Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Korunovace
Vydáno dne 17. 02. 2008 (1588 přečtení)

…Dlouho očekávaný nástupce trůnu je tady…

Čas je jako život. Čekáš, jak dopadne a pomalu se blíží výsledky toho čekání.

V dějinách světa je tato událost vyjímečná – koná se totiž jen jednou a její úděl končí předáním otěže potomkovi nebo jeho zástupci.

Korunovace. Akt, kdy se vláda předává z jedné hlavy na hlavu druhou. Čas, kdy naše očekávání se mohou změnit v realitu. A také doba, kdy se vrazi a lapkové mají mít na pozoru.

23. února se bude konat veliká slavnost na Britainském hadě, od 20:00. Po dlouhých letech vlády královny Patricie, po mnoha dnech strávených v bolestech, ji nahradí silná osoba – princ Richard, šampión Ctností, adept Rovnováhy, vévoda Trinsický, správce Krondoru.

Mnoho titulů, mnoho skutků provází našeho budoucího krále. Mnoho hrdinů jej doprovázelo na jeho cestě na trůn. A všichni byli pozváni. Spolu s nimi se mohou dostavit veškeří občané země, Lord Blackthorn a jeho stoupenci, dále byly odeslány další zvací dopisy zástupcům ostatních národů: elfů, tsuranů a gargoylů. Dále pak jsou pozváni jako čestní hosté i ochránci Ctností, Hrdinové Kelevaru a samosebou i skupina Reformátorů.

Spolu s nimi se dostaví pravděpodobně spousta neutrálních občanů a předpokládá se, že účast bude hojná. Všichni jsou zvědaví, zda se touto korunovací navrátí do země Rovnováha. Jak píše Elaron Bílý : „Dokonalé navrácení a obnova Rovnováhy bude završena tehdy, až vskutku neutrální panovník dosedne na trůn. Takový, který chápe svůj lid i pohnutky Chaosu a Řádu a jehož skutky jsou nesmírně příkladné.“

A jak to asi bude v zemi, kde bude na trůnu nový monarcha? Bude Chaos a Řád žít v harmonii? Asi by měl, jelikož tento neutrální panovník by měl do světa přinést rovnováhu. Ale jakou? Rovnováhu mezi guildami? Mezi frakcemi? Kdo ví… Je možné, že nadále bude vše přetrvávat.

Trocha nostalgie:

- původně se Richard jmenoval Indirshvan a na jeho žádost byl královnou Patricií přejmenován na Richarda.
- Původně to byl Tsuran – obyvatel vzdálené Země Tsuranské.
- Byl málem zavražděn. Dotyčný měl plášť Řádu a pokusil se Indirshvana otrávit. Nakonec byl zachráněn nalezením léku.
- S Richardem vstoupilo do světa tažení za záchranu Artefaktů Ctnosti. Ctností bylo a je 8 : Sacriface, Valor, Honesty, Compassion, Humuility, Spirituality, Honor, Justice. (Spravedlnost, Pokora, Udatnost, Čest, Obětavost, Osvícení, Upřímnost a Slitování)
- Byla vydána nádherná upoutávka – k dizpozici na adrese http://noc.dnet.name/kelevar/virtues.wmv
- Richard se stal princem, když si 17. června, roku 2007, řekli své ano s královnou Patricií
- Od 14. července začalo další tažení, tentokráte s Ophidiany
- 18. července téhož roku se stal Richard správcem Krondoru
- Od 17. sprna má Richard svou Residenci
- 24. listopadu se uskutečnil boj mezi Princem Richardem a temným bohem Nerovnováhy. Díky síle bíle magie byl poražen a Rovnováha se tak opět vrátila do nšeho světa.
- 23. února bude Richard korunován na Krále


Přejeme princi Richardovi co nejvíce síly a moudrého rozhodování. Ať jej síla bílé magie a síla Elarona Bíleho provází i nadále při jeho krocích.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 199 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: korekce : The Delete )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist