Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Kampak se nám poděl skalní bankéř?
Vydáno dne 17. 02. 2008 (1992 přečtení)

…Aneb, co se stane, když sliby jsou jen chyby…

Kde jsou ta slova vrahů, že nemají možnost hrát čisté RP? Kde jsou ty nářky, že je bankéři neposlouchají? Kde jsou ty sliby, že bankéř jim pomůže….?

Není tomu dávno, co si bankéř řekl, že zadarmo ani kuře nehrabe. A nikdo se tomu nedivil, jelikož v takovém světě, jako je místo plné vrahů, se žít z dobrého pocitu nědá. A tak si začal účtovat podmínky pobytu ve Skalním městě, když je tam tak nebezpečno.

Dne 4.listopadu bylo všem známo toto : “Cech bankéřů byl znepokojen tím, že opět již poněkolikáté nebyla naplněna jeho neoficiální dohoda s vrahy. Ti totiž opět nezaplatili poplatky za služby bankéře ve Skalním městě. Mluvčí bankéřů, Zlatoň Sedmiprut, prohlásil, že tato dohoda už tak nedělá dobré jméno bankéřům, a tak tedy očekávají příště neporušení daných dohod! Jako smluvní pokutu za prodlení umístili do banky skalního města truhlu, kterou požadují po okraj zaplnit jakýmkoliv drahým kamením, jinak již nadále nebudou provozovat svoje služby. (Počet těch kamenu je asi 6 tisic). Lhůta je 7 dní, pak se bude množsví dvojnásobit.”

A, světe div se, ono to pomohlo. Najednou to šlo a to nejen za pomoci vrahů, ale i jiných hráčů.

Ale jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. A to se potvrdilo. Dohody se prostě musí plnit a to i ve světě vrahů. Ale nebylo tomu tak a opět se jim to, co chtěli, zakázalo. Je to jako s malým dítětem, chce, chce, chce, ale to co má dělat, nedělá. A tak přijde trest. Jako už několikráte.

Situace se taky má tak, že daný bankéř se už nevrátí nikdy a udělá pánům s červenou karmou pá pá. Never more, končíme, finito. A kdo za to může? Vždyť jim nikdo neřekl, že se to platit zase musí, vždyť jim nikdo výstrahnu nedal, tak jak se to mohlo stát? No jednoduše….jednou se to stalo. A je nad slunce jasné, že příště se nikdo ptát nebude. A taky se neptal.

Vrahové tak mohou jen zaplakat nad tím, jací jsou a my ostatní jen můžeme čekat, jestli pro ně členové Realizačního týmu opět nenachystají těžký úkol. To by se mohlo stát a nikdo to nevylučuje….nu uvidíme.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 148 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: korekce : The Delete )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist