Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Turnaj v boxu 2007
Vydáno dne 23. 12. 2007 (1097 přečtení)

…letošní Turnaj v boxu již také zná svého vítěze…

Jakoby bohové měli jasný plán na tento rok a vše si naplánovali na konec roku. Také tím pěkně zahráli do vínku nejen hráčů, ale i samotným novinářům, kteří jim vždy stojí poblíž a snaží se vše zjistit, vyfotit zajímavosti a přinést také nějaké zajímavosti z akcí.


Dnes, při konání FINÁLE o titul Boxer roku 2007 se to podařilo. Publikum vyplnilo hlediště a fandění bylo slyšet po celém kolbišti. Vždyť také bylo o co fandit. Takara nasadila totiž mimořádný kurz 1:7 pro ty, kteří vsadí správně. Všichni byli samozřejmě hladoví po výhře. A tak se místo pro sázení za chvíli změnilo v blázinec. Rušno, jako na tržnici, když se vykupovali rewardy či možná ještě víc bylo k vidění a slyšení. Nedovedu si představit, kolik bylo vsazeno, ale muselo to jít do miliónu. A vítězů přitom byla „jen“ čtvrtina.


A přitom čtěte, jaké to boxování vlastně bylo. Z těch bojů se dostali do finále tito boxeři:

Kovář Ludvík, obáváný to kovář z Kruhu Protekce
Nagasi, známý to ničitel čelistí
Kathrin IX. , jediná zástupkyně ženského pohlaví v boji
Dromedr, jinými slovy označovaný zabiják


A teď už dost řečí, jdeme na první kolo.


KOVÁŘ LUDVÍK vs. NAGASI

Už před tímto střetem mi bylo jasné, že se Nagasi o něco pokusí. A nedalo tomu času a už u mě byl onen zmiňovaný bojovník a požádal mě o fandění k jeho výkonu. Popřál jsem mu rychlou SMRT.
Boj začal a rychlá smrt se neobjevila tak rychle, jak bychom chtěli. Nagasi si chtěl prvním kolem utvrdit ego a tak se na Kováře vrhnul zuby, nehty. Po každém zásahu bylo slyšet, jak to bolí. První kolo si tak pro sebe vyhrál Nagasi, i když to bylo zuby nehty. Nicméně Kovář to přešel slovy:“ Zahřívací kolo“ a v tom druhém se na zemi válel Nagasi. Takže hurá na třetí, rozhodující kolo, které určí, kdo je tady pánem a kdo pouze slouha. Po třetím zvolání „BOJ!” od slov Takary jsem se pomalu díval, jak čelisťolam získává rozhodující náskok a ten si už nenechal vzít. Postupující tak byl Nagasi a o třetí místo tak jako první bude Kovář.
Kolo druhé.


KATHRIN IX. vs. DROMEDR

Katka byla svěží celý večer a bylo vidět, že jí sluší Avathar po jejím boku. Jakoby ji na každém tom jejím kroku provázel a dodával ji tak neviditelnou silu svého ducha. Naproti tomu Dromedr, ač měl velikou podporu publika se zdál nesvůj. A na jeho stylu boje to bylo vidět. Nebo, že by Katčina sila vyzařovala od jinud? Každopádně výsledek byl jednoznačně pro její maličkost. Dromedr jakoby neviděl nebo nemohl přesně se trefit. Jeho veškeré rány byli jako rány od někoho, kdo boxuje 3. Domácí ligu. Kathrin IX. tak svého soupeře nenechala ani jednou vyhrát a poslala jej do boje o třetí místo.

Souboj o třetí místo.


KOVÁŘ LUDVÍK vs. DROMEDR

Kovář se na třetí místo netěšil. Jeho snaha byla o první a ne o třetí místo. A tak to i vypadalo v ringu. Nebylo třeba žádného velikého postřehu k tomu, aby člověk viděl to zklamání. Zklamání z toho, že takové výkony čekaly na třetí místo??? Nikdy! Všechno nebo nic bylo heslo boje. Dromedr postupně získával na jistotě a i přes kovářovu snahu neměl Kovář šanci se dostat k preciznímu boxerskému představení. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a tak se třetím boxerem stal Dromedr.

Finále.


NAGASI vs. KATHRIN IX.

Finále, finále, kdopak Ti dal hlas…..pardon, Vánoce jsou tady. Povzbuzování se pomalu rovnalo 8-mi stupňům Richterovy stupnice a tak jsem mezi tímto davem jen sledoval, jak je Takara ještě povzbuzuje ve fandění. Katka a Nagasi si museli připadat jako někde v divočině, při souboji o holý život a ne o titul boxer roku. V ringu bylo nebezpečně horko a tak každá z boxerů ve svém rohu měl občerstvení. Diváci byli prostě neúprosní a vesele se hrnuli do dalších slov slávy, fandění, povzbuzování apod. Boj na sebe nenechal dlouho čekat a oba boxeři se tak vydali svému osudu vstříc.

Katka začala překvapivým pravý hákem, který, jako by byl již jí vrozený, dával naprosto přesné rány. Její protivník stále doslova „tančil“ po ringu a ztěžoval ji práci. Nagasi tak získal postupně čas na vrácení se do souboje. Nicméně ruka Kathrin i přesto nacházela skuliny a do bloků se ozývaly takové rány, že i jejímu příteli – Avatharovi – muselo občas zatnout. První kolo se blížilo ke svému konci a Katka postupně bušila do Nagasiho, až se jí to podařilo. První kolo pro holku – kdo by to čekal???

Nagasi vstal z mrtvých pomoci bohyně Takary a ihned se chtěl ukázat, že toto byl omyl. Nebyl. Katka tentokráte nenechala své rány padat mimo cíl, i když se o to Nagasi velmi snažil. Nešlo to. Prostě Katka byla nad jeho síly. Poslední kolo skončilo, Nagasi dostal K.O. a Katka samou radosti běhala po celém ringu jako splašená.


A tak to uzavřeme. Katka je mistryni v boxu pro tento rok. Krásné Vánoce.

fotky jsou na adrese http://zemsky-trubac.ic.cz/Finleboxu2007/


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 118 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist