Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Externí programy 3.
Vydáno dne 06. 01. 2008 (2847 přečtení)

.....Ale ale ale... co se nám to za poslední dobu všechno neseběhlo. Inu každý z vás, čtenářů, si jistě všiml náhlé, avšak pozdní protiakce na první článek o externích programech.

Tento díl měl být původně o funkcích zpřístupněných programem Yoko Injection.
Téma článku však bylo pozměněno. Pevně doufám, že se vám bude líbit a třeba vás i pobaví.
A teď všichni jednohlasně !!! „Bez Yoka to není ONO! Bez Yoka to není ONO! “
Nebojte, to byl samozrejmě jen vtip. Nebudu vás přeci nutit do něčeho, co nechcete.

Tak a začneme.
Pro ty, kteří doteď neví, co měl znamenat úvod psaný kurzívou tu mám malou rekaputulaci.

29. prosince 2007 (17:47) GM Iluvatar
Externí programy
Realizační team Kelevaru se plně distancuje od článku o externích programech, který vyšel v posledním vydání Kelevarských novin. V žádném případě nedochází ze strany členů realizačního teamu k žádnému tolerování jakýchkoli externích programů jak tvrdí autor článku a naopak vyzýváme všechny hráče aby takovéto programy neinstalovali a nepoužívali pakliže se nechtějí ocitnout na seznamu hříšníků tohoto serveru. To, že ze strany realizačního teamu neprobíhala důsledná kontrola používání takovýchto programů hráči neznamená, že taková kontrola nebude do budoucna probíhat. Mnoho z hráčů zde na serveru hraje již hodně dlouho na to, aby je nemrzelo, že jejich účet byl smazán právě díky používání externích programů.
Vykročte proto do nového roku s čistým svědomím, že nepoužíváte nic, co by ostatní mohlo znevýhodňovat.


Jak se dalo očekávat, okamžitě se vznesla obrovská vlna protestů.
Kelevar se však rozdělil na čtyři částu místo dřívějších tří.
Clienťáci zůstali clienťákama,
Assisťáci zůstali assisťákama
a naši milovaní Yokaři se rozdělili na odpůrce a srababy.
Aneb jak bych to ještě lépe popsal? Yokaři se nebojí a jdou si tvrdě za svým vyznáním, avšak Yokaři -> Assisťáci (čti Yokaři přeběhlí ...) se zalekli „novinkového BuBuBu“ a přešli na stranu nepřítele, Assisťáků..

Inu, jedna věc se však nedala odhadnout. Nebylo to jen bububu.
Mojmír opravdu nelenil, vzal za slovo a pár nezbedů bylo zajailováno.
Nevěříte mi? Já bych si taky nevěřil, ale mám důkaz.

SyckyII - 2. trest , porušení pravidla G1 ( Yoko Injection ) , jail 96 hodin, podmínka 3 měsíce na smazání účtu.

Pekki - 1. trest, porušení pravidla G1 ( Yoko Injection ) , jail 48 hodin.

Dearie- 4. trest, porušení pravidla G1 ( Yoko Injection) , porušení doživotní podmínky, účet smazán.


Ani nevím proč, ale lidé začali obviňovat RT. Mohlo snad RT za vyvolání této kauzy?
Toť otázka. Někteří si myslí že ano.

Od: Pekki
Odesláno: Pon Pro 31, 2007 13:17
Komu: Abaka Dabaka
Zpráva:

Hele tak trošku nechápu, co jsi chtěl dokázat tím auditkem o Yoku a článkem v novinách. Je sice pěkne, že se mohli všichni vyjádřit, ale těma novinama jsi to už trošku přepísk. Doteď bylo Yoko aspoň tolerované a pokud se o tom nemluvilo, nikdo to nijak neřešil. Tys dociíil pravého opaku...


Po této zprávě jsem začal mít stejný názor. Inu, rozpoutal jsem opravdu pěknou aférku. Vypadá to, že se ze mne stává opravdu známý žurnalista.

....
...
..
.
A co myslíte,že se stalo dál? Jak už bývá na Kelevaru zvykem, reakce a nátlak na RT(kvůli upřesnění pravidel, protože Assist patří taktéž mezi externí programy) se stále více stupňoval, počty smazaných účtů na fóru rostly a nakonec se stalo to, nač všichni čekali.
Došlo konečně k částečnému vylíčení situace a jejího řešení.

Váček: Když si vypnete světlo napořád,vypnete autocorpse open, u prvního nekra nastavíte pauzu jako má i assist a autoloot a podobný věci co fakt zvýhodňují hraní na injectu... prostě dyž toto všecko vypnete/přenastavíte, tak si myslím, že to GM budou tolerovat

Esgaroth: Nebudou nic tolerovat ale nemají potřebu se vozit po lidech, co ten program požíivají normalně.

Abaka Dabaka:Je spousta možností, jak Yoko zneužít a VÝRAZNĚ se nadřadit nad uživatele Clientu pořipadně bugového Assista.
Yoko taktéž dokáže obcházet kelevarské scripty.
IMHO pokud ale yoka nezneužíváte, neměl by dle mne být problém.
Ja osobně Yoko využivám a nestydím se za to. Můžu ale taktéž říct, že ho využívám způsobem, který by neměl vadit jedinému rozumnému člověku.

Mojmír: Hezky řečeno, jak tu řekl Baldrick,
(pozn. autora - Esgaroth = Baldrick) já se nechci vozit po lidech, když se chovají slušně, napsal jsem to už tolikrát, že ti chytří to pochopili a ti nechápavější holt budou muset přemýšlet v chladu cely.

Perseus: Mě už dokonce i lidi píšou idčka itemů, co si ve hře opíšou, to považuju za ukázkový připad toho, jak jsme to nechali přerůst přes hlavu, neboť idčka zrovna nejsou o tom, jestli vám hra padá, nebo jsou na tom lepší makra..


Inu všechno má tedy své meze. Tak to tedy shrnu.
Pokud jste lidé vzorní, neproblémoví, nevyužíváte clienta nad rámec výše zmíněných mezí, neměl by být problém s vaším užíváním Yoka.
Avšak pozor. Vypněte si:
-lighthack
-smoothwalk
-autoopen corpse
-stealth counter
-status bar fix
-nepouzivejte autoloot
-neuzivat ,grab ,hide
-dát si pauzu před první nekro


.... To je asi ten základ toho, co po nás RT chce a čím se nám minimálně sníží šance, že nás někdo načape a bude po nás chtít psát jisté příkazy, díky kterým si naše RT zjišťuje, zdali máte v danou chvíli zaplé Yoko Injection.

Něco ve mne ale pořád hřmí. Něco mi říká, že to není správné. Inu na lighthack jsou obyčejné programy, které vám patchnou clienta. Ale není to jen lighthack. Nemyslíte, že mezi programy, jež modifikují soubory oficiálně upravené Kelevarem patří i pvpmapy (kostky, čára zvýrazňující GZ) nebo snad změna grafiky scrollů pro snadnější orientaci? Nejedná se sice přímo o modifikaci clienta, ale i tak to ohromným způsobem zvýhodňuje hráče, kteří si tyto soubory vytvoří/stáhnou a používají je.

Touto ukázkou ukončuji tento sáhodlouhý článek. Myslím, že už není třeba dalších slov.

http://tomak.own.cz/noviny/modifikace.JPG

PS: Pěkných poznámek padlo taktéž nemálo.
Například Mojmírova:
Hele Hephaistosi, ale potěšil si myslím nejen mne větou , že už tu nebudeš hrát. Nic proti tobě, ale můj hlavní cíl je vyčistit tento shard od všech lidí, kteří tu kazí hru ostatním slušným a byť ty bys byl jediný kdo odejde tak je to ku prospěchu tohoto shardu

Ale padaly taktéž klasické poznámky těch věci neznalých breptů:
Asdan Kael: ...shazuje Clienta (pozn. autora – na to slouží jiný program, taktéž nazývaný Injection)…

modifikace


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 401 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Abaka Dabaka )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist