Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * The Vampires
Vydáno dne 11. 08. 2007 (2257 přečtení)

Nový externista Dismounth přináší pěkný rozhovor a informace o gildě Vampires.

Rozhovor s Hanzem

Dismounth: Kdy byla vlastně gilda založena?

Hanz: Mno, se založením gildy to bylo zajímavé. Nápad založit gildu vznikl někdy již v březnu nebo v dubnu tohoto roku. Na nápad založit gildu mě přivedla Rikku, kterou jsem předtím chtěl přitáhnout do Magic Knights, ale ona nechtěla, že prý půjde do jediné gildy, do gildy vampírů, a bylo vidět, že si to moc přála. Tak jsem se rozhodl jí to přání nějak splnit.., mno, to jsem ale trochu odbočil *směje se*. Žádost o gildstone byl poslán někdy v půlce května, jenže ozva nikde. Následně jsem sehnal naší bohyni Daphne, která to pro nás udělala. A tak jsme mohli začít.

Dismounth: Proč zrovna jméno Vampires?

Hanz: No důvod byl samozřejmě Rikku *směje se*, tu gildu jsem vytvářel především kvůli ní, je to pro mě opravdu velká kamarádka, a tak jsem chtěl, aby byla takříkajíc "šťastná" *mrkl*.

Dismounth: Jsou v gildě nějaké PK?

Hanz: Ano, byli jsme dva, Já a Tenrentin, v současné době ale Tenrentin už u nás není, takže jsem to jen já..

Dismounth: Je u vampírů něco jako adeptské období?

Hanz: Ano, to období není na pevno určené, je doba, přibližně měsíc, kterou by měl adept minimálně být v guildě, ale to je různě.., jak říkám, je to přibližně měsíc dlouhá doba, pak se adept může stát členem.

Rozhovor s Rikku

Dismounth: Prý původní myšlenka o vampírské gildě byla tvoje, tak jak to teda je?

Rikku: Mno ono původní, absolutně původní, myšlenka byla jednoho hráče jménem Virgilius. S ním jsem o tom mluvila já, a pak jsem o tom mluvila s Hanzem, ale Virgilius měl jen myšlenku, já čas a Hanz zkušenosti s ultimou, takže takhle to bylo.

Dismounth:Jak si se dostala tak brzo (snad měsíc nebo dva po vzniku) k funkci guildmasterky?

Rikku: Ono to celý bylo děsně zmatené, to hlavně. Hanz je velký filuta to je taky důležité vědět. To je to nejpodstatnější. Mno a on mi kdysi řekl, že mi rád pomůže s rozjetím gildy, jenže pak jsme to dělali spolu, a tak mně vůbec nenapadlo, že by jakoby "odešel". No a on mi pořád psal takový zprávy podivný a najednou to bylo. I když on taky chtěl zkusit, jaký je život vraha, takže to byl taky důvod, bál se, aby nepošpinil jméno gildy hned zpočátku. No prostě podle mě jsem se guildmastrem v podstatě stala omylem.

Dismounth: Jaké jsou plány do budoucna?

Rikku: No tak to, že jako nadrasa hodláme ovládnout celý Kelevar, je asi každému jasné, ale to ještě počká. Máme v plánu nějaké questíky, možná turnaj nebo tak, ale to všechno spíš po prázdninách, protože teď ne každý má čas. Osobně ho mám hodně málo. No v guildě jsou samí inteligentní a tvořiví lidé, takže o různé akce bych strach neměla

Dismounth: Je v plánu ještě nabírat nějaké členy? nebo už současný počet stačí?

Rikku: Určitě plánujeme nabírat, to bezpochyby, jen je teď problém, jak už jsem psala nahoře, s tím časem teď o prázdninách. Pro nové členy respektive pro uchazeče chystáme nějaké speciální questíky a zkoušky, no uvidíme, jak se to bude líbit.

Dismounth: Mají vampíři nějaký kodex a podmínky přijetí do společenství?

Rikku: to mají, ale bohužel ne úplně celistvé, je to rozpracované, neucelené, ale my to dopracujeme a ucelíme, a potom s námi přijde zákon a děti budou ječet a matky brečet a otcové se schovávat v lesích, a pak už to bude hotový.

Dismounth: Máš závěrem něco co by si chtěla říct ostatním o gildě a tak?

Rikku: Milí čtenáři, nebojte se nás a beze strachu nás vpouštějte do domů a choďte s námi do temných uliček. Vše co se stane se vám bude líbit, bude to pro vaše dobro *sladce se usmála*.


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 707 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Dismounth )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist