Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Včera tekla krev z nosu …
Vydáno dne 26. 05. 2007 (1689 přečtení)

Skvělý report z boxu od Lady Adriany.

Dne 25.5 se v pátek večer na kolbišti utkalo 16 kelevarských boxerů. Nejednoho příchozího jistě překvapilo nezalidněné okolí boxerského ringu. Mě zaskočil hlavně nízký počet žen. Turnaje jsem se účastnila jako jediná žena, když nepočítám Zuzku, která však přišla jen na pár minut podpořit Daina a pak se vypařila jako pára nad hrncem. Zvláštní je, že se žádná jiná zástupkyně něžného pohlaví neukázala, protože nahých mužských těl bylo k vidění opravdu dost.

Nechci vás unavovat větami kdo koho porazil, tudíž přejděme rovnou k informacím, kdo se jak choval. Výborným kandidátem duševně nevyrovnaného jedince byl bezpochyby Deimos z populární guildy –caniBals-, který se nedokázal oprostit od trapných nadávek.

Kdo se v čem předvedl?


V boji se předvedli ti, co se umístili a ti, kteří vypadli, třeba jako Jakub IV., se předvedli alespoň ve svých unikátech. Mnohé z nás jistě překvapil i vzhled Persea (mě osobně ten výraz v mrtvolně bílém obličeji), který turnaj pořádal namísto Yardina, který má moc práce. Sama jsem se nechala nalákat sázkovým kurzem 1:4 a vložila veškeré své naděje do mladého Araxe z Thorrových dětí, který se nakonec umístil na třetím místě a porazil tak „bramborového“ Saimona z C.o.P. O něco lépe než Arax boxoval Dionysios z Halikarnasu z guildy Fenomen (O) nakonec na druhém místě, ale konečným vítězem se stal Liman z Targské Gardy. Vítězům blahopřeji a tleskám, protože jsem to kvůli sepisování poznámek nestihla.

Díky patří i dvěma přihlášeným boxerům, kteří se nakonec nedostavili, protože tak uvolnili místo někomu jinému a zároveň mu účast zaplatili.

Pro ty z vás, kteří se nestihli přihlásit, mám dobrou zprávu, protože se již za měsíc rozjede Šampionát v boxu pro rok 2007.

Adriana[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Zedulus | Počet komentářů: 61 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist