Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * PvP, koníček i povolání
Vydáno dne 19. 05. 2007 (1640 přečtení)

Další článek od Terrsy...co víc k němu dodat? Snad jen doufat, že takových krásných článků bude víc...Tento shard dovoluje do značné míry hráčům konat co uznají za vhodné, pokud dodrží určitá stanovena pravidla. Někteří si zvolili povolání kováře, jiní mága a někteří se dali na cestu vraha. Všichni pojem PvP nebo PvPer znají.

Podívejme se tedy trochu do tohoto světa, do světa PvPerů.

Všichni jsme si všimli několika málo skupin, které toto povolání provozují. Za stranu neutrálního lidu a lidu z frakcí na straně jedné a na straně druhé, uskupení vrahů. Pobíhat po světě za ducha se mi osvědčilo, proto i teď bylo velmi zajímavé se poohlédnout po nějakých soubojích mezi vrahy a „modráky.“ Nejprve jsem však navštívíla velmi známé místo, zvané Destard. Po chvíli čekání se tam objevil nějaký vrah, ale nenašel žádnou oběť. Chvíli po něm příslušník Řádu. Toto není nic tak významného. Vešla jsem dovnitř a narazila jsem na človíčka, který zabíjel draky, však pohleďte sami. Myslím, že obrázek mluví za vše. Měl štěstí, nepřišel žádný vrah, který by se jej snažil připravit o život.Dále má cesta směřovala na Britanský hřbitov, známe místo pro „PvP.“ Zvláštní, zpočátku tam nebyl téměř nikdo. Kde tedy všichni jsou? A hle, kde se páni vrahové skrývají. Odpočívají a povídají si na místě, zvaném Honesty. Nebo neodpočívali a chystali se chytat „modré?“Vida! Nebyl to odpočinek, ale příprava k boji. Život vrahů, zdá se, není vůbec jednoduchý a životy jejich oběti o nic méně jednodušší. Inu nic není jednoduché, za vše se musí bojovat.Pokud se nenajde protivník, ať už vrah nebo „modrák,“ tito bojovníci jsou natolik oddáni svému povolání, koníčku, že se snaží neustále zdokonalovat i sami mezi sebou.Bylo zajímavé sledovat dění za tou pomyslnou hranicí a dá se z toho vyvodit i jedno malé poučení a to, že:
„život není procházka růžovým sadem a zábava či výdělek vždy něco stojí.

Terrsa[Akt. známka: 2,11 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Zedulus | Počet komentářů: 71 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Terrsa )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist