Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Asdanem Kaelem
Vydáno dne 25. 08. 2007 (1771 přečtení)

Na post oficíra gildy Shadows byl zvolen Asdan Kael. Jak on vidí události kolem reformy?

Taoki: Od BeerManna jsem se dozvěděla, že jsi byl zvolen na post Oficíra gildy Shadows. Co tento post pro tebe obnáší?

No, takže jako oficír jsem vlastně zástupcem guildy v jakési radě, kde jsou ostatní oficíři a právě vrchní velitel Beermann. Určitě je to docela velká zodpovědnost, musím na schůzích předkládat různé návrhy, informovat lidi v guildě, dávat na ně pozor... Zatím jsem však v této funkci krátce, takže se všecko ještě učím. Také společně s ostatními rozhodujeme o přijímání adeptů, členů a probíráme hodně věcí týkajících se vedení gild.

Jak hodnotíš právě proběhlou reformu Řádu? Zamlouvá se ti nový VM Krudd Grimdaal?

Reforma byla jistě potřeba, byli jsme na tom v poslední době velmi špatně a většina lidí si přála změnu. Proti Kruddovi jsem nikdy nic neměl, ale myslím, že s tím reformováním na to šel moc zhurta. Myslím, že někdy je lepší dělat věci pomaleji. Tato rychlá reforma pro nás byla nečekaná jako blesk z čistého nebe a rozpoutala mnoho nepokojů uvnitř Řádu. Důsledkem bylo odstoupení guildy Knights of Justice. Mohu jen dodat, že tato guilda chtěla také udělat reformu v Řádu, ale asi byl osud aby toto udělala právě PfP. Jistě získáme větší pořádek v Řádu, budou mezi námi spíše kvalitnější lidé, ale na druhou stranu nám odešla právě nejaktivnější guilda s mnoha dobrými bojovníky a to je veliká škoda a to jen protože obě guildy chtěly dělat podobné věci a té, co přišla později to bylo umožněno, ale reformu jistě vítám a budu rád, když to u nás konečně bude vypadat jako v Řádu. *usmál se*

Do Řádu nevidím, ale pokud vím, tak Serling byl předčasem prozatímní VM a měl možnost reformu provést, ale nestalo se tak...to jen tak bokem...Co si od nového řádu slibuješ?

No kdybychom se bavili o Serlingovi, dostali bychom se spíše tam, kde úpadek Řádu začal, né tam, kde skončil. Od reformy Řádu si slibuji nové možnosti ve vyjednávání s protistrannou. Boje jistě budou vypadat zase o něco lépe, než tomu bylo v poslední době. Slibuji si také poslušnost všech příslušníků Řádu a každý bude mít pevně dáno to, co má na práci, postavení v Orderu, takže budeme skutečně Řádem (doufám) *usmál se* Z toho také vyplývá, že se budou efektivněji řešit všechny různé věci, které bude potřeba řešit, ale to hlavní pro mě je, že se snad budu jednou opět cítit hrdě, že jsem v Řádu.

A poslední otázka, myslíš si, že reforma O bude mít nějaký dopad na neutrální obyvatele?

To už záleží spíš na to, jak se právě oni neutrální obyvatelé staví k řádu. Jistě to nebude mít vliv na všechny, ale spíše na skupiny neutrálních obyvatel. Doufám, že dopad bude ten, že nám budou ti z počestných řad neutrálních obyvatel zase o něco více věřit. Reforma má jistě Řád zlepšit nejen vnitřně, ale i postavit jej do lepšího světla právě z pohledu neutrálních obyvatel, tak snad se reforma povede do puntíku. *začíná se modlit*

Dobře, děkuji ti za tvůj čas a přeji hodně štěstí.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 78 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist