Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Život prince Richarda
Vydáno dne 10. 02. 2008 (1978 přečtení)

Zajímá vás kdo že nám to již v brzké době bude vládnout? Přečte si tento článek, který shrnuje jeho dosavadní život.

Bylo 25.září roku 2005 a královna spolu s Lordem Blackthornem přijali návštěvu velvyslance Tsuranů, který chtěl uzavřít příměří mezi Kelevarem a jeho světem. Na důkaz s sebou přivedl zajatce, který se jmenoval Indirshvan, který byl příbuzným jak krále Karla X., tak Lorda Blackthorna. Syn Karla X., Ludvík byl unesen Tsurany, stejně tak jako sestra Blackthorna a její dcera Creila. U Tsuranů byli vychováni a zamilovali se do sebe. Z jejich lásky vzešel právě Indirshvan.

Indirshvan byl ubytován na hradě královny, kde byl ale velmi záhy otráven. Následovalo dlouhé léčení, až byla nalezena potřebná rostlina a Lord Indirshvan se uzdravil.

2. Listopadu byl Indirshvanu uznán původ a byl královnou jmenován Vévodou Trinsickým a toto území mu bylo přiděleno pod správu. Na svouo žádost byl Indirshvan přejmenován na Richarda.

Netrvalo to dlouho a Richard musel řešit první vážný úkol, do země pomoci navrátit osm ctností - Spravedlnost, Pokoru, Udatnost, Čest, Obětavost, Osvícení, Upřímnost a Slitování. 11.března vydává Trinsický dekret, který nadobro změní životy mnoha obyvatel.
Každý občan země Kelevarské musí držeti se slušného chování a zásad, nechce-li skončit v šatlavě. Ve městě Trinsicu a na území veřejných, která pod toto město spadají, chovati se slušně a uctivě vůči ostatnímu lidu Kelevarskému. Zejména se vyvarovati podvodného jednání, krádežím, ublížení na zdraví či majetku, napadání nebo vraždy (toto se nevztahuje na frakční souboje). Každý, kdo bude u podobného jednání přistižen, bude po zásluze potrestán. A to uvalením do klády, kde bude veřejně pranýřován, nebo uvržením do pracovního tábora či dokonce popravou. Taky bude muset odčinit všechny škody vzniklé jeho nepřístojným jednáním.

Každý kdo vstoupí do vévodství Trinsického je povinen se říditi tímto dekretem. Neučiní-li tak vystavuje se nebezpečí postihu.


8. Října 2006byla Královnou předána tržnice do správy Richarda, Vévody Trinsického.

4. Března bylo obnoveno všech osm ctností . Richard byl pánem Ctností a bohem označen jako Šampióna Ctností. Jeho síla prý převyšuje všechny ostatní smrtelníky a obnovit ctnosti dokáže jen ten, jehož síly jsou téměř božské.

1. Dubna 2007 Královna Patricia oznámila, že se zasnoubila s vévodou Richardem. Jejich svatba se uskutečnila 17. června.

Měsíc po svatbě přešlo další město pod správu Prince Richarda, tímto městem byl Krondor. Od té chvíle se tam leccos změnilo a v dnešní době je z toho opět živé město.

Richard si však moc neodpočinul, vynořovaly se další problémy a rovnováha v zemi byla narušena. Trvalo dlouhé měsíce, než se Richardovi za pomoci mnoha dobrodruhů podařilo přemoci Boha Nerovnováhy a to za pomoci Bílé magie, kterou ho naučil Elaron Bílý.

Největší změna však přišla 15. Prosince 2007, kdy Královna vydala prohlášení, že chce předat vládu nad zemí Kelevarskou právě Richardovi. Tato novinka byla podpořena i Lordem Blackthornem.

Jak život prince, brzy již krále, Richarda bude pokračovat dále je ve hvězdách. My, občané země Kelevarské, můžeme jen doufat, že jeho kroky budou nadále rozumné a spravedlivé.


[Akt. známka: 1,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 71 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist