Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Posezení s Chaosem
Vydáno dne 27. 01. 2007 (2155 přečtení)

V pondělí 22.1. se na hradě Lorda Blackthorna uskutečnilo sezení s příslušníky frakce Chaos.

Jelikož jsem dostal od Taoki nabídku napsat do novin krátký článek o posezení Chaosu s neutrály a našimi plány do budoucna vůbec, rozhodl jsem se, že této příležitosti využiji.

Posezení se konalo toto pondělí 22. 1. na hradě Lorda Blackthorna. Hlavním cílem bylo odpovědět na dotazy, které mohlo vyvolat naše prohlášení vyvěšené nedávno v obecné diskuzi a prodiskutovat naše plány do budoucna.. Bylo nutné vysvětlit, že prohlášení mělo dát najevo některým členům Orderu, ať vystoupí z frakce, když už nemají zájem chránit královnu a také podotknout, že královna nemá podporu od neutrálů ani od svých lidí. Dále jsme si chtěli ujasnit, proč úkoly Orderu plní rytíři, kteří oficiálně vystupují jako neutrální, ale ve skutečnosti jednají jinak. Výsledkem jest to, že každý rytíř je v současné době potencionání nepřítel, na což mohou bohužel doplatit i ti skutečně neutrální. Lze chápat rytířskou povinnost chránit královnu, ale Chaos nikdy nedal najevo úsilí o její život a nechce v žádném případě snížit nepřiměřeným, urážlivým způsobem její důstojnost.

Celá prapodivná situace kolem královny se ukázala ve zcela nečekaném světle, pozitivním pro Chaos. Na zcela bezvýznamný odstavec o rytířích, který měl sloužit k vyjasnění politických poměrů a snažil se vložit do rytířské volby ve prospěch neutrálů, se soutředila veškerá pozornost. Že by zase ty tituly? (no, jsme na Kelevaru, ale skutečnost je jiná) Nevěřím, že by byli pro Ordery tak důležité, ale rozhodně byly důležitější než fakt, že jsme otevřeně vystoupili s žádostí o odstoupení královny pod pohrůžkou revoluce. Ano, popsalo se více jak deset stran a z toho byla drtivá většina o rytířích. Přestože byli rytíři po dvou stranách vyřešení a několik zástupců rytířů osvětlilo obtížnost volby a nepřímo souhlasilo, že se budou snažit na neutrální lid myslet, toto téma zahltilo všechny. Ano, všichni hned okřikovali, že je to čistě věc rytířů a královny, což jsme se snažili rozumnými argumenty vyvrátit. Nikdo z Orderu však v těch kvantech popsaných stránek neřekl: „Královna nikdy neodstoupí, budu chránit a stojím za ní stůj, co stůj.“ Zde byla vidět mizivá podpora královny, bylo vidět, co členy orderu skutečně zajímá. Peníze, tituly, silné řeči, ale skutečné činy nikde. Opravdu má naši zemi vládnout někdo, koho vůbec nezajímá nikdo jiný, než on sám?

Většina neutrálních obyvatel země, kteří se zúčastnili naší schůze, nás podporují, což je velice pozitivní, ale také zavazující. Z jejich rad a reakcí jsme vyvodili patřičné důsledky a byl vypracován další program. Je už nyní jasné, že královnu musíme dostat z trůnu pryč co nejdříve. Slova obyvatel se shodují s našimi a bude tedy nejdříve královně dáno ultimátum. Pokud se nedočkáme očekávaného výsledku, sme ochotni vést otevřenou válku s drtivým dopadem na celou frakci Order.

Prozatím ještě debatujeme, co bude třeba zařídit v případě bezvládí (aby jídlo bylo zcela uvařené, než ho budem jíst), ale můžete si být jisti, že Order zažije perné chvíle, kde už určitě na rytíře myslet nebude. Závěrem je však třeba dodat, že jsou v plánu velké změny ze strany RT, takže vlastně není jasné, co bude zítra. První náčrty fungování země po zrušení monarchie máme, ale nevíme, co bude moci být realizováno. Ideální situace by nastala, kdyby vše do sebe zapadlo a vzájemně se prolínalo. Vše bude jasné až po koncilu, ale královnu můžeme začít vyhánět už dříve


[Akt. známka: 2,40 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 75 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Valek )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist