Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Válka Bratrstva s Chaosem
Vydáno dne 10. 02. 2008 (1610 přečtení)

Očima Keyllora, člena rady Chaosu..

Taoki: Co bylo prvotním konfliktem mezi Chaosem a Bratrstvem?

Keyllor: Konfliktů bylo více, o některých určitě ani nevím, takže který byl ten úplně první, nejsem schopen říci.

Taoki : A které by jsi tedy mohl zmínit?

Keyllor : Údajně se mělo jednat o přestupky typu neoprávněné napadání a zabíjení členů Bratrstva našimi bojovníky, následné okrádání a další věci s tímto spojené. Když jsem dostal na toto stížnost od Setiaha, jakožto jednoho z členů Bratrstva, začal jsem se o tom samozřejmě hned zajímat. Když jsem se ptal lidí od nás, kteří se toho měli účastnit, bylo mi řečeno, že to bylo proto, protože právě Setiah několikrát vykradl tělo nějakého padlého NPC, aniž by se podílel na jeho usmrcení. To některé Chaosáky rozčílilo a proto jednali tak, jak jednali. Musím říct, že toto jejich chovaní se mně osobně nelíbí, a proto jsme začali uvnitř Chaosu jednat o jistých krocích, které by toto řešily.

Taoki : Když jste měli snahu věci řešit, proč toto "nedorozumění" přešlo až na válku?

Keyllor: Tato otázka by měla být mířena spíše na guildu Bratrstvo, která nám válku vyhlásila. Nikdo z nás tento jejich krok nechápal, tím spíš, když (údajně) si toto vyhlášení války ani neodsouhlasili uvnitř vlastní guildy. Mrzí nás, že tímto vyhlášením trpí (trpěli) i někteří slušní členové této guildy.

Taoki : A proč jste se vlastně jako frakce rozhodli válku přijmout?

Keyllor : Když se na přijetí války podívám z jedné strany, tak nejspíše proto, protože díky jejich jednání jednak nebyla možná diplomatická cesta a druha, díky jejich chování, bychom k ní asi ani nepřistoupili. A jelikož naši bojovníci jsou udatní, této výzvy jsme se nezalekli a přijali ji. Když bych se na tuto záležitost podíval trochu z technického hlediska Ultimy, tak asi také proto, že díky vyhlášení války, mají jejich jména ve hře jinou barvu a to je pro nás náznak, abychom byli vice na pozoru a nebyli překvapeni jejich případnými kroky.

Taoki : Myslíš, že válka něco vyřeší?

Keyllor : Opět záleží na tom, z jakého úhlu se na tuto situaci budu dívat. Můžu říct, že ano a to v tom případě, kdy by si členové guildy Bratrstva uvědomili, že proti nám nemají nejmenší šanci ve válce uspět. Pro obě strany musí být tato válka obrovsky náročná, nejen psychicky, ale také finančně, a tak se třeba jednoho dne dočkáme ukončení, i když... Je tu pravě ještě jiný úhel pohledu, který je spojen s technickými možnostmi ultimy. Z tohoto pohledu žádná takováto válka opravdu nic vyřešit nemůže.

Taoki : Oki, chtěl by jsi na závěr využít prostor a sdělit něco čtenářům?

Keyllor : No, sice to s daným tématem nemá příliš společného, ale když už jsem tu tak trochu začal srovnávat svět ultimy a reálný svět, tak bych snad jen apeloval na některé jedince, aby tu hru tak strašně neprožívali :)


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist