Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Zjevení prvního Rytíře 2. část
Vydáno dne 24. 02. 2008 (2031 přečtení)

Hádanka zjevení prvního rytíře byla uhádnuta a úkol se podařilo splnit Hollowmanovi a Kaile.

O koho a co šlo? Šlo o to uhádnout kdo byl první rytíř a kde měl dům (kde zemřel). Následně jít na ono místo a zavolat to správné jméno. Pak už to bylo jednoduché, ressurection a port do Britu.

Tak končí stará doba a můžu začít hrát nanovo.

Kdo jsem?
Jsem starý Langart, který přestal s hraním jako takovým někdy před 4 roky.

rytir1


Co se tyče mé postavy:
Začínám od znova, takže nemám ani titul HoK, ani Baron či Rytíř, žádný majetek ani dovednosti. Je to tak lepší hned z několika důvodů. Jedním z nich je jít na plac bez žádných výhod z dob minulých a taky už se těším na zábavu při vytváření postavy.
Začínám tedy s holým zadkem a uvidí se, kolik jsem z UO zapomněl.

Styl hraní? Určitě ten co za starých dob. Počítám, že mě uvidíte ve staré guildě Adventurers a vždy neutrálního k frakcím. Dungeony, guilda a všemožné akce RT, tak to jsou místa, kde mě nejspíš uvidíte.

Tituly Baron a HoK jsem dostal někdy ke konci mého hraní a věřte nebo ne, nebyl pak čas si hru užít tak nějak do pohody, jak bych si představoval. Proto je čas vrátit se, navázat na staré dobré časy a pokračovat ve volnějším tempu.

Děkuji ještě jednou Kaile a Hollowmanovi za navrácení mezi živé a teď už konec čteni a hurá do hry.

rytir2


rytir3
[Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 70 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Langart )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist