Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * H- RPG
Vydáno dne 16. 12. 2007 (1911 přečtení)

chcete vědět, co přesně toto znamená? Jak Vám tato zkratka může pomoci do budoucna? Pak čtěte následující řádky

H-RPG chcete vědět, co přesně toto znamená? Jak Vám tato zkratka může pomoci do budoucna? Pak čtěte následující řádky Poprosil jsem Mojmíra, aby mi k tomu tématu řekl něco více. Jednak pro to, že se poslední dobou ohledně tohoto spojení vede zajímavá diskuze a také proto, že mě osobně to velice zajímá.


Tak tedy co to přesně znamená??? Je to taková kniha, kterou si může kdokoliv přečíst a taky do ní zapsán.

Věz poutníče, že si otevřel knihu Hodnověrná Rozprava Postav Grandiózních.
Počti si v osudech slavných této země, ať již lapků a vyvrhelů, nebo hrdinů jejichž sláva i díky této knize dosahuje k branám božským.
Opatrně listuj stránkami, kde popsány jsou skutky a životní epizody těch, jejichž jmény již se nikdo neodváží titulovat, neb by je stihnul hněv davů i prokletí boží.
Ti, kdož se dokázali držet své role a nenechat se ovlivnit světem okolním plným vynálezů dábelských a značek prapodivných, jsou zde oslavováni.
Buď si vědom toho, že nikdo z těchto příběhů se nikdy nijak neprovinil porušením dohod zdejších a pokud tak kdo kdy učinil, jeho jméno bylo navždy vymazáno z kroniky této !
Všimni si pane učený, že příběhy jsou více než jedním tisícem a osmisty znaky obdařeny a to jedno z pravidel zde jest.
Zaujala Tě tato kniha natolik, že své jméno bys chtěl přidati ?
Jsi osudem blízký těm, kdož se v knize vyskytují a stejná pravidla ctíš ?
Pak napiš příběh svého života, pěj ódy na svou chrabrost a či lstivost lišky a svůj příběh zašli na toto místo : mojmir@kelevar.cz
Když zjistíme, že ty jsi hoden být zaznamenám v této knize, připojíme tvůj příběh a ty se tak nesmrtelným stanež.
Ještě pro pořádek, nezapomeň k příběhu připojit kdy se tvá postava do tohoto světa připojila, dále místo kam holuby nosí tvou poštu a pokud obrázek svůj máš, tak i ten se hodit může. Na závěr tvé jméno a tvé označení (login)
a nic více již po Tobě chtíti nebudem.


Tak a toto je si myslím medicína pro to, kteří se bojí toho, aby jejich jméno nebylo zneužito. Určitě se to vyplatí a pomůže.
Nicméně mě ještě jedna věc nedá spát. A to jsou jména guild, které se na tomto světě už jednou vyskytli a teď se objevují v jiném složení a tak pouze kopírují již jednou vymyšlený obsah. K tomuto chci těm, co tak udělali a nejsou schopni se domluvit či vymyslet si své, originální jméno, jen to, že jsou to slaboši. Každý název má sice charakterizovat guildu jako takovou, ale kopírování je prostě odporné.

Někdo zmínil, že když guilda skončí, tak proč by se nemohla jiná po ní jmenovat. Copak to jde??? Copak by mohla být další skupení hráčů, kteří jen parazitují na jménu jiné? Vždyť to nejde. Je potřeba uctít památku těch, co byli a už mezi námi nejsou. Chtěl bych slyšet názory těch, co toto tvrdí, kdyby se guilda, kterou dobře znají nebo jejich objevila ve světě znova a jejich hráči by neznal. Nemůžou přeče existovat dvě uskupení se stejným jménem. Zamyslete se, probuďte se, ale nekopírujte…je to ubohé.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 47 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist