Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Turnaj Guild
Vydáno dne 22. 09. 2007 (1397 přečtení)

...ani jsme se nerozhoupali z loňského turnaje a už nám začalo letošní klání o nejlepší guildu v Turnaji Guild...

rok 2007 se pomalu blíží ke svému podzimu a letošní Turnaj Guild se právě rozběhl. Registrace již také není aktuální, důležité jsou nyní výsledky prvních kol.

A jak to vše probíhá? Inu, guildy již započaly své boje a výsledky jsou už k dispozic na fóru. Zde se také dozvíte které guildy se zůčastní, jak bylo rozlosováno první kolo a další zajímavosti, jako i domlouvání guild atp. Termíny vždy dopředu obstarává správce a tím je pro tento rok Esgaroth.

Pro více informací ohledně Turnaje můžete sledovat odkazy, uvedené níže.

http://www.kelevar.cz/forum/viewforum.php?f=120

Pravidla pro turnaj:

Turnaj Guild 2007 Vážení, skončily letní prázdniny, podzim máme za dveřmi, je na čase zahájit celokelevarské měření sil v guildovních soubojích. Do konce roku 2007 vzejde ze všech guild 1 vítězná, která bude odměněna praporem, 200 000 zlatými a šerpami pro celou guildu v pěkných barvách. Turnaj bude probíhat formou double-elimination (na vypadnutí je potřeba prohrát 2x). Oganizátorem letošního Turnaje Guild je Esgaroth. Veškere dotazy prosím směřujte na něj. Zúčastnit souboje se mohou guildy, které se zaregistrují na esgaroth@kelevar.cz (uvedete do předmětu "Turnaj Guild 2007") nejpozději do 15.9.2007 Email musí obsahovat jméno guildy, guildmastra, seznam soutěžících a dále mít minimálně 4 aktivní členy. Turnaj guild se musí zúčastnit minimálně čtyři členové. Pokud některá guilda nedisponuje dlouhodobě alespon 4 aktivními členy, ať se do soutěže raději nehlásí, neboť bude pouze zdržovat ostatní. Startovné za gildu činí 20 000 zlatých,které zaplatí každá ze soutěžících guild na prvním klání (Vybere Game Master od zástupce guildy. Každé kolo bude odehráno do určitého data,toto datum určí GM podle počtu přihlášených guild na začátku turnaje. Guildy si samy určí termín boje, nestane-li se tak v rozumném termínu, bude tento termín přidělen GM. Jednotlivé termíny je možno si dohodnout na fóru kelevaru, v sekci tomu určené Disciplíny ve kterých se bude soutěžit: Lukostřelba 4 lučištníci z každé guildy, rozděluje se 10 bodů, 4body tomu, kdo nejvíc nastřílí -> 3b -> 2b -> 1b Souboje bez magie 4 bojovníci z každé guildy, boj dva na dva, bojuje se 2x, brnění a zbraně dle vlastního výběru, za každého zabitého 2 body Kavalerie 4 jezdci z každé guildy, boj jeden na jednoho, je potřebné mít koně, brnění a zbraně dle vlastního výběru, od GM dostanete kopí kavalerie, které po zápase musíte vrátit, máte 10 pokusů na to, abyste zabili soupeře, pokud se tak nestane, po skončení 10. pokusu sesednete z koně, změníte kopí za vlastní zbraň a bez vyzvání GM napadnete protivníka Souboje s magií 4 mágové z každé guildy, boj dva na dva, bojuje se 2x, v inventáři smí být pouze Spellbook , výbavu (brnění, bandáže, reagenty, ...) dostanete od GM, při magii je zakázáno používat morf a loot Box 4 boxeři z každé guildy, boj jeden na jednoho, boxerské oblečení dostanete od GM.

První fotky z turnaje:

turnaj guild


turnaj guild


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 65 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist