Je krásný slunečný den a před kovárnou se vytvořily skupinky několika lidí. Někteří trénují alchymii a míchají lahvičky dodávající energii na kouzlení, jiní zlepšují své dovednosti s mečem a štítem a někdo pouze stojí a povídá si s člověkem poblíž něj. Když tyto krásné chvíle naruší těžce ozbrojený rytíř. "Ve jménu královny Patricie opusťte město!" "Co se děje?" Vypadne z mladého muže, který tuto větu jistě slyší poprvé. "Žádný strach, nás se tato věta netýká." Uklidňuje ho starší pán zahalen do černé róby. V tu chvíli ozbrojenému rytíři někdo odpoví. "Je mi líto, já odsud neodejdu!"

Jakoby tato věta probrala všechny lidi. Ti co trénovali alchymii domíchávají poslední lektvar, ti co trénovali bojová umění schovali meče a lidé, kteří si povídali rázem zmlkli. Všichni začali napjatě sledovat, co se bude dít. Ozbrojení muži si ještě vyměnili pár ostrých slov, když jeden z nich vytáhl těžkou magickou kuš a nabil ji ostrými výbušnými šipkami. Druhý nezahálel, udělal totéž a tak propukl ostrý boj na život a na smrt. Krev byla všude. "Diváci" přibývali a bojovníci dělali vše proto, aby odešli ze souboje jako vítězové. Tedy živí. Byla to dlouhá bitva, ale nakonec přeci jen jeden padl. Tři ostré zásahy našly skulinku v jeho brnění, jeho tělo se začalo ubírat k zemi a on naposled vydechl. Rytíř sesedl z koně, vzal protivníkovi těžkou kuš, aby ji už nikdo nemohl proti němu použít a odešel.

Pár lidí zatleskalo, pár lidí bylo smutných a jiní jen nevěřícně sledovali, co se to vlastně stalo. Mladý muž se celý třásl, obrátil se na pána v černé róbě a rozechvěným hlasem se zeptal: "Cco to mmělo zznamenat?" Starší pán se jenom usmál a odpověděl: "Souboj frakcí. Dvou skupin v zásadě hodných lidí avšak zcela opačného přesvědčení. Těchto soubojů ještě uvidíš spousty."[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 21 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Honzík )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist