Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Turnaj všestrannosti
Vydáno dne 20. 01. 2008 (1957 přečtení)

Report z tohoto zajímavého turnaje....

Když jsem se o tomto turnaji dozvěděl, bylo mi ihned jasné, že se musím přihlásit! Kontaktoval jsem lidi, co znám a nakonec sestavil pěknou čtveřici. Temný Mstitel a Lego byli první, co jsem kontaktoval, ale chyběl čtvrtý. Nakonec to byl Cajo, který doplnil naší čtveřici.

Když jsme se zaregistrovali, hodně času jsme věnovali přípravě strategie. Rád bych tímto poděkoval Jessie, že nám poskytla nějaké informace. Naše čtveřice Deleter (já), Temný Mstitel, Lego a Cajo jsme měli čelit zlému vrahovi Loupežníkovi a jeho kumpánům.

Dali jsme si sraz v Honesty, jako náš soupeř a po pomodlení k bohům jsme se ocitli v aréně. Šlo o uzavřené místo se stromy, kameny, stádem ovcí, koníkem a hejnem ptáků. Dále tam bylo místo plné kostlivců, krysích bytostí, Liche, mongbatů a draka. Dostali jsme seznam úkolů, které můžeme splnit a kolik je za ně bodů.

Před začátkem jsme si rozdali mezi sebou úkoly a mohli jsme začít. Když Daphne odstartovala turnaj, všichni jsme začali dělat předem dohodnuté věci. Já jsem naběhl tamovat koně, povedlo se mi ochočit oba dva. Lego naběhl na stříhání ovcí, Cajo těžit a Temný Mstitel střídavě na příšery a na dřevo. Postupem času jsme se dostali do výhody tím, že jsme měli všichni koně, ovšem soupeř měl výhodu více dřeva. Když uplynula doba čtyřicet minut, Daphne ukončila turnaj. Nahodili jsme smutné výrazy s tím, že jistě nepostoupíme, jelikož jsme si propočítali, co jsme měli my. Soupeřovi splněné úkoly jsme mohli jen odhadovat, ale čekali jsme na jejich straně více bodů. Nakonec nás Daphne potěšila výrokem, že jsme zvítězili 10:8. Turnaj je to velmi povedený a už se těšíme na další kolo.[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 156 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Deleter )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist