Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Měsíční Brány - Choroba koní
Vydáno dne 20. 01. 2007 (1627 přečtení)

Reportáž z hledání léků na vyléčení koní.

V každé chvíli, když se v království stane něco nepěkného, či dokonce zlého, vždy se to dotkne každého obyvatele. O to horší situace nastává, když jsou všechny klisny v království najednou z ničeho nic napadeny neznámou zákeřnou chorobou, která jim zabraňuje zrodit nová hříbata. Nová a mladá se nerodí, místo toho lidé začali nacházet pouze mrtvá těla a nikdo si s tímto problémem nevěděl rady. Dokonce ani ti nejvyhlášenější královští léčitelé nad tímto problémem věšeli hlavy a neměli nejmenších potuch, jakou cestou se vydat. Zkoušeli už téměř vše a nikde neuspěli. Proto vévoda svolal zasedání, pověřil Sira Valeria, aby svolal dobrodruhy a požádal je o pomoc. A tím to vlastně také vše pořádně začalo....

Tentokráte mě z mého odpočinku vyburcovala krásná a smyslná Terrsa. Holoubek, kterého vyslala, aby mě zanesl zprávu přistál na lavičce vedle mě v Midgardu a nesl v zobáku zprávu:
„Družina vyrazila, dle indicie nám podané máme najít někde v království starého Wispa, který by mohl mít nějakou stopu k léku na vyléčení neplodnosti koní. Sraz v Trinsiku, doufám, že přijdeš.“
Na tuto výzvu jsem nemohl odpovědět jinak, než že jsem na sebe v rychlosti natáhnul zbroj, do ruky vzal štít a vyšvihnul jsem se na koně. V každém případě jsem se takovéto výpravy chtěl účastnit, nalézt možná lék, který by zachránil naše koně by snad měla být povinost každého dobrodruha. A co by mohlo být pro seveřana krásnější, než takové dobrodružství prožít vedle nádherné dobrodružky? Odříkal jsem magickou formuli a v dalším okamžiku se objevil ve sluném Trinsicu. Na místě již stálo mnoho dobrodruhů a po popřání Sira Valeria ke zdárnému nalezení jsme vyrazili. Tentokrát to však nebylo vůbec jednoduché. Najít starého Wispa po celém a velmi rozlehlém kelevarském království se zdálo být jako hledání jehly v kupce sena. Naše početná družina se rozdělila do několika menších skupinek a vyrazili jsme do světa různými směry.

Já osobně se vydal prohledávat okolí Minocu a Minoc samotný. Ostatní se vydali prohledávat opravdu každičké místo, kde by bylo možné jen tušit nebo předpokládat tohoto prastarého tvora. Několik členů družiny začalo i s prohledáváním slují plných nebezpečných nástrah a příšer, ale také bohužel naprázdno. Štestí stálo při nás a nakonec byl Wisp objeven na malém ostrůvku poblíž ostrova Bukanýrů. Od něj jsme získali radu, že jeden z léčitelů v tomto království by byl možná schopen lék namíchat a připravit. A začalo opět hledání. Tentokráte nebylo však nikterak dlouhé, protože naše kroky mířily za tím nejvyhlášenějším ze všech lékařů a mastičkářů a to za Fairfaxem, který sídlí v Cove.

S radostí nás přivítal a sdělil nám, že se máme snažit vyhledat mořskou vílu, která jako jediná je schopna udělat sérum, které by mohlo pomoci. Prý se občas objevuje v mořských vlnách v okolí Ledového ostrova a dodal, že opravdu při velkém štestí bychom ji mohli i spatřit. Teprve teď nastalo opravdu velmi zdlouhavé hledání. Museli jsme na lodích křižovat širé moře kolem Ledového ostrova dlouhé hodiny, až se na nás štestěna opět usmála a my vílu objevili. Ta nám sdělila, že sérum klidně namíchá, ale že prý potřebuje sérum, které hlídá temný elf a jako odměnu za namíchání, že by ráda tři sněženky. Další kroky výpravy vedli do Pekla, kde byla indicie k nalezení pevnosti, kde jsme mohli doufat v objeveni indegrience do séra. Musím uznat, že stráže v pevnosti byly opravdu velmi silné a projít pevnost stálo i když v té chvíli již velmi početnou družinu velmi velké usílí. Nakonec se všem společnými silami podařilo zdolat velitele této pevnosti a ten měl u sebe přípravky pro smíchání možného séra. Výměnou za Ankh ringy jsme získali Sněženky, celkem bylo potřeba 300 těchto prstenů. Víla splnila svůj slib a za předání třech květin a indegriencí namíchala sérum, které jsme pak o chvíli později předali Siru Valeriovi v Trinsicu.Ten je s velkými díky přijal a se slovy, že tento lektvar dodá do rukou léčitele Fairfaxe odměnil dobrodruhy vpuštěním do ohrady plné nádherných volně pobíhajících mustangů, kde si každý mohl ochočit jakého si vybral. A protože mu byl lék předán z rukou slavného barda Svatopluka, ten byl odměněn naprosto královským darem a to velmi ušlechtilým mustangem s barvou srsti do stříbrna. Lék byl nalezen a teď nezbývá než doufat, že pomůže a v našem království se opět začnou rodit zdrává hříbata.....

Slovo autora:

Jak bývá zvykem, vše se pokazí ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. Omlouvám se za strohost článku, ale původní verze, která byla o mnoho rozvinutějši odešla i s mým druhým diskem a tato je psána v rychlosti těsně před vydáním novin. Jak vidno, někdy zálohovat, zálohovat a zálohovat prostě nestačí. V případě, že se mi ho podaří rozchodit, bude pak dodána verze původní a delší. A teď něco ke questu z pohledu hráče. Velmi děkuji všem lidem, kteří se tohoto dobrodužství účastnili a strávili nad tím tolik hodin času, hlavně Terrse, která vydržela celou dobu všechny mé prosby o různé brány, věci, rady a strpěla moji přítomnost. Také děkuji Kaile, protože jí vděčíme za nález Wispa, mořské víly a byla i takovým řekl bych hnacím motorem questu. Děkuji také Perseovi jako strůjci tohoto všeho, protože quest byl připraven opravdu výborně. Pobavil, potrápil, namáhal mozek a hlavně jsem u něj strávil velmi přijemného půl víkendu. Jediné, co mě trošku pokazilo náladu, byl opět lidský neboli hráčský faktor, hlavně co se konce týče. Nebudu to rozvádět, všichni co tam byli (myšlena ohrada mustangů), ať si zapřemýšlí. Možná by to šlo atakovat slovy, "jsme přece na Kelevaru, ne?", jak to zde bývá zvykem, ale na to bych jen dodal, že Kelevar je převážně takový, jaký si ho děláme sami. Takže v globále děkuji všem a děkuji za pochopení.

Zedulus[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Zedulus | Počet komentářů: 224 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist