Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Gladiátorské zápasy
Vydáno dne 06. 01. 2008 (2648 přečtení)

Již ve starověkém Římě se konali Gladiátorské zápasy.

Již ve starověkém Římě se konali Gladiátorské zápasy. Ve středu dne 26.12. od 18:00 se uskuteční i v zemi kelevarské. Tentokrát nikoliv na počest císaře, ale na počest města Nargothrond a 5 let guildy Nezávislí. Zápasy budou velmi netradiční a ceny budou hodně zajímavé.

Přesně tento text si četlo mnoho bojovníků kelevarských. Své štěstí ovšem zkusilo “jen“ patnáct trojic. Organizátorem byl Dain a jeho guilda Nezávislí. Na turnaji jsme mohli vidět mnoho fanoušků, kteří obdivovali své favority a jásali nad každou prolitou krví.

Pravidla byla celkem prostá. Patnáct skupin, v každé skupině tři bojovníci. Před zápasem nebyli vydány glejty, tudíž to byl boj na život a na smrt! Začátek byl lehce zmatečný, mnoho lidí nedbalo na varování a tudíž se zasekli na křehkých schodech, vše se nakonec vyřešilo a turnaj mohl začít. Začátek turnaje také nebyl bez problému, avšak po pár soubojích již vše šlapalo, jak bylo v plánu.

Každá trojice byla vyzbrojena mohutným kladivem, lukem, mečem a dalšími věcmi. Trojice se dohodla, jaká zbraň komu sedí a šli na to. Po otevření brány na obou stranách, vběhli bojovníci do arény a začal urputný boj. Lítala krev i hrubá slova, dokud boj neskončil. Vítěz postoupil do dalšího kola a tým poražených odešel se ctí.

Obzvlášť zajímavý byl pro mě zápas skupiny Jakuba IV. (Jakub IV., Kaile a Dionysios z Halykarnasu) proti skupině Loupežníka (Loupežník, Alkapone a LukaZ). Kaile v tomto zápasu zaskakovala Ondřeje V. Boj skončil velmi těsně výhrou Loupežníkovy skupiny.

Na závěr turnaje jsem nemohl být, a proto Vám nemohu sdělit dojem z finále. Ovšem turnaj vyhrála skupina lidí z guildy vrahů Enclave, jmenovitě Exar Kun, KULKI a Boneset. Utkali se s Loupežníkovou skupinou a porazili je. Sláva vítězům, čest poraženým.

gladiator2


[Akt. známka: 2,20 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 149 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Deleter )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist