Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Turnaj Guild
Vydáno dne 17. 11. 2007 (2013 přečtení)

tentokráte mezi guildami Phules a Eagles of Freedom

Na tento zápas jsem se velice těšil, jelikož jsem byl pozván od guildy Phules, abych přišel s nimi. Tak jsem jim za odměnu sepsal tento report z velice zajímavého turnaje. Soupeř guildy Phules byli Eagles of Freedom.

Tak jako vždy se guildy sešli na kolbišti, prohodili si pár přátelských slov a seřadili se. Na kolbišti byla zima, takže se oba dva týmy nezdržovali a vyrazili svižným kvaltem na střelnici. Během okamžiku se v rukách objevily luky, z nichž byla cítit čerstvost a vysoká kvalita. Střelci se postavili na značky a začali střílet. Zima byla cítit a tak výsledy byly ne až tak úplně vysoké. I když se pár výjimek našlo a zabrali pro své guildy první místa. Ale první rozstřel skončil nerozhodně – 5:5.

eof


A tak se nastoupilo na souboje, kde síla paží a schopnost se krýt za štítem. Také souboj, kde se rozhodují Ti, kteří jsou vidět každou neděli na turnaji. A jak to jde vidět každou neděli,tak se potkali i Torro a Manwe – stálá to dvojice nedělních soubojů. Samozřejmě, že nastoupili současně do dvojice a také samozřejmě, že se prosekali k sobě i do válečné dvojice. A tak byla vidět klasická dvojice, která má vždy souboje dlouhé a výsledky velice vyrovnané. A opět nebylo co řešit – rozdíly budou muset počkat na další disciplíny.

eof


A tou první mohla být kavalérie. Ale nakonec ji nebylo, i když to tak ze začátku vypadalo. Ale i tak se nestalo to, že by se to rozhodlo. Opět se ukázalo, že štěstěna je vratká a může se kdykoliv změnit své působnosti. Začátky byly jasné pro Phules, konec v kompletní režii Eagles of Freedom.

eof


A tak jsme se přesunuli na mou nejoblíbenější disciplínu – magii. Síla kouzel v rozvaze s dostupnosti přísad na kouzlení je nejtaktičtější disciplína ze všech. Síla souhry musí být základem každé guildy a musí se tak, jinak je výsledek snažení na bodu mrazu. Ale bylo vidět, že obě guildy jsou si velice vyrovnané a tak se opět nerozhodlo o vítězi. Nu a tak musela rozhodnout poslední disciplína.

eof


A tou byl box. Říkal jsem si, mohlo by to skončit opět nerozhodně a celé klání by tak mohli rozhodovat mezi sebou šampióni daných giuld. Ale tak to nedopadlo – guilda Phules na konci našla v boxerkách nesprávný vzduch a dostala totální výprask. A zase to dopadlo tak, že vše je velice vyrovnané a skončilo to na boxu. Kdo by si řekl, že toto je nemožné – mýlil by se.

Konečný výsledek – 29:17 pro guildu Eagles of Freedom. Kdo čekal zajímavý souboj, by mohl být konečnou disciplínou zklamaný a řekl by, že to bylo jasné. Ale průběh říkal něco úplně jiného. Nezbývá, než pogratulovat vítězi a vzdát čest gilde poražené.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 42 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist