Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 06. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

téma * Získání druhé zlaté dlažidce a nový dung na Britainském hřbitově
Vydáno dne 15. 12. 2006 (4017 přečtení)

Nesem vám noviny, poslouchejte,
z britainské krajiny, pozor dejte.
Z nitra zem povstala temná Panna,
na hřbitově je teď zakopaná….


Princezna Carmilla…
Nejstrašlivější upír, co existuje…
Je opět mezi námi…


Mrška jedna emancipovaná! No nic beru svou zbroj, svitky, regy, oblékám si spodní prádlo, přihlazuji patku a vyrážím.
Cesta na Britanský hřbitov probíhala vcelku klidně. Sice mi jedno ošklivé PK po cestě shodilo morfa, ale to jsem přešel s klidem sobě vlastním. Bylo to prostě úplná lama, co neumí pvp!
Na hřbitově jsem okamžitě, po třech zeptáních, nasměroval svůj ocas do správné díry. Podzemí mne překvapilo svou objemností, bílím mramorem a potoky krve. Ti upíři si ale žijou…

Nás tu ale je...


Jelikož jsem přišel pozdě, v prvním patře jsem potkával hlavně hráče než protivníky. Přišel jsem v době, kdy se první skupinka už dávno ke Carmille dostala, ale zjistila, že na té nesmrtelnosti něco bude, tak si odskočila domů pro česnek, dubové kolíky a někteří z přítomných si sepsali i svou verzi bible.
Já se tedy objevil právě ve chvíli, kdy se jel druhý turnus do stanice Carmilla. Vyprávět Vám jaké lité boje jsme zažili nebudu, snad jen že vampíři byli tuzí protivnící a někdy jsem se jejich i vlastní krví doslova brodili. Mnohem nebezpečnější byla ale Carmillina suita – ženy vampírky. Záhy jsem poznal, že žena Vamp pro mne není to pravé. Ano, lepili se na mne pěkně, má animální přitažlivost asi zapracovala, ale jejich úmysly jsem si po pár úderech nebyl jist. Navíc, to byly skutečné běhny. Tak rychle jsem neviděl běhat ani Baldrickova koně…
Ano, ano, byli to tuzí protivníci a nedávali nám své bloodrockové podprsenky vůbec lacino…
Férové souboje muže proti ženě byly skutečně vypjaté…


Férovka


Nakonec jsem se ale přes odpor probojovali, zahráli si i společenskou hru: zabij si svého vlkodlaka a nakonec po několika zapeklitých hádankách se opětovně probojovali k princezně Carmille, která tentokrát pod náporem svých obdivovatelů kapitulovala.

Finále


Mimochodem, ten kyklopí hrdina a sveřepí vymetač dispell pastí stojící na strategickém místě v pozadí a házící kavasa, je moje maličkost *stydlivě se usmál*. Po mém útoku(a těch dalších třiceti) princezna nakonec kapitulovala a vydala svůj meč, zlatou dlaždici, své ošacení…

Celé dobrodružství bylo jak ze starých hrdinných ság – ženy, víno, krev.Zlo sice nebylo poraženo, je tam stále, ale my jsme získali další zlatou dlaždici. Myslím, že ji má v držení Eon z Chaosu. Zbývá třetí a pak hurá plenit Safiru. Doufám, že se tam uvidíme.
Jinak těší mne, že je na světě úplně nový, ne žádný starý přepracovaný, dung a také stálý quest, amulet of sacrifice, což by měla být zbraň proti nemrtvím. Souvisí nějak s Carmillinou krví…To se člověk ovšem doví až ve chvíli, kdy z dungu vypadne…
Také tam Ti rychlejší přišli k docela pěkná lucerničce…
docela pěknému mečíčku
docela pěkné rostlince
a docela pěknému lootíčku…
Já osobně měl z toho jedno velké hovníčko, ale tu zábavu to stálo *lišácky mrkl*


Jinak pro oko četnáře následuje fotodokumentace. Povšimněte si prosím luxusního vybavení a velkých skladů, abyste měli jasno KDO SAJE NAŠE DANĚ!

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


[Akt. známka: 1,14 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 287 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště(Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1913 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1527 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1376 hl.)
 
Je mi to jedno (1362 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1310 hl.)
 
Nečtu to tu (1458 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8946

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist