Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Guildovní válka
Vydáno dne 17. 02. 2008 (1499 přečtení)

...asi si říkáte proč o tom opět psát?...

Poslední dobou se nám tady rozvířilo téma ohledně tohoto boje mezi guildami.

Co z toho pro neutrálního občana vyplývá?

Opět veliká diskuze na téma boje. Když jsem si četl celé auditko věnované tomuto tématu, udělalo se mi ( jak jinak ) zle. Říkal jsem si, že mě opět nemůže nic překvapit, ale od doby, co jsem zažil komunikaci s Kaile, jsem byl opět znechucen.

První čeho jsem se dočetl bylo varovnání, aby se systém nezneužíval – klasika. Druhá věc, která mi doslova bila do očí je hájení RT – nepřekvapující. ( nicméně jejich obavy chápu) .

A začala vlna nadávek, obviňování, slova MS, bugaři apod se objevovali stejně rychle, jako voda teče z hor dolů. Nejen Bratrstvo, ale i Order spolu proti Chaosu -> a najednou je nejpočetnější frakční guilda napadána ze všech stran. Krocení ze stran RT nepomohlo, stejně se pořád lidé bavili na téma sviňí, podvodníku, a spiklenců. A aby toho nebyklo málo, začali se tam lidé hádat i o velikosti svých přirození ( obrzně myšleno) .

Už i radní Chaosu museli krotit své členy, aby vážili svých slov – tady si neodpustím narážku – Theepe – ty do Chaosu nepatříš !!!!

Přesily, Fire kuše, napomáhání ze strany Order či Phules apod. Vůbec se nedivím, že to celé auditko by zasloužilo promaz a delete. A to mi potvrdí jak zástupci RT tak i představitelé frakcí. Slova typu – zameťte si před vlastním práhem apod. Když se dívám, v jakém podání je to napsáno na fŕu, tak si říkám, že nechci nic od tohoto světa. Už nic, raději bych chtěl získat větší množství těch, co na sebe nehážou špínu, neobviňují se, nenadávájí si apod. Vím, že je to taková lehka idea, ale je.

Na závěr přišla krásná třešnička na dortu – a to post Pase, který mi dovolte, aby citoval:

Pas napsal: To se nám to ale zvrtlo, ta válka. Chvíli tady nejsem a už mám hackly acc a postavu v Bratrstvu...

Na to není třeba komentáře…


[Akt. známka: 4,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 54 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist