Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Yoko - ne, děkuji
Vydáno dne 06. 01. 2008 (3089 přečtení)

Jak se nám nový rok krásně rozběhl, tak s ním přišly do světa zajímavá novinka

Jednou z nich je určitě nová skutečnost, která už obchází hráče. A to jail za používání externích programů, které modifikují standardní chod klienta a serveru včetně vzájemné komunikace.
Jedná se konkrétně o externí program Yoko Injection.

Padlo na toto spousta dotazů, nespokojeností, nadávek a hlavě se tímto terčem stal Mojmír. Jak si jistě dokážete v hříšnících dohledat, tak právě Mojmír se stará o tyto hráče a za jejich používání Yoka a tím pádem za porušení pravidel, se oni ocitají v chládku.

Přemýšlel jsem, proč RT k tomuto kroku dospělo až tak pozdě. Dle mého názoru to je tím, jaký daný člen RT je. Někomu velice vadí tito Ičkaři, autolooteři apod. Někomu zase vadí možnosti Yoka oproti Assistovi v jeho ukončování skriptu a začínaní makra v závislosti na tom, jaký daný skill se využívá. Inu, na Yoko se dá dívat z mnohých pohledů, ale které jsou ty správné, že.

Dále mě napadla ještě jedna otázka a to ta, jak chtějí daní členové RT ( či daný člen RT) tyto lidi jailovat. Znám spoustu lidí co hrají jak na Yoku, tak na Assistovi a nikdy Yoko nevyužívali na zneužití hry. Bude se Yoko trestat jen, když bude prokazatelně zjištěno to, že daný člověk Yoko má?
A jako to vlastně daný člen RT pozná, že někdo „jede“ na Yoku? Nebo že jej zneužívá... Viděl jsem totiž mnoho lidi a co dokázali s Assistem, to by ani nejlepší Ičkaři nerozchodili. Čili opravdu všichni, co mají Yoko Injection, by měli jít do jailu, či jen ti, co jej zneužívají?
Jak je potom možné z daného člověka vyloudit, že má Yoko. A co když ho nemá, GM je přesvědčený, že ho má. Tak by to taky pro hráče mohlo dopadnout tak, že dostane taky trest za lhaní GM. Hráč jako takový ví, na čem je. Samozřejmě, že na straně druhé je velice hezké, když se zavře daný člověk, který používá externí program. Ale za jakou cenu?

Tímto článkem bych chtěl tak trochu říct, že obdivuju to, s čím se Mojmír do světa vydal. Má před sebou velikou a trnitou cestu, plnou výhružek, nadávek, útoků a posměšků, stejně jako se může setkat s nepochopením těch, kteří budou takto „neprávem“ potrestáni.


[Akt. známka: 3,50 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 172 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist