Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * kupec Rugar
Vydáno dne 24. 02. 2008 (1958 přečtení)

…aneb, co na Vás čeká na konci cesty…

Získat možnost si zasoutěžit, je mnoho. U mnoha se výsledek rovná získání titulu, panství, majetku či postavení.

Ale je jen jedna soutěž, na jejímž konci se skrývá možnost získat knihu. Ale ne jen tak ledajakou. Kniha, která má velikou moc, která je svázána magii a její hodnota má nedozírnou cenu. Kniha, jejíž moc je tak veliká, že učiní z libovolného předmětu, předmět tak magicky napuštěný, že jej nelze majiteli uzmout z těla. Je to kniha, která se jmenuje Holy Might Deed.

Ovšem cesta za jejím získáním začala trnitě a určitě i trnitá dále bude. Začala 18. Února, kdy se objevil Yewský kupec Rugar a do celého světa byl zvěstována jeho slova v dopise. „V dalekých zemích, tam, kam lidská noha málokdy vkročí, tam, kam několik týdnů po moři plujete bez ustání, zvláštní mají zvyky. Potěšení nacházejí místní zbohatlíci ve shromažďování věcí jim nedostupných, pocházejících z jiných světů. I já jsem se nechal touto vášní na chvíli unést, ovšem obchodní duch ve mě zvítězil“.

A tak se pro místní obchodníky, bojovníky i pro prostý lid naskytla možnost se zbavit co nejvíce materiálu, který Rugar potřebuje. Jeho skladiště je blízko chrámu Ctnosti a pro zájemce je vždy k dispozici k nahlédnutí. Je vyrobeno z prvotřídního pískovce, který je postaven na pláži. Kromě spodního patra je v patře druhém možné vidět komnaty pomocníka Rugarova – Laydana.

V přízemí skladiště jsou pravidelně rozloženy truhly, a každý hráč má svou truhlu pojmenovanou dle jeho jména. Na zdi u truhel je vždy vidět, jaký je momentální úkol a do kdy je potřeba jej splnit

A v čem vlastně spočívá soutěž? Je to velice jednoduché – je potřeba pravidelně doplňovat to, co Rugar potřebuje do truhel. Ten, kdo donese nejmíň ze všech, opouští soutěž a veškeré vynaložená materiály mu vyjdou vniveč.

A pokud se jednomu všem povede splnit nejlíp a v největším množství to, co požaduje Rugar, bude odměněn knihou. Ale jen ten nejlepší, nejbohatší, nejsilnější ze všech. Ostatním zůstanou slzy pro pláč.

Fotky jsou k dispozici na adrese http://zemsky-trubac.ic.cz/Rugar/


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 316 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist