Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Poradna u Lišky II.
Vydáno dne 20. 01. 2008 (1539 přečtení)

Není o čem psát

V minulém díle novin jsem realizoval (svou) myšlenku, že by noviny mohly vyhovět přímé žádosti Vás čtenářů a snažit se psát články na Vaše náměty. Říkal jsme si, že noviny budou přímo zavaleny horou bizardních nápadů a žádostí, od toho, aby noviny zjistili, co se skrývá pod sukní královny Patricie, kdo má největšího…koně, či oblíbené, napsali článek o autorovi daného dopisu.
A ono nic…
Má poštovní schránka(spadla mi vlivem lenosti nora, tak jsem nastěhovaný v Zemském trubači) je prázdná. Na jednu stranu je to dobře, mám pro sebe dost místa, na druhou stranu je to špatně, nemám na čem spát a co pálit.
Ale jinak mě vážně překvapuje, že nikoho nic nezajímá. Nebo to znamená, že nikdo neví o ničem, co by bylo zajímavé a stálo se na to zeptat? Všichni buď trčí v dole(Ti pracovití, na nichž jsme závislí) nebo před kovárnou, či někde honí…PK? Ale to nevadí, i o tom se dá do trubače psát. Jde naspat článek, co se děje před kovárnou, může se to napsat jako inviste…inceste…incestig…investigatěvní reportáž, tj. že dokonce kvůli tomu vylezu ze schránky a půjdou se všech ke kovárně zeptat, jak se jim stojí…
Stačí opravdu říci, stačí jen naspat na mail zemsky.trubac@seznam.cz a uvést do předmětu název Poradna.
A abych nalákal ještě více, první, kdo napíše, toho návrh na článek zpracuji, ať již bude téma jakékoliv . Berte to jako závazek. Samozřejmě pokud nikdo nenapíše, končím s poradnou, či spíše články na přání.
Vaše Liška.

P.S. Aby tento text měl i hlubší myšlenku : Pls GP


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist