Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Přechod roku
Vydáno dne 06. 01. 2008 (1516 přečtení)

Co se děje na Kelevaru, když odchází starý rok a mění se v nový...

V zemi Kelevarské končil starý rok a začínal nový tak jako v každé zemi. Ale Kelevar je trochu jiný, zde po světě chodil Starý Rok osobně. Byl velmi hrozivý, nu možná spíše zoufalý a rozhněvaný. Zabíjel každého na potkání.

Informace, že se po této zemi pohybuje něco tak strašného a zlého, jsme dostali od Bohů. Naštěstí byli tak hodní, že nám o něm řekli. Kdyby ne, kdo ví kolik životů by bylo ještě zmařeno. Stejně to příliš nepomohlo. Jak je to už běžné, hodně nás postávalo u kovárny v Britainu. Bavili jsme se a vůbec nedávali pozor, kdy Starý Rok dorazí i do Britainu ke kovárně.

Takhle to vypadalo po tom co nás navštívil:

rok1

Ani obchodníci neutekli hroznému hněvu Starého Roku.

Ještě párkrát se tu objevil. Ale jak odbila půlnoc, Starý Rok zmizel… Zahřmělo, blýsklo se opět k nám Bohové promluvili. Řekli, že po světě chodí Nový Rok a je prý zatím velmi slabý. Tak slabý, že z něj padají pytlíčky s dárky. (pozn. red.: Rádi bychom řekli, že z jeho rukou, ale nejsme si jisti jak jeho končetiny vlastně nazývat.) Samozřejmě všichni začali hledat Nový Rok. Ano našli jsme ho a hned jsem se zmocnila jednoho pytlíčku. Otevřela jsem ho a…
Vyvalila jsem oči! Nikdy jsem neměla štěstí a najednou mám: černou barvu, impress potion, 1000 reward tiketů, newbie runu, bank kit a sošku.

Zde obrázek útrob pytlíčku:

rok3

A tak všichni běhali za Novým Rokem, aby zkusili štěstí a nějaký pytlíček sebrali.

Pak došlo k nečekané události. Nový Rok zmizel a místo něj se nám zjevila bohyně Takara v celé své kráse. Ptali jsme se jí zda, se ještě Nový Rok ukáže, neb Bohové přece vědí o všem. Takara nás vyslechla a pověděla, že musíme volat, aby přisel. Pak se i ona rozplynula přesně tak, jak to mají Bohové ve zvyku. Chvíli na to nám však nebesa opět pomohla a nasměrovala nás na Minoc.

Já i partička lidí jsme se vydali do Minocu. Běhali jsme po celém městě a pořád nic. Přibližně za 10 minut se Nový Rok objevil a zase z něj padaly pytlíčky. Ještě jednou se objevil v Britainu a zmizel.

Obrázek Nového Roku:

rok2

Všichni byli šťastní, alespoň doufám.
Takhle jsem si užila Nový rok s pár lidmi a Kelevarským Starým i Novým Rokem.

Za obrázky vděčím Vykosťovači.

Kagome[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 57 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Kagome )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist