Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Fenomen očima Zajíce
Vydáno dne 01. 09. 2007 (1769 přečtení)

Jak to vidí Guilda Fenomen. Aneb spíše jak to vidí Zajíc bývalí člen Fenomenu.

Z Fenoménu, jakožto z jedné z nejstarších Gild, jsem vyslechl jednoho člena. Zde máte příběh, jak gilda vznikla, dovolil jsem si čerpat ze stránek Fenomenu:

Aneb jak to všechno bylo:
Naše guilda byla založena na základě přátelství 7 hrdinných bojovníků, kteří se rozhodli, že již skončil čas na to, nepatřit nikam a ve snaze ještě prohloubit jejich přátelství, došlo po velkém úsilí k založení guildy s názvem Fenomen.

Fenomen je guilda snažící se o sdružování RP (Role play) hráčů v celém království Kelevarském a boji proti nečestným zlodějíčkům a vrahům.

Fenomen si zakládá na úzkém přátelství jednotlivých členů a na spolehnutí se jeden na druhého v jakýchkoliv problémech i za cenu ztráty vlastního života a bohatství.

Feanor byl první gildmaster.

A zde už rozhovor se Zajícem :

Vasilo Koroptev : Zdravím, nejdu nevhod máte na mě čas?

Zajíc: No Jistě.

Vasilo Koroptev: Tak jsem se dozvěděl o nemilé záležitosti, odešel jste od řádu! Pročpak taková změna?

Zajíc: Tady na to téma bych se nerad vyjadřoval, svoje vyjádření jsem dodal do obecné diskuze, kde si to každý může přečíst a nebo na Order forum.

Vasilo Koroptev: Jak bys ohodnotil nynější denní ve Frakcích ?

Zajíc : Myslím, že hodně přineslo jmenování nového Velmistra a podle mých informací by se měl řád znovu postavit na nohy !

Vasilo Koroptev : Dobrá a jak je to u vás ve Fenomenu, vidím, že stále někdo přichází a odchází, to je pro Fenomén dobré, ne ?

Zajíc : Jsem rád, že o nás je takový zájem, každopádně nebereme úplně každého a málo z těchto lidí se u nás doopravdy udrží. Je to dáno tím, že klademe na naše adepty dost velké požadavky, co se týče správné mluvy a čestného chování.

Vasilo Koroptev: Teďka taková informace pro lid, který by se k vám chtěl přidat, jaké jsou podmínky ?

Zajic : Podmínky. Naší hlavní podmínkou je správná mluva (RP), týmový Duch , čestné chování, spolehlivost a podpora královny.

Vasilo Koroptev : Jak se ti zamlouvá nový Velmistr řádu, jaký myslíš, že to bude mít dopad na Frakci a na Neutrální lid ?

Zajíc: Po tají jsem doufal, že tento VM bude jmenován, určitě přinese plno změn, určitě dobrých do řádu, které budou mít dopady opět pozitivní na neutrální obyvatele.

Vasilo Koroptev: Vrátíte se do někdy do řádu ?

Zajíc : Nooo, rozhodně bych se chtěl vrátit a vrátím se za předpokladu, že svou čest vrátím zpátky, neboť jsem jí ztratil při nedodržení smlouvy mezi Chaosem a Fenoménem.

Vasilo Koroptev: Co uděláte s provinilci, kteří smlouvu porušili a tím vám vlastně vzaly čest ?

Zajíc : S provinilci nebudu řešit, je to věc moje, tuto smlouvu jsem udělal já, tudíž jsem ji porušil tím, že jsem to nedokázal uhlídat … Každý si musí do svědomí šáhnout sám.

Vasilo Koroptev: Tak to je vše, ať se daří a hlavně ať se dostanete zpět do řádu, děkuji za rozhovor.

Zajíc: Já děkuji, snad se mi to podaří.


[Akt. známka: 1,75 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 137 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Vasilo Koroptev )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist