Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Královští panoši
Vydáno dne 27. 01. 2007 (2143 přečtení)

shrnutí a rozloučení.

Královna Patricia dává na vědomí všemu lidu kelevarskému, že od pondělí 22.1.2007 pozastavuje činnost a rozpouští uskupení Královských panošů. V dalších nejbližších dnech od rozpuštění pak bude také usedlost, v níž se uskupení scházelo strženo a se zemí srovnáno a to bez ohledu na věci a majetky v něm v tu dobu ještě uložené.

Královský sekretář

Tato zpráva mi vyrazila dech...
Celý dlouhý půlrok jsem jako jeden z Královských panošů lítala po Kelevaru a dělala hned to, hned zas ono... Vytrhávat nekromantské šípy z pancířů svých přátel, to není nic pro slabé povahy – hroty napuštěné jedem a nečistou magií... Zabíjet draky v podzemí Cove, aby jejich pán konečně vydal ze svých spárů královskou zásilku... A obvazovat potom Sparhawkovi ta popálená záda... Prožili jsme toho spolu tolik! Těch dobrodružství, těch bujarých pitek, těch cvičných i pravých soubojů...
Vstoupily mi slzy do očí, když jsem slyšela, že to všechno má být najednou zrušeno... Ale úplně všechno zrušeno přeci jen není, protože ač byli Panoši o všem možném, hlavně byli o přátelství, které se tímto neruší. Kdo byl kdy Panošem, ten zůstane v srdcích těch ostatních, ať z něj nakonec vyrostl neutrální občan, přívrženec Lorda Blackthorna či snad dokonce vrah nebo Nekromant...

A kdo jsme tedy byli?

(upozornění pro ty, kdož nenacházejí zálibu v blábolech historických – celý následující článek je právě tímto! Proto přeskočte jej rovnou na fotky dole a pak hurá hurá na jinou stranu novin)

Dozajista jste už o nich slyšeli – byla to často a bouřlivě diskutovaná část Řádu, našla své zastánce i odpůrce ve všech frakcích i mezi neutrálními občany. Odpůrci vedli plamenné diskuze o „příliš horké krvi“, „nedůstojném chování“ a „starých dobrých časech“, zastánci pak s nemenší razancí vykřikovali slova jako „aktivita“, „spravedlivější způsob“ a „pokrok“.

Guilda sloužila jako ta část Řádu, kde se čekalo, jak se mladí adepti projeví – ať už se měli projevit co do aktivity, trpělivosti v někdy úmorném sbírání desetinek bodíků či do toho nejdůležitějšího, zda jsou správnými členy Řádu. Proč to ale ve frakci nefungovalo jako všude jinde ve světě? Proč si adepty nevybírali a nezkoušeli členové guild, do kterých mířili? Odpověď na tuto otázku nalezneme v dobách Velmistra Thorixe, kdy královna založila tuto instituci a prosadila její realizaci přes protesty většiny Řádu. Její působení mělo zefektivnit a objektivizovat přijímání adeptů Řádu i jejich posuzování, které bylo do té doby plně v rukou guildmasterů a Rytířů.
A pak již přišlo dlouhé období hledání někoho, kdo by byl ochotný se Panošů ujmout, čehož se nakonec chopil Rytíř Whoor. Po něm se ve vedení ukázal Landaros a nakonec i bývalý člen, Rad Hager. Každý z nich přinesl guildě něco jiného a každý se zasadil o celkovou konečnou funkčnost tohoto orgánu.

Jak bude ale vypadat přijímání do Královského Řadu teď, když Panoši neexistují? Prozatím adepti přijímáni nejsou, což platí až do odvolání královnou Patricií.

Vyčkejme tedy věcí příštích, o kterých vás zde neopomenu informovat.

panosi1


panosi2
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 63 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: nAllair )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist