Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Poradna u Lišky
Vydáno dne 13. 01. 2008 (1458 přečtení)

Ptejte se, co Vás trápí, co chcete vědět, co Vás zajímá, chytrá Liška odpoví…
A nebo taky ne…

Myšlenka, založit drobnou poradnu, kam by čtenáři novin, psali své zvědavé dotazy mně napadla z čista jasna a neubránil jsem se jí. A jelikož, když jsem svůj záměr sdělil lidem, kvitovali to obvykle slovy: „To nám ještě chybělo.“
Tedy se dá říci, že se můj nápad setkal s kladným souhlasem, neboť je nesporně pravda, ŽE TO NÁM JEŠTĚ V NOVINÁCH CHYBÍ.
Články, které se budou zabývat otázkami, které lid Kelevarský zajímají a pozvednou kvalitu novin do nepoznaných výšin. A protože, a tady se dostávám k pointě věci, témata nám budete zasílat Vy čtenáři, bude zaručena i jejich čtenost (minimálně si je přečte ten, kdo to téma do novin zaslal a každý čtenář se počítá) a hlavně zvýší se pestrost novinových článků. Pokud téma bude zajímavé a neotřelé, jistě se najde i redaktor, co jej rád zpracuje obšírněji, místo toho, aby zavěšen a jednu nohu na lustru v Britainském hradě poslouchal dvorní klepy, aby bylo o čem psát . (Tímto zdravím svého, kolegu co zrovna sedí na tom pěkném bidýlku v královské ložnici, co jsem si tam tak pracně a nenápadně umístil a co jsi mi ukradl. Btw. kdyby jsi náhodou, až se vrátíš z jailu, hledal ten žebřík, co jsi měl pro případ problémů postavený pod oknem, tak ho mám já…)

Tedy, pokud máte téma, co vás zajímá, trápí Vás nějaká otázka a chtěli byste znát odpověď, napište nám!
Své dotazy, témata, zasílejte na zemsky.trubac@seznam.cz Jako předmět zprávy uveďte slovo

PORADNAP.S. Zásadně neodpovídám na dotazy ohledně sebe, mého ocasu a na jakékoliv otázky týkající se veverek.

Jinak první článek na přání čtenářů se jmenuje : Kdo je největší PVPER!


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 80 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist