Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Válka Phules a Bratrstva
Vydáno dne 03. 02. 2008 (1657 přečtení)

Na první pohled dvě neutrální gildy, ale ve skutečnosti spolu válčí? Proč vlastně? dozvíte se zde.

Vše začalo, když byl Eset [Phules] napaden dvěmi bojovníky u Destardu jenom proto, že měl status criminal. Snažil se jim vysvětlit, že je criminal jenom kvůli tomu, že čaroval protekční kouzla na dva své ressnuté draky. Dva členové z giildy Bratrstvo však vysvětlení nepřijali, a tak nastal počátek konfliktu.

Taoki: Proč s nimi válčíte? Kdy konflikt začal?

Tidus: Takže verzí určitě o prvním konfliktu bylo několik, ale pravý důvod byl ten, že jsme zabili Eseta, když byl ve statusu kriminálníka a jeho guilda se za něj postavila, což chápu, ale jak říkám byl kriminal.

Taoki: Mám nějaké informace už od gildy Phules, Eset tvrdí, že byl v destardu a kriminal byl kvůli protekčním kouzlům, které si házel na své draky, prý vám to vysvětlil, ale i přesto jste ho dál napadali, myslíš si, že je správné někoho napadat, protože je criminal?

Tidus: Ano možna to bylo z těch protekcí a možná ne. Každopádně nám to vysvětlil až poté, co stál jako duch nad svým tělem. Poté vlastně začal zabíjet naše adepty, což bylo určitě katalizátorem pro válku. Přiznávám, že pokaždé "jezdit" kriminála není správné, ale to už se stalo a těžko se o tom budem dohadovad, když už si nikdo pořádně nepamatuje jak to tenkrát bylo.

Ano, Eset o problému řekl své gildě, ta kontaktovala Gora, který je na webu Kelevaru uveden jako guildmaster, ten jim však pověděl, že už UO nehraje a Gm je Tidus. Phules tedy vzali jednání Tiduse (jenž byl jedním z vrahů Eseta) za názor celé gildy a vyhlásili gildě Bratrstvo válku.

Taoki: Myslíš si, že válka má cenu, vyřeší se dle tebe s ní něco? Slyšela jsem, že od vás lidé odchází.

Tidus: Asi tak podle mě žádná válka nemá cenu a je zbytečná, ale chtěli jsme tím "uškodit" spíše jedincům než skupině. Možná se tím něco vyřeší, možná ne, o tom se můžeme opět jen dohadovad. Každopádně hlavním důvodem války s Phules je to, aby jsme zabránili útočení na naše novější hráče, teď alespoň můžou čekat, že na ně Phules zaútočí. Ano pár lidí odešlo to je pravda...Ovšem spíše jsme pár lidem oznámili, že bude lepší na chvíli odstoupit, protože to nebude vůbec nic hezkého a nevíme, jak to dopadně, ale jsou stále nakloněni na naši straně a my se budeme bít do posledních sil.

Takže to je k válce mezi těmito gildami, další vývoj přinese čas.

Mnozí z vás jste se i doslechli i o válce Bratrstva s Chaosem, o tom příští číslo, abych stihla sehant stanovisko frakce Chaos.


[Akt. známka: 1,17 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist