Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 06. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

téma * Finále Miss či Missáka Kelevaru
Vydáno dne 06. 10. 2007 (1710 přečtení)

Report z této neobvyklé soutěže...

V neděli 30.9. se od 20:00 konalo finále soutěže Kelevarská Miss či Missák. Jak toto finále probíhalo?

Z 8 zvolených finalistů a 2 náhrádníků nakonec dorazili Negrinka, Kovar Ludvik, Dismounth, Ady, Amater, Negrik a Demurral. V porotě také nastali změny, místo Hanze dorazil Krtecek, který však po chvíli odešel. Xara s Vinnym d'Fernem alias Janem Rosakem začali večer.

Negrinka přišla také s velmi zajímavou scénkou. Pomáhal ji Rommel, který byl ve scénce jejím manželem. Rommel dorazil velmi pozdě domů, Negrinka na něj čekala s večeří. Jelikož ji Rommel nedokázal odpovědět na její dotazy, začala Negrinka po něm házet domácí set nádobí po mamince.

Kovar Ludvik si připravil scénku, kde mu asistoval Vitori. Kovar Ludvik se mazlil se slepičkou Kailinkou, avšak přišel zlý Vitori, který mu jeho milovanou slepičku zabil. Kovar Ludvik ho tedy vyzval na souboj, Vitori přijal. Kovar vytahl "světelný měč",¨ pro nás známe +11 batitan sword, Vitori, který byl oblečen celý v černém, vytáhl také "světelný meč", já v něm poznala¨ Ohnivý long sword. Boj pochopitelně vyhrál Kovar Ludvik a Vitori prohrál. Jaké z toho plyne poučení? Nezabíjejte nikomu jeho milované slepičky!

Dismounth, o kterém jsme se dozvěděli, že je skřet, měl velmi originální scénku. Na pódium si vytáhl turban a z ošatky vytáhl dva hady - Malinu a Jahodu. Pak začal hrát na tamburínu a hadi dle jeho hraní začali tančit. Velmi zajímavý byl závěr představení, když mu hadi utekli a ohrozili tak soutěžící, porotu i diváky. Naštěstí byli brzy odchyceni.

Adymu asistoval Vasilo Koroptev, kdy Ady byl doslova otrokem Vasila a musil pro něj těžit dřevo a rudu. Naštěstí vše dopadlo dobře a z Adyho se stal volný muž.

Velký oblíbenec publika Amater zaujal krysem, který vyzískal od Sirén, jak jsme záhy poznali, měl od nich i ženské brnění, které mu dělalo pěkné křivky...

Negrik neměl připravebnou žádnou scénku, protože pomáhal sestře s jejími příparvami, a tak zaujal jen zářivým oblečením ze Safiry a bronxovými částmi.

Jako poslední nastoupil náhradník Demurral.

A jak večer dopadl? Diváci si na místě zvolili za Missáka sympatie Kováře Ludvíka, který získal putovní šerpu a finanční odměnu. Porota pak zvolila jak odruhého Více missáka Amatera, prvním Vícemissákem se stal Kovar Ludvík a celou soutěž vyhrála Negrinka, která získala pěkný domek, zlatého mustanga, nějaké ty peníze a putovní šerpu.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 151 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1913 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1527 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1376 hl.)
 
Je mi to jedno (1362 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1310 hl.)
 
Nečtu to tu (1458 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8946

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist