Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Turnaj v boxu - rekapitulace
Vydáno dne 16. 12. 2007 (1297 přečtení)

blíží se konec turnaje a my Vám přinášíme rekapitulaci za tu dobu, co turnaj probíhá

Boxeři se postupně probojovali ze základních kol do semifinále a někteří z nich už jsou také ve finále. Jak to celé probíhalo? Kdo se s kým „porval“ ?

První 4 kola přinesla tato méno do prvního semifinále:
Dismouth, Kovář Ludvík, The Darkness a Nagasi.

Tito boxeři se tak stali prvními semifinalisty v letošním turnaji a na jejich hlavy byly vypsány pěkné kurzy. V hledišti se tak sešlo mnoho diváků, kteří hojně povzbuzovali své favority do ran a úderů. Když se tak o postup postavili proti sobě The Darkness a Kovář Ludvík, v aréně to bylo jako na trhu. Překřikování, povzbuzování, vyhrožování ( holt box je i hazardní záležitost) a jiné „skřeky“. Nicméně, po rychlém úvodu bylo poznat, že paže kováře jsou mohutnější a tak Kovář poslal Darknesse k zemi dvěma K.O. a postoupil tak do finále.
Výsledky 1. semifinále:

Kovář Ludvík
The Darkness
DismouthDruhé kolo semifinále sebou přinesly jednu zajímavost a tou byl postup Nagasiho do druhého kání, když v prvním se nedostal ani na „bednu“. Bylo vidět, že si chce reputaci zlepšit, i když spousta lidi jej odepsalo, že se jen marně o něco pokouší. Ale on se nedal a vrhnul se do toho po hlavě.
A tak tedy vyšla z dalších soubojů tato čtyřka boxerů:
Nagasi, Dagarik, Jakub IV., Cenk

6. listopadu se tito borci ve své váze setkali na kolbišti a začali se rubat, hlava nehlava. Bylo opravdu vidět, že Nagasi je plně odhodlán se dostat do finále a po prvním kolem, kde porazil Dagarika se těšil na finále. V něm narazil na Cenka, který krásnými a razantními údery poslal Jakuba IV. K zemi. Finále tak slibovalo zajímavý průběh a jako vždy se sázelo na vítězce. Nu a jak to Nagasi začal, tak to i dokončil proti Cenkovi. K.O. 2x za sebou a úsměv na tváři Nagasiho byl zasloužený. A tak se nám zrodil další finalista – Nagasi.
Výsledky 2. semifinále:

Nagasi
Cenk
Jakub IV.Jak se blížila zima, tak se postupně na kolbišti vystřídali další boxeři. N kolbišti, kde magie chrání před povětrnostními podmínkami se boxeři střetávali, padali k zemi a postupně se snažili se dostat do 3. semifinále.
A tak tedy 4. Prosince se potkali na kolbišti bojovníci Brazier, Avril, Dromedr a Saimon. Opět bylo vidět několik hazardérů, kteří se přišli podívat na krvavou řež a přitom neváhali vsadit na výsledek.

Nejdříve se ukázali boxeři Brazier a Avril. Celí žhaví a plní chutě vymlátit z protivníka duši se boxeři na sebe vrhli a zasypávali soupeře ranami. Po krátké chvilce se s úsměvem na tváři Brazier procházel po ringu s rukama nad hlavou. Postoupil a čekal na svého soupeře.
To už čekali dole další dva borci a chystali se na sebe. Dromedr a Saimon znali své možnosti a celí nedočkaví vstoupili do ringu. Každý hezky do svého rohu a pak po zvolání „BOJ!“ se na sebe vrhli. Bj byl zajímavý, ale brzy se ukázalo, že Dromedr má buď v rukavicích nasekané olovo či jeho pěsti jsou snad z ocele. Saimon, ač se snažil jak mohl, nakonec padl omráčen k zemi.
A tak se ve finále muselo rozhodnout, kdo to bude nyní. Dromedr opět uděloval takové rány, že ani famózní Brazier nemohl zastavit takový nápor. Stylem K.O. se stal dalším postupujícím Dromedr a určitě už čeká na finále.
Výsledky 3. semifinále:

Dromedr
Brazier
SaimonNa čtvrté semifinále se zatím čeká, ale už nyní je jasné, že se tam potká Pas, Beowulf a Kathrin IX. Čtvrtý člen se zatím očekává a my věříme se již brzy uskuteční finále Turnaje v boxu a bude znám letošní výherce o tento prestižní titul.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 52 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist