Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Neuvěřitelné se stalo skutečností
Vydáno dne 03. 02. 2008 (3462 přečtení)

Abaka přináší informaci, která vám možná utekla, o jednom člověku. Autor v ní vyjadřuje osobní zaujatost proti dané postavě, od které se noviny distancují.

Zima, sychravo, počasí, že by psa ven nevyhnal. 25.1.2008 po 12. hodine dopolední.
Pár dní po oficiálním vyhlašení války guild Bratorstvo vs. Phules & Chaos.

Do klasicky „klidného“ flamování o PvP, schopnostech guildy, spolupráci Bratrstva s PK se rázem vkládá Gryfin, člen výše jmenováné guildy, dřívější GM na shardu Dark Paradise(aspoň on to tak říká). Jeho jazyková zásoba je vynikající, slohové zpracování taktéž. Jen pár osob by mu jeho GM kariéru na konkurenčním shardu mohlo nevěřit. Gryfin však dělá druhou největší chybu v jeho momentálním působení na shardu Kelevar(K první chybě se dostaneme později) a začne se navážet do Kaile. zde mensi ukazka stylistického projevu:

http://tomak.own.cz/noviny/gryfin2.JPG

Pro někoho styl vyjadřování klasický, pro jiného však něčím pro kelevaru vyjímečný. Ano, zde se zrodila první myšlenka. Z kama jen já toho člověka tak můžu znát. ...mmm... safryž, nekupoval si Gryfin náhodou acc? Proto náš kelevarský detektiv zabrouzdá na bankovní účet Kelevaru, kde přímo do očí bije tato část:

http://tomak.own.cz/noviny/gryfin1.jpg

A ejhle, Jiří Kalanyos , já přeci to jméno už někde viděl. Kde jen to mohlo být. Kdo nemá tak moc rád Polštinu a jak mne může takový člověk nařknout sviní, když mne vůbec nezná. Jen jeden člověk se tak neslavně zapsal do historie Kelevaru svými rasistickými urážkami. Nebude to snad on?

Náš detektiv proto pokračuje v hledání. Začne vyhledávat v informačním portálu google. Po chvilce hledání se dostává k zajímavému článku

http://ozivote.cz/clanky/2004/03/31/ultima-online

jehož autorem je právě Jiří Kalanyos

úryvek:

Nicméně i tak lze tuto hru z Čech velmi solidně provozovat, na hrací server musíte mít ping tak do 500ms. Sám Ultimo hraji na Sardu Kelevar (je to PvP shard) a stále mě moc baví je to hra která vám vydrží roky jelikož příběh si tvoříté sami…

Jiří Kalanyos , jkalanyos@net-mag.cz


Jedno proto bylo našemu očku už jasné. Daná osoba již kdysi na Kelevaru musela hrát. Proto zadal detektiv jméno Jiří Kalanyos do svého vyhledávače v osobním ICQ kontakt listu. „Je to on! Ten, kterého mám uloženého jako Deinakon, nyní s ICQ nickem Kalyfornius .

http://tomak.own.cz/noviny/gryfin.jpg Ano, náš detektiv již zná celou pravdu. Je to on. Ten, jenž zneužíval vendory k hacku. Ten, který byl smazán za rasizmus. Ten, co porušil téměř všechny Kelevarská pravidla. Ta zrůda si říkala Lycianus.

Náš detektiv měl dnes opět štěstí. Své důkazy předložil Realizařnímu teamu Kelevaru. Situace nemohla dopadnout lépe. Acc cypherx bylo smazáno .

http://tomak.own.cz/noviny/gryfin3.JPG

A nebylo to první acc, ale už třetí(teoreticky čtvrté) Účty, které byly smazány díky našemu detektivu, Kaile .

První acc, které bylo uvězněno do Wrongských katakomb Kaile vysvobodila za účelem trashnutí. http://tomak.own.cz/noviny/gryfin4.JPG

Další smazáno za propagaci fašizmu, s urážkami na adresu Kaile. http://tomak.own.cz/noviny/gryfin5.JPG

Později za hrubé porušení pravidel mu bylo smazáno další acc. Lycianus později využil chyby v systému (plevel hack). To bylo však zjištěno, kvůli Lycinovu nařčení ohledně supportu Caranthira na adresu Kaile (Jednalo se ale o test bugu, což Lycina nevěděl). Otázka však zněla. Jak může člověk, co nemá acc vidět něco, co nemohl žádný hráč spatřit. Jediná možnost by byla kdyby.... ano, správně. Vlastnění účtu s vyšším plevelem, nežli měl Caranthir. A tak bylo i díky Kaile zamezeno jeho dalším podvodným praktikám.

O osudu posledního acc je tento článek.

Tímto bych chtěl za nás všechny poděkovat Kaile, že odhalila Lycianuse. Člověk jako on zde nemá co pohledávat.


[Akt. známka: 2,19 / Počet hlasů: 21] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 1081 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Abaka Dabaka )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist