Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Rozhovor s gildou Immortals
Vydáno dne 13. 01. 2008 (2114 přečtení)

Zdravím vás, dnes jsem si přivedl na kobereček Guildmastera guildy Immortals jménem Miky.

Asakura: Zdravím, měl byste chviličku čas na rozhovor o vaší guildě?

Miky: Také zdravím, ano mám teď čas.

Asakura: Měl bych pár otázeček ohledně guildy Immortals, můžeme začít?

Miky: Jistě, ptejte se

Asakura: Chtěl bych se nejprve zeptat, kdo byl prvním zakladatelem gildy a jak vznikla.

Miky: Začalo to, když Vacek měl guildu Pirates, a já jsem se tam stal členem, a jelikož Vacek přestával hrát, tak mě předal gildu a mohlo to začít, přijal jsem kámoše, kteří mi pomohli vydělat, a dohodli jsme se na jménu Immortals.

Asakura: To je pěkný příběh, ještě se k téhle otázce zeptám, kdy jste asi dostal titul guildmastera a kdy jste přejmenovali gildu Pirates na guildu Immortals. V jakém to bylo asi roku toto všechno, přesný datum být nemusí, ale jestli si ho pamatujete tak můžete říci. *pousmál se*

Miky:No titul guildmastera jsem dostal…to už bude nějaký ten pátek no *usmál se*, ale vím, že to bylo nějak v létě nebo na jaře v roce 2007, přesný datum bohužel nevím. A přejmenování guildy bylo v létě.

Asakura:Zeptám se, proběhlo koncem roku 2007 nebo začátkem roku 2008 něco zajímavého? Např. zda někdo poskvrnil jméno guildy. *zvědavě kouká*

Miky: Zajímavého? Hm, no tak jedna věc je, že jsme si nechali postavit dne 10.7.2007 postavit guildní město jménem Mortal City a v listopadu se k nám dostali nějakým způsobem 2 modrý MS a docela brutálně poskvrnili jméno guildy…Ale co, ty jsme vyloučili. Naštěstí tu máme hodně dobrých členů, kteří založili guildu Sonnelions, kterou musí projít každý zájemce o člena Immortals.

Asakura:Máte někoho z guildy v oblibě?

Miky: Já v guildě mám rád všechny členy stejně. Jen si je dělím na slušné a neslušné.

Askura: Mohl byste nám říci, které členy považujete za slušné a které za neslušné? Jestli to není tajné. *Mrkl*

Miky:Vzhledem k tomu, že by to bylo neslušné, tak řeknu jen ty nejslušnější: Arthas, Kovar, Magellan, Lincoln IV. Atd…*usmál se*

Asakura: Poslední otázka, máte nějaké velké plány do budoucna?

Miky: Veliké plány, no nevím, co si pod tím přesně mám představit, ale chtěl bych udělat z guildy silnou guildu asi jako každý, a kdyby náhodou byly finance tak do našeho města nechám vystavět hradby a chodníky ale od toho jsme ještě daleko.

Asakura: je to pěkný příběh doufám že se vám povede vypracovat dobrou guildu, pěkný zbytek dne a hodně štěstí. *mává*

Miky: Já se s vámi loučím a děkuji též.[Akt. známka: 2,60 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 327 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Asakura )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist