Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Hodnocení oslav
Vydáno dne 11. 08. 2007 (1581 přečtení)

Hodnocení třetího dne a celkové hodnocení oslav.

Jak to vidí první tři umístění?

Taoki: Proč jsi si zvolil jako svého partnera na Kuše dvojic právě Krudd Grimdaala? Nebo on zvolil tebe?

Sargas: Krudda jsem kontaktoval já, neb vím, že má narozdíl ode mě zkušenosti s frakčními boji na kuše, zná taktiku boje a také proto, že ho považuji za přítele a známe se již velice dlouho. Potěšilo mě, že souhlasil. Ale v den soutěže měl bohužel velice na spěch a ve finálových zápasech jsme již odstoupili, neb byl opravdu v časové tísni. Myslím, že ta nervozita byla na výsledku i tak trochu znát. I tak to byla ale moc pěkná soutěž, která mě zaujala, na které jsem byl opět poprvé. Přihlásil jsem se tedy i v úterý na tuto soutěž společně s Danem, ale bohužel jsme se umístili už pouze jako náhradníci.

Taoki: Jak by jsi shrnul třídenní oslavy? Líbily se ti? Změnil by jsi něco? Myslíš, že organizace a vedení bylo kvalitní? Máš něco na srdci, co y jsi rád organizátorům vzkázal?

Sargas: Jelikož rád poměřuji síly, tak mohu za sebe říct, že pro mě to byly 3dny soutěží plné zábavy. Myslím si, že organizace té soutěže byla kvalitní, ale přesto mám připomínku, ba dokonce dvě připomínky. Jednak by se frakce Chaosu měla ponaučit z tohoto turnaje a příště bodové hodnoceni stanovit dopředu a veřejně, aby bylo vše jasné, průhledné a nevedlo to ke spekulacím. Také jsem nebyl nadšen z, na můj vkus, přehnané politické agitace a pokud někdo z vedení turnaje tvrdil, že účastníci soutěže jsou nakloněni Chaosu, tak za sebe rovnou povím, že jsem si tam sel pouze zasoutěžit, pobavit se, poměřit síly a potkat přátele, ale to neznamená, že jsem nakloněn Chaosu. Přesto bych rád poděkoval Chaosu za 3 dny plné zábavy. A věřím, že frakce Řádu se nenechá zahanbit a brzy uskuteční také turnaj pro neutrální občany této Země.

Taoki: Jak by jsi shrnul slavnosti Chaosu? Líbily se ti? Bylo něco, co by jsi vytknul? Jak se ti zdála organizace ze strany Chaosu? Máš něco na srdci, co by jsi organizátorům chtěl vzkázat?

Krudd Grimdaal: Turnaj se mi celkově líbil. Jen mě trochu rozhodilo politické podbarvení. Ne ani tolik to, že by Chaos hlásal, případně mluvil s účastníky o jejich politice, ale spíše to, že počítali všechny soutěžící automaticky nakloněné Chaosu. Což se mi trochu příčilo, jelikož já se přišel v prvé řadě bavit a změřit svoje síly s ostatními. Ale i tak bych jim poděkoval za pěkný turnaj, který i přes pár drobností splnil svůj účel.

Taoki: Ve středu jsi se zúčastnil Kušařského turnaje, proč jsi si vybral k sobě Ornise?

Drarn: Vybral som si ho lebo je to kamoš z guildy.

Taoki: A jak by jsi nakonec zhodnotil celé oslavy? Líbily se ti? Je něco, co by jsi vytknul? Jak ti vyhovovala organizace? Chtěl by jsi touto cestou organizátorům vzkázat něco, co máš na srdci?

Drarn: Celé oslavy dopadli pomerne dobre. Ľúbilo sa mi zakončenie súťažou Démoni chaosu. Som rád že to organizácia s nami vydržala dokonca. Aspoň vedia ako sa cítia členovia RT ktorí organizujú napríklad nedeľné turnaje a že to vôbec nie je ľahké. Členom chaosu by som chcel odkázať, že to boli vydarené akcie aj napriek nejakým chybám…

Jak to vidí organizátoři?

Taoki: Co vedlo k uspořádání oslav výročí jednoho roku od reformy Chaosu?

Polik: Člověk se možná bude divit, ale kupodivu to plyne přímo z tvé otázky. Hlavním důvodem byl právě onen rok od znovureformování Chaosu a připomínka, jak tohoto kroku, tak Chaosu samotného.Vedlejší motiv bylo také poskytnutí zábavy lidem a samozřejmě propagace Chaosu.

Taoki: Zde jsi narazil na propagaci Chaosu. Někteří návštěvníci si stěžovali na to, že chaos bral, že ten, kdo se přišel bavit, je automaticky nakloněn chaosu. Myslíš, že toto bylo správné či vhodné vyslovovat?

Polik: Jediná věta, která tam v této souvislosti několikrát padla, byla, že chaos děkuje lidem za účast, kterou podpořili samotný Chaos. A ano myslím si, že to bylo na místě a já bych se zeptal jinak. Člověk který není přívržencem Chaosu se přeci nepůjde bavit na "Slavnosti CHAOSU" nebo ano?

Taoki: Já myslím, že mentalita zdejších lidí není o tom, komu jsou nakloněni, ale o tom, kde se pobaví.

Polik: A to je na čase změnit, ne?

Taoki: Jak by jsi zhodnotil třídenní oslavy? Myslíš, že se povedly, dle vašich představ?

Polik: Co se týče zábavy, tak to záleží na posouzení zúčastněných. Z reakcí, co jsem tak slyšel, se někteří lidé pobavili (tedy se oslavy vydařily) a některým se to nezamlouvalo (potom se oslavy nevydařily). Za sebe mohu říct, že se lidé v Chaosu celkem bavili na poslední akci, kdy každý představoval nějakého toho démona.
Ohledně organizace řeknu jen to, že z pokladny chaosu zmizela značná část zlata, že pro příště doladíme chyby, které se vyskytly při některých akcích a na které sem tam někdo ukázal. Osobně mohu říct, že to celkově dopadlo víceméně dobře, ale zdaleka ne tak, jak jsem si to představoval.
A můj obdiv patří členům RT, kteří pořádají Kavalerii,jelikož tahle soutěž, jež jsem měl tu čest uvádět, je neuvěřitelné utrpení...

Taoki: A můj poslední dotaz zní, co dostali první tři umístění za cenu?

Polik: No tak jak je otázka položená, můžu odpovědět jen tak, že nedostali nic. Každopádně odměnu dostal každý "vítěz" jednotlivých klání (víceméně související s danou soutěží) a jelikož se ptáš pravděpodobně na celkové hodnocení, tak pro první tři jsou připraveny pojmenované sošky z kovu k tomu, kterému umístění příslušící, a celkový vítěz ještě dostane navrch vlajku.

Taoki: To mluvíš jakoby předání ještě neproběhlo...

Polik: Teoreticky oficiální předání proběhlo, ale jak jsi v úvodu naznačila, tak většina lidí nikam nejde, když nemají šanci se pobavit a nebo něco získat. A z prvních třech umístěných tu jeden nebyl, druhý neměl čas a třetí řekněme našel zábavu jinde, ale k tomu přispělo nešťastné načasování celého předávání.

Taoki: A kdy se tedy uskuteční konečné ocenění?

Polik: Předání cen už neproběhne nijak oficiálně. Viděl bych to někdy na zítřek, kdy osobně zkusím kontaktovat tyto lidi a předám jim ceny pouze já s malou gratulací někde v nějakém městě...

Taoki: Díky za vydařené oslavy.


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 369 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist