Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * První den oslav Chaosu
Vydáno dne 11. 08. 2007 (2172 přečtení)

Píše se pondělí 30.7. a tímto dnem začaly třídenní oslavy Chaosu. Měly se uskutečnit souboje s dýkou, pak Kavalérie a neobvyklá soutěž „Dračí oheň“. Byla jsem zvědavá, co tyto slavnosti přinesou, a tak jsem se vydala zúčastnit se…

Souboj na nože

Krátce před čtvrtou odpolední jsem začala přehrabovat ve svých truhlách, abych našla předepsané oblečení. A jistě to znáte, když něco potřebujete, nikdy to nenajdete. Mě se tedy po chvilce tichého nadávání na svou sklerózu podařilo najít alespoň látku a nitě, problém byl v tom, že jsem neměla jehly…Tudíž nastalo ještě rychlé připortění k moonglowskému krejčířovi a zakoupí sewinkg kitu. Po chvilce odměřování a stříhání a popíchaného prstu od jehly přede mnou ležely kalhoty a triko. Avšak to bych nebyla žena, kdyby největší problém nebyl ve zvolení správné barvy. Po chvilce míchání a žbluňkání jsem se oblékla do červené.

Po chvilce přešlapování ve městě Vesper se objevila brána na Kolbiště a já plna chuti umřít jsem se postavila do fronty. Po chvilce se i na mě a mého protivníka dostalo…Ač mi o nic nešlo, srdce mi bylo jako o závod. Po tom, co soudce vykřikl „Boj!“, jsem se vrhla na soupeře a začali jsme se bít. Štěstí bych řekla stálo na mé straně a protivníkovi jsem zasadila pár dobrých ran, ale najednou mi ztěžkly nohy a má obratnost byla ta tam. Toho protivník využil a podřízl mi hrdlo. Naneštěstí mě soudce Jocker oživil, já si sebrala svých pět švestek a rozloučila se s protivníkem. Mé „nové“ oblečení bylo značně protrhané, a tak skončilo rozšmikané na obvazy…Těch já nemám nikdy dost.

Musím říci, že zápasy jen v lehkém oblečení a dýkou byly rychlé a oko diváka nestíhalo sledovat dění v aréně. Po prolití několika litrů krve odvážlivců stanula před finálem čtveřice Garl, Hakrikus, Nitro a Sargas. V Jednu chvíli jsem měla i pocit, že sleduji vrhání nožů, protože záseky do protivníků byly velmi rychlé. Zvítězit mohl bohužel jen jeden a to v tomto případě byl Sargas, který si odnesl 5 bodů do celkového hodnocení.

Umístění:

1. Sargas - 5 bodů
2. Garl – 3 body
3. Hakrikus - 2 body
4. Nitro – 1 bod

Taoki: Jak se ti líbila první disciplína Souboje na nože, v které jsi vyhrál?

Sargas: Připomínalo mi to trochu hospodskou rvačku. Byla to zajímavá soutěž, ale jiné soutěže se mi líbily více, byly nápaditější.

Jaká byla tvá taktika? Měl jsi fencing na GM a jakou kudlu jsi zvolil?

Sargas: Zvolil jsem dýku ukovanou vlastnoručně z blood rocku. Ano, fencing ovládám na mistrovskou úroveň, čili to pro mě byla jista výhoda oproti některým soupeřům. Ale jinak upřímně řečeno jsem nijak přehnaně netaktizoval, spíše při mně stála štěstěna.

Taoki: Jak se ti líbil Souboj na nože?

Drarn: Celkom sa mi pozdávala. Aj keď som vypadol tak som ostal kým neskončila.

Kavalérie

Od šesté hodiny večerní se konala Kavalérie tak, jak ji známe. Této disciplíny jsem se raději neúčastnila, protože mě každý kůň shodí sám od sebe a nepotřebuje k tomu pomoci protivníkova kopí. Takže vám bohužel žádné peprné chvilky nepopíšu. Snad jen, jak to dopadlo.

Umístění: 1. Nitro - 5 bodů
2. Kathrin IX. - 3 body
3. Sargas - 2 body
4. Gargamell – 1 bod

Taoki: Jak se ti líbila tradiční Kavalérie? Na jakém vozítku jsi vlastně byl? Zvolil jsi mustanga či obyčejného koně?

Sargas: Kavalérie mě docela překvapila neb v této soutěži již tradičně nemám štěstí. Tentokrát se mi ale kupodivu celkem dařilo.
Zvolil jsem věrného blood mustanga. S tím jsem prošel i několikery dostihy.


Dračí oheň

Slunce zacházelo za obzor a já litovala, že se neumím proměnit v draka. Tudíž i poslední pondělní soutěže jsem se nemohla zúčastnit. Ale zajímavý název soutěže ve mně vzbuzoval zvědavost, a tak jsem se rozhodla, že se alespoň podívám. Po chvilce hledání runy do Jhelomu a následném bloudění jsem přišla k aréně, kde už stála dlouhá řada naháčů. Na mostě přes arénu jsem si našla vhodné místo a sledovala již rozjetý zápas.
Musím říci, že tam bylo pořádné horko! Draci chrlily oheň jako o závod a snažili se žhavit svého dračího nepřítele. Obdivovala jsem s jakou přesností volí dopady svého chrlení…S mou šikovností bych se užhavila sama. Z horka se mi udělalo až mdlo, tudíž jsem se na chvíli vzdálila. Nutno říci, že to byla velmi zajímavá soutěž a jak soutěžícím, tak fanouškům se líbila.
Až všechen oheň dohasl, byly známy výsledky:

Umístění:

1. Drarn - 5 bodů
2. Azurit - 3 body
3. Sargas - 2 body
4. Ornis – 1 bod

Jak by jsi zhodnotil poslední pondělní soutěž Dračí oheň? Líbil se ti nápad?

Sargas: Musím říct, že Dračí Oheň byla soutěž, která se mi líbila snad ze všech nejvíc. Ač se měnily pravidla těsně před soutěží a byl v tom v jistou chvíli zmatek a chaos, myslím si, že se změnily k lepšímu. Každopádně to byla velice zajímavá soutěž, originální a jsem moc rád, že jsem si ji mohl vyzkoušet a zúčastnit se ji. Moc se mi nelíbilo mrznout nahatý hodinu před arénou, abych se mohl přihlásit a to myslím nikomu z budoucích bojovníků. Byla nám zima, příště by měl Chaos přichystat alespoň nějaké teplé občerstvení. *usmál se*

Taoki: Nebo nějaký alkohol, viď? Ale to by pak ta soutěž asi vypadala zajímavěji…V čem vidíš svůj úspěch? Pouze štěstí nebo taktika?

Sargas: Ten alkohol není pro příště špatný nápad, ale v tom případě doporučuji důrazně varovat před podáváním alkoholu mladistvým. Myslím si, že jsem měl především štěstí a Fortuna si mi sedla na ramena a hladila mě po čele. O taktice jsem nějak nepřemýšlel, mám nějaké relativně osvědčené postupy ze všech možných soutěží, čili bych to nazval spíše uplatnění zkušeností. Ale to už je spíše takové automatické a zažité. I tak se u některých soutěží podle mě dalo taktizovat pramálo, pokud se toho názvu mám tak držet.

Taoki: Jak se ti líbila neobvyklá soutěž Dračí oheň, ve které jsi vyhrál?

Drarn: No celkom sa mi takýto štýl súťaže pozdával ale potrebovala by trochu doladiť.

Taoki: Co přesně by potřebovalo doladit?

Drarn: No hlavne ju nejak domyslieť. Nejake pravidlá. Nejak sa im to nezdarilo a tak na mieste zmenili pravidlá... Každy po vstupe do arény mal robiť čo uzná za vhodné.

Taoki: A měl jsi nějakou taktiku, či při tobě stálo jen štěstí?

Drarn: No hlavne som neflusal na protivníka ale niekde kde by mohol pred flusom utiecť.

A tak skončil první den soutěží k oslavám Chaosu. A jak probíhaly ty další? Dozvíte se v dalších článcích.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 299 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist