Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Fire - hledání dalších dlaždic
Vydáno dne 15. 12. 2006 (3379 přečtení)

O hledání a jeho výsledcích.

Mizení many je opravdu nechutné. Tak na tom se asi shodneme všichni. A mnoho lidiček se s tím snaží něco dělat. A tak se stalo, že se v pátek 8.12. uskutečnila výprava do podzemí Fire. Jelikož průzkum den předem potvrdil přítomnost záhadné truhlice. Nikdo netušil, co by v ní mohl být, ale třeba i nějaké vodítko, které by pomohlo vyřešit naše problémy. A tak vyrazila početná skupina do tohoto podzemí.

Skupinka to byla opravdu nesourodá a dalo by se i říci, že někteří členové by si šli za normálních okolností po krku, ale nestalo se tak. Spolupráce jen kvetla. A tak se vydali lidé z Řádu ruku v ruce s členy Chaosu ale hlavně nesmíme opomenout neutrální občany, kterých bylo nejvíce a kteří mají největší zásluhy na této výpravě. Tomu všemu dominovali i samotní hrdinové země Kelevarské: Sarakirn a Kalten. Má maličkost se účastnila také a ještě teď mám spálené konečky mých blond vlasů.

Skupinka se probíjela patro za patrem. Sem tam se vyskytly nějaké ty komplikace, ale vše se vždy vyřešilo. Mnozí si popovídali s pavouky, Kaile byl občas s nervy v koncích a Avathar má velké svaly z dlouhého držení páky. Zajíc prokázal své umění hopkovat mezi pekelnými psy a tak bych mohl pokračovat dále. Nechť mi ti ostatní ale prominou, protože jsem nebyl u všeho a pro změnu nerad bych zveřejnil nějaké ty trapnější momenty.

Konce jsme dosáhli. Poklad byl příjemný, ale všechny zajímala hlavně truhlice zajímavé barvy. Její otevření bylo tak trochu zklamáním. Sice se v ní nacházel opravdu nádherný štít, který bude opravdu mocným spojencem pro svého majitele, avšak s problémy s nimiž se potýká naše zem, jsme nehnuli ani o píď. Snad budeme mít příště více štěstí.

FOTO



[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 186 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist