Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Třetí den oslav Chaosu
Vydáno dne 11. 08. 2007 (2361 přečtení)

A nadešel den poslední.. den, kdy dobrodruzi i prostí odvážlivci, již notně zbroceni krví, znovu vstoupili do „chaotického“ víru slavnostních bojů. Den byl mladý, stíny krátké.. Klání začalo.

Kušařský souboj dvojic:

První disciplína, souboje kušařských dvojic, jakoby vůbec nepodléhala zákonům soutěžního napětí. Publikum se, stejně jako hráči samotní, dostavilo s pěknou porcí elánu a nastalá atmosféra již nijak nebránila první přátelské výměně šipek. :o)
Deset sehraných dvojic (což už v rámci připraveného vybavení převyšovalo předpoklady organizátorů ) postupně nastupovalo do arény, kde obdržely své Valoritové dresy a zbytek potřebného vybavení. Řízení soubojů dostala na starost madam Kaile, mezi uznalými roztleskávači stála jména jako Kalten [ H.o.K ], či kelevarský Rockefeller - Vinny d’Fern a to vše pod záštitou uznale přikyvujícího Polika.

Z tvrdého síta úvodního kola vzešli, po nepříliš vyrovnaných soubojích, zasloužilí favorité a hned po prvním z pěti klání – souboji Rytíře Krudda a Sargase s Omegou a Azuritem – bylo jasné, že klíčem k vítězství je brzké rozbití dvojice. Lady Omega byla tedy první, která poctila střelnici svou krví a bojiště opustila již s Azuritem v zástupu.
Stejným způsobem skonal pod rukama Ornise a Drarna i střelec Oko.. symbolicky s výkřikem „In Vas Mani“ na rtech a sotva se přítomní stačili rozkoukat, už na zemi ležely další dvě těla z dua Swifta a Runcaise v snad nejrychlejším souboji této disciplíny. Tomuto navzdory se nakonec postavil mrštný Šmajdák, jenž si pod náporem Kováře Ludvíka a Daywalkera vybandážoval 7 minut života. První kolo tedy proběhlo hladce, poražení zasedli do publika a vítězové.. ti jako statečné jehelníčky znovu nastoupili do řady.

Hned na začátku druhého kola se znovu projevila neochvějná sehranost dvojice Ornis a Drarn, kteří se po zbavení Chosenxe rytmicky, po dvou šípech najednou, pustili do Dismountha, jenž s pátou vteřinou vydechl. Zato Ludvík s Daywalkerem hájili své vítězství jen s vypětím všech sil. Slunce popošlo, publikum si schruplo, a teprve pak stateční Charv a Eset podlehli. Poslední souboj liché dvojice Sargas a Krudd proběhl v nepříliš vyvedené asistenci chaosáckých střelců, jimž nebylo dopřáno víc, než ubohých pět ran, čímž uzavřeli listinu fínálové trojice.

O vítězi tří bodů celkového hodnocení a především unikátní turnajové kuše rozhodlo pravidlo „dvakrát každý s každým“… Klání velikánů byla většinou vyrovnaná, tedy i dlouhá a každý by si byl připsal po dvou vítězstvích, nebýt vypuštěného souboje Sargase a Kruda, kteří vzdali z časových důvodů a určili tak protivníky závěrečné přestřelky - dvojice Kovář Ludvík a Daywalker s Ornisem a Drarnem. Přestřelka začala zvolna, bez zbytečného risku a více než výkřiky zraněných se vzduchem neslo výmluvné šustění bandáží. Přesto však Ornis a Drarn po čase odhadli slabou Ludvíkovu chvilku a poslali ho k zemi doslova kobercovou palbou. To ovšem nijak neubralo souboji na kráse.. Daywalker odhodlaný nepodlehnout osudovému pravidlu, že bez přítele nevystřelí, ještě hodnou chvíli prokládal svou léčebnou magii zoufalou palbou, až nakonec za halasného potlesku publika padl na hromadu šipek pod sebou.
Nezničitelní Ornis s Drarnem se stali vítězi disciplíny, přijali ceny z rukou radního Polika a neúnavně se přesunuli do dějiště boxerských klání.

A jak své vítězství komentoval Ornis sám ?
„Byl jsem tu jako kolegův doprovod... Mým posláním bylo odvést pozornost Sargase a umožnit Drarnovi střelbu. Úkol splněn, teď jsme nejlepší ! :-P “

kuse dvojice


kuse


Box:

Po krátkém Vesperském symposiu se brána na kolbiště znovu otevřela a okolí ringu zalila početná horda uchazečů, jejichž konečný počet -28- doplnili i odvážlivci z ochozů. Dřív než se usadili poslední fanoušci, kvalifikace začala. Tentokrát se píšťalky a fackovacího práva chopil Polik a nezahálel ani vteřinku, takže brzy poslal 14 neúspěšných do tribun.
Spíše než vyburcovanou řežbu dvou funících kolosů připomínaly boje přátelskou oťukávanou mezi čtyřmi ohradníky, a když se ani po prvním kole a dalších sedmi statečných nikomu neztratilo ucho, bylo jasné, že jsme opravdu na výroční slavnosti. Rány byly doprovázeny horečnými komentáři nejen ze stran diváků, ale i hráčů samotných a přesto, že se, blíž a blíž finálovému masakru v Jhelomské aréně, kolbiště vyprázdnilo, bavili boxeři i sám Polik naše zarytě věrné zbytky zmatenými překlepy a vůbec komickou podstatou zápasů :o).. Hned, co jeviště opustili poslední tři uchazeči o semifinále – Ornis, Vorech a Migisek, se přešlo do tuhého. Do bojů o postup a tedy i na bodované umístění se prosadil Kovář Ludvík, Liman, Angles a překvapivě i Miss Diblo, která si svou šanci zasloužila lichým číslem v pořadníku. Diváci nedutali ( zvlášť, když byli tři ).. :o).. Utkání byla nekompromisní a poslala Diblo s Anglesem do souboje o třetí místo, z nějž o fous vyšla slečna boxerka vítězně. Kovář Ludvík s Limanem však taky nenechali publikum chladným.. hlavně poté co Liman vytrvalými přískoky odvrátil Ludvíkovo vedení. A i díky této mrštnosti nakonec stal, jako konečný šampión slavnosti, nad tělem svého soupeře. „Rex mortus, vivat rex !“.. byla jeho poslední slova před odchodem do arény.

box2


box


Touto disciplínou se definitivně uzavřela soutěžní stránka slavností Chaosu a s nadcházející nocí přišlo už jen čisté.. oslavné násilí :o)

Démoni Chaosu:

„Chcete si zabít vašeho oblíbeného chaosáka a vyhrát hlavní poklad ?.. Jhelomská arena“.. hlásala veřejná zpráva všem dobrodruhům země Kelevarské bez příslušnosti řádu. Ale jak se brzy ukázalo, nebylo bojiště zaslíbeno jen tak někomu.. Popravdě, jen nejotrlejší bojovníci odolávali 11 zkušeným členům Chaosu v tělech 11 odporně tuhých monster, a i oni samotní utržili, na této slavnostní tečce třídenního veselení, několik ošklivých zásahů.

V libovolném a stále ještě netknutém vybavení vtrhly řady soutěžících válečníků do arény, aby vzdorovali krvechtivým hrátkám lučištnice Kaile, harpie Wolfa, ale i zdánlivě roztomilé ovečky Pase, což se nakonec ukázalo nejen, jako zábava na dlouhý večer, ale i tvrdá zkouška sehranosti a improvizačního boje. Trvalo dlouho, než se přesile hráčů předešlých her ( Limana, Ornise, Koppáka a dalších ) spolu s nově příchozími ( např. Nitro, Ebrithil a Fronzen ), povedlo skolit první, ze zdánlivě nesmrtelných příšer – harpii Wolfa, zatímco ostatní z Chaosu hrdě hájili své role.. Pas bombardoval své protivníky varovným bečením, zatímco Lord Eon se sykotem protínal kotníky jednomu dobrodruhu za druhým. Po půlhodině boje už pomalu nebylo kam šlápnout, jak se hliněný povrch bojiště obložil mrtvými těly a vzduch naplnil ohňostrojem Flamestriků a Fire boltů. Dlouhou dobu se řežba jevila beznadějně, monstra zůstala bez škrábnutí, stále v počtu devíti, a neorganizovaný hlouček soutěžících zmateně pobíhal od místa boje k ress-bráně a zase zpátky, neschopný se vybavit před další smrtící ranou Kaileina šípu, či mohutné Jockerovy větve. Až organizovanost a skupinový boj pomohl v druhé hodině boje zaměřit se na konkrétní cíl a eliminovat tak počet všudypřítomných nepřátel. Padl Lord Delete, rozběsněný nemrtvý Sírius, bažinná stvůra Natus Cainum i nevyzpytatelný Lord Cervenofuz… Až nakonec zbyla v prostoru arény sama neohrožená střelkyně Kaile. Bezmála patnáct minut neutěšeně pokračovala v likvidaci svých soupeřů, patnáct minut mizela a zase se objevovala v plameni Kal Vas Flam, až obklíčena a téměř bezbranná padla za oběť sedmi vytrvalým bojovníkům.

arena - chaosaci


Tak skončily tři vydařené a vpravdě napjaté dny oslav výročí reformy frakce Chaos. Vítězové si rozebrali svá ocenění a poklady, oslavenci ztrhali kloboučky a já, prostý sprostý návštěvník teď s opicí vyspávám, co mi Chaos nadělil...

S pozdravem vždy vlezlý Externista Herax[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 117 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Herax )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist