Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Otázky a Odpovědi na novou sféru VIII.
Vydáno dne 17. 02. 2008 (2159 přečtení)

...po dlouhé době se opět v sumarizaci dá zjistit, co můžete očekávat a co ne...Tentokráte i s obrázkem.

Chci se zeptat: Chystáte něco pro MS, které šetří měsíc peníze, aby si chvilku mohli zakillit a pak odbugovat killi? Nebo nějaké ztížení, aby nebyly každý týden nové PK ? Aby to zůstalo jen pro lidi co na to mají a dokáží si kuklením vydělat?
Samozřejmě
Toto bude ošetřeno, aby ten bug nefungoval....
Nikdo o takové lumpárny nestojí.
Jinak žádné jiné ztížení pro PK se neplánuje, tady je už vše tak, jak má být.

Změní se nějak svitky?
S jistotou jen můžu říct že chci zpomalit recall svitek, u ostatních se pokusíme to nějak udělat, aby to jakžtakž fungovalo... pořádně se jim můžeme věnovat někdy v budoucnu, až nebude co dělat...

Bude opravena výroba + krystalů? Myslím tím, že bugujou (mažou runy, krystaly)
Mělo by

Spíš takový blbý dotaz... bude se dát u vendorů vykupovat třeba za 3,7? Jedná se třeba o různý regy atd. atd.
Toto nepůjde.

Projde tutoriál změnou?
Budou mít zvířata respawn?
Zůstane stejné trénování healingu? Nebo budu muset healovat hráče?
Ne.
Ne.
Nezůstane.

Ehm... bude nová sphera zobrazovat světlo okolo odložené lucerny či pochodně stejně jako když je držena v ruce, nebo bude stále svítit jako z okna? (Drobnost, já vím, ale ptalo se tu i na větši titěrnosti)
Copak neznáš .flip (popř. .xflip) na lucernu?

Bude třeba nějakej reservoir keg kterej třeba unese víc v sudě nez 300 lahviček, nebo chcete nějak zvětšit pocet potionu v kegu? Aspoň by to třeba při trainu nebo tak nezavazelo, byl by jeden nekonečnej keg a třeba když se rozhodnete prodat po 300 vemete normal keg, ten pak dáte do deedu - jen aby bol velkej keg kterej by bol zasobovac
Žádný keg s vyšším počtem nebude, kegy prakticky zůstávají tak, jak jsou s malými změnami, ale vice jak 300 lahvicek se do nich nevejde.

Jak to je s Rebelem ? Je už zpět a zase pracuje na přechodu ?
Jak to vypadá s Lockpickingem ? Už je hotový ?
Bude nějaká změna pro Upíry ? (Jako, že jim to třeba bude už i v gz ubírat hp při dclicku na něco)
Nebo bude novinka, že to upirum nebude ubírat při dclicku ale už jim to bude ubirat furt ?
Je hotovy.
Hotov, nascriptován, zhodnocuje se.
Žádná zásadní změna pro upíry se neplánuje.

Mě by zajímalo, jestli budou opraveny nebo pozměněny lodě - občas se mi stane, že ztratím kormidelníka a loď je už k ničemu.
Když jsme jezdili a testovali fishing, nikdy se ani mě nestalo, že by se loď rozpadla.

1. Na jakou spheru se tu přesně přechází?
4. Opravdu se na té sphere něco dělá? nebo jako vždy Voyta spustí doma server, nahraje tam mapu tutoriálu, natáhne tam betatestery, ti mu řeknou jak pomalu leze mining, tak teprv začne nastavovat gainy což ho u 5. skillu přestane bavit, tak nechá lidi aby se ještě pár hodin zabíjeli (jakože testujou PVP) a pak to vypne s tím že časem.... (už to tu párkrát bylo)

1.) 56b
4.) test sfera jede temer nonstop aby meli testeri moznost se domluvit i mezi sebou kdy pujdou testovat ... reporty pisi do zvlastni sekce na foru a podle tech se delaji dalsi upravy / opravy, po nahrátí nové verze scriptů jsou v přislušném auditku vyzváni k otestování a když je to ok tak se to testne jeste jednou kompletně a nejenom věci, které se opravovaly, a daná věc se uzavře jako hotová.

Když čumím že assist neumí ani mageru trénit sám, tak mi je na blití a na Endoru přece je nová sphera a nějak to tam zakázali nebo něco take, ale víš já bych se klidně spokojil vsude i s razzorem.
Endor nemá žádnou spheru. Tvůj život musí být strašně jednoduchý.
Timer GH a KVF se měnit nebude, prozatím zůstává tak jak je teď.

Já bych zavedl loot itemů tak, že by nikdo nemusel nic lootovat ale automaticky by to tomu co dotycnyho zabil ( + tem co se podíleli na zabiti) nahazelo nahodne itemy do baglu podle toho jak sou cenny anebo tak a nějaký itemy by prostě zustaly v těle nebo něco na tom principu aby se prostě veškerý MS lootovaní/ autolooty atd minuly ucinkem) Ale s tím by bylo hodně práce nastavit všecko podle cennosti atak (jestli je to vůbec možný).
Celý loot system právě z důvodu tebou zmiňovaných předěláváme, nadále by se měl hráč podílet na zabiti npc/hrace, aby se mohl dostat do jeho věcí po smrti...
Takže snad se to povede, neni to prý jednoduché, musíme doufat, že to Whoor zmákne.

Bude zprovozněn systém bojiště? Zabírání různého území + případné bonusy pro držitele toho území?
Na tomto se usilovně pracuje a na nové sféře to můžeme přislíbit.

Omlouvám se, pokud to tu už bylo... můžete sdělit něco více o skillu rezistance na magi?
Na resisty všeobecně (všechny možné druhy zranění, elementární magie a zranění) existuje systém mimo magickou resistenci, který její roli víceméně supluje. U skillu se tedy uvažuje maximálně o nějaké formě absorbce, nicméně méně významné.

Prosím Vás, bude možné si u postavy nechat odstavit Nekromancii, nebo když bude book of light, bude postava odsouzena dělat špatné skutky?
Ano, něco takového bude…

Daňový systém měst ,s ním spojená funkce jakéhosi správce nebo starosty města a jisté pravovmoce . Bude něco takového v plánu ?
Případně nezplacení daně v královskem městě možnost zabavit dům starostou apod...
Pokud to v plánu není, scp mohu vypracovat zaslat k testování?

Ano toto je v planu, momentálně není dořešené, ale bude to spojené s frakcemi - části královskych měst, a u hráčských zatím žadné konkrétní návrhy nepadly, ale samozřejmě se tomu nebudeme branit...

Bude možné na nové sphere použít tracking na lodi? (dalekohled)
Ano.

Budou na new sphere se dát třeba roby vyrábět v růžných barvách třeba s přidáním určitého ingotu?
Bude zvýšen počet domů na jednom acc?
Bude zvýšena max hmotnost banky?
Přechazíme jen na nový emulátor té samé hry - neměníme pravidla
Co se přidávání ingotů týka, k obarvovani čehosi tak něco na ten způsob je připravován quest, ale to se nechte překvapit a nebude to mít nic společného se spuštěním nove sphery...

Bude změněný skill meditacie? Nechem být drzý ale na Morii je meditacia vyriesena o dost lepsie... netřeba stále klikat...
Meditace je přeskritována a funguje, a mimoto budou predměty a dalši různé vlastosti umožňující regeneraci many velkou rychlostí, vlastně chceme omezit bezduché chlemtání TMR lahví a přesně to na vlastnosti které to umožní stejně dobře...

Budou skilly nastaveny tak, že při 105, 110%... skillu bude nějaká znatelná výhoda v používání daného skillu? Tím pádem budou i +věci na skilly? Napřiklad rozdíl mezi stealthem v shadow a bez něj bude nějak citelne znát přes tu hranici 100? Nebo se nebude v tomto směru zvýhodňovat výbava?
Ano, ne u všech skillů, ale u dost skillů to tak bude...

Jaké verze clienta budou tedy oficiálně podporovány ?
V první etapě bude oficiálně podporován stále stejný klient jako teď, v druhé etapě bude podporován nejnovější klient.

Jinak dotaz... Plánuje se na nové spheře udělat víc druhů dřeva? Bude konečně k něčemu vytrénovaný lumber?
Ano nové dřevo bude ... už je i kompletně ozkoušené a doladěný drop ... Další věci už si já i zúčastněný necháme pro sebe

Budou nějak ošetřené gaty? Jako že z gz do gz bude modrá a z gz do pryč bude červená a naopak z pryč do GZ taky červená?
Ano. Ne přesně takhle, ale půjde to rozeznat.

Prestanou být buglé NPC a nebudou střilet co krok to strela?
A tak isto mercenarovia ktory sa daju najmut bude im to z baglu pri strelbe brat sipy?
Budou ještě najmuté NPC moct projít přes zdi přikazem all go?br> Budou zavede automaticke AFK kontroly nahodne? Proste ti prijde kontrolní otázka na ktoru do urciteho casu musiš zodpovedet(ale jen kdyz makrujete, nebo jen pri craft skillov) kdyz ne bud tě to zabije nebo hodi do jail ale bral bych zabitie podle mne zbytecnej jail. - Bude napriklad Jail vyresen tak aby kdyz nekomu skonci trest ho automaticky kickne? aby gm nemuseli prijit mely by jen zadanej cas dokedy ma bejt a jeho to pak kickne?
Budou v reward systeme treba navyber nejake nove tuby okrem cerne? bolo by to takove pestrejsi nebo budou padat v dungu z priser?treba ako na Endore?
Vite aby mely prisery i neco okrem gp a blanku nebo treba malicke pokladky ktere by ste museli pouzit skill lockpick remove a pak treba padne nejaka plusova vec -

Ano.
Ano.
Oni teď nejdou?
NE.
NE.
NE.

Nevím jestli to už nebylo řečené, ale tak mě napadá jestli bude úplně stejná mapa nebo tam budou nové ostrovy, nová města, atd...
Ano bude prozatím stejné, se sferou to není nějak spojene..
Ovšem jsou připravené nové lokace, města ,dungeony, které budou spuštěné až s novou sferou protože nyní nemá význam je dávat ješte do hry...

Bude snížena hodnota SBček?
Budou Braclety dávat stejné hodnoty?
Bude třeba Fire bolt od jiné hranice Nekromancie?
Ne.
Budou zprovozněny i nefungující a hodnoty jsou povětšinou stejné/br> Fire bolt bude stejný co se týka výše s menšími úpravami.

Nedá se říct, že je to dotaz, ale mohl by někdo opravit, ať jde pomocí kádě s barvou obarvovat backpack? Belty a sáčky jdou, ale ty větší kabele nejdou... Teda jestli to něčemu nějak nebrání...
Nepůjde, ale přesnej důvod ti nepovím. Je to dělané nejspíš jako batoh postavy. Který takto nenebarvíš.

Bude fungovat jídlo?
Resp.: Bude mít výraznější vliv na to, co dělám, na gain, na ubývání staminy a přibývání many, umřu hlady? atp.
Nezavrhujeme toto, ale při současném přechodu to považujeme za podružné a bude to řešeno až v pozdější fázi, nemůžeme mít dokonalé úplně všechno...

U vendorů si budete moct pořád kupovat skilly? Když jo, já bych to zrušil, zvýšilo by to náročnost. Bude změnena prodleva mezi braním itemů? Bude se dát vyrobit flaška? A ne jen kupovat?
Ano, Ne, Ne.

Budou se vracet itemy, které se při přechodu náhodně ztratí nebo zmizí ? A neříkejte mi, že nic takového se nestane...
Nemyslím že by byl nějaký důvod aby itemy, u kterých to není plánované, zmizely. Pokud by se tak stalo, budeme hledat především důvod proč se tak stalo. Přechod bude vícefázový s tím že pokud se v některé fázi vyskytne problém, bude opakována vícekrát, tj. v konečném důsledku doufám, že nikdo nebude ztrátný o žádné itemy. A pokud ano a budou mít řekněme nadstandartní hodnotu, bude se to řešit individuálně.

Zůstanou zachované barvy old kompletů?
Ano.

Budou shrink boxy ukazovat v názvu počet zvířat? takhle třeba: Horse [3]?
Ano.
Co na nové sféře bude?


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 83 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: korekce : The Delete )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist