Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Prohlášení Královny
Vydáno dne 07. 04. 2007 (1604 přečtení)

V sobotu se naše země opět trochu změnila...

31. března byl všechen Kelevarský lid pozván na devatenáctou hodinu do Britanského hradu. Královna se rozhodla sdělit zemi důležitou informaci. Jaké bylo mé překvapení, když jsem vedle Královny Patricie uviděla stát i Richarda, Vévodu Trinscikého. Projel mi mráz po zádech, pomyslila jsem si, že by se snad na zemi objevilo nové nebezpečí? Stoupla jsem si ke sloupu a čekala, co bude. Když se Královna již rozhodla zahájit proslov, přerušil ji Vévoda Richard a požádal ji, zda může dojít pro Lorda Blackthorna, že by u tohoto proslovu měl být. Dostala jsem ještě větší strach, ti nejmocnější v zemi u jednoho prohlášení, to půjde opravdu o velmi vážnou věc.

Královna kupodivu souhlasila a dala povel jejím novým strážím, aby se stáhli. O Královninu bezpečnost se však nadále starali přítomní Rytíři. Nervozitou jsem přešlapovala na místě, Vévoda Richard dorazil s Lordem Blackthornem a příslušníky chaosu za dlouhou chvíli. Odhadovala bych to na pět minut. Lord Blackthorn se posadil vedle královnina trůnu a obklopili ho příslušníci chaosu. Rytíři také přistoupili blíže ke Královně, ta však byla kupodivu klidná. Vévoda Richard se postavil vedle ní a Královna začal svůj proslov:

Žádám všechny přítomné o pozornost. Členové chaosu a bojovníci Lorda Blackthorna jsou zde na pozvání Vévody Richarda, který se zavázal, že se neodehraje žádná špatná věc. Nyní, když jsme se ztišili, bych ráda pronesla pár důležitých slov před samotným prohlášením. Tímto okamžikem ruším rozkazy vydané v nedávné době k boji proti lidem Lorda Blackthorna v hlavním městě. Žádám tím všechny členy Řádu, aby opět drželi jako svůj zákon náš kodex. Zároveň tímto Lordu Blackthornovi, že místo kolem hlavní Britanské banky bude ode dnes střeženo mou novou stráží.

Další důležitou informací pro všechen lid kelevarský jest to, že královští architekti již téměř zpracovali plány na obehnání celého hlavního města hradbami. Jakmile budou plány kompletní a mnou schválené, dají se do práce řemeslníci. Naši královští mágové dostali také rozkazy, aby nad městem vztyčili novou magickou ochranu, jinou než-li nyní. Tato bude poté, co budou ve městě hradby, nutná, však již dříve než-li kameny se může vztyčit. Další zprávou jest informace že stráže není nutné z města propouštět.

Nyní bych ráda přistoupila k dnešnímu hlavnímu bodu a tedy k tomu, kvůli čemu jste sem hlavně byli pozváni. Tímto oznamuji celému světu, že já Královna Patricia a Vévoda Richard jsme se dnes zasnoubili. O termínu svatby budete všichni stejně jako celá země včas informováni. Veškeré důležitosti z našeho sňatku vyplývající se dozví každý těsně před obřadem.“


Lord Blackthorn jen trpce poznamenal, že něco tušil a jen očekával den, kdy se tak stane. Všichni přítomní a to i příslušníci Chaosu zprávu uvítali s nadšením. Pak se Královna s Richardem odebrali ze sálu.

Konec prohlášení se mi trochu nelíbil, neutrální přívrženci Královny se snažili zablokovat odchod Lordu Blackthornovi, naštěstí jeho ochránci z řad Chaosu cestu uvolnili, a tak se Lord odebral zpět na svůj hrad. Má zajisté o čem přemýšlet.

kralovna


[Akt. známka: 2,20 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 107 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist