Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Kam kráčíš Nekromante?
Vydáno dne 08. 12. 2006 (3408 přečtení)

Nekromanté… dříve upadající frakce. Nyní hrozba, ač přišla o své vysoce postavené členy. Pojďme se jí podívat na zoubek.Nekromanté… žijí mezi námi. Naoko ctí naše zákony a využívají bezpečí našich měst, aby v skrytu svých domů… Měli by být vyhledáváni ničeni, popravení…
Ach ty lidská licoměrnosti…
KDO NIKDY NEPOUŽIL KARLAXŮV NECROBOOK, NECHŤ PRVNÍ HODÍ KAMENEM!
Ano vážení, co bychom si nalhávali, jsme národem nekromantů. Necro kouzla používame v boji, oživujeme si Nemrtvé spolubojovníky a mrzačíme jejich duše v nelidských mukách. Snad, když si toto uvědomíte, pochopíte, proč se nedají Nekromanté jednoduše smést z povrchu zemského. A kdo řve Nekromanté do moře, ač si nejdříve prohlédne svůj vlastní bágl, zda tam nemá nějakou podivnou knížečku.
Ale! S nerkomancií jsme se sžili, ač se může drtivá většina tedy považovat za Nekromanty, jsou Nekromanté a NEkromanté.
Existuje frakce, co si dala za cíl ničit vše živé, jsou to duševně narušení lidé, jež byli většinou ignorováni, neb jejich schopnosti nebyly velké. To se ale začalo měnit, až to nakonec vedlo k porušení rituálu obnovy a zásahu do života mnohých.
A zlo dostalo svou tvář. Nejsou to neznámí cizinci, co přijdou a jsou lehce zničeni, když se jim vezme to, či ono, či jsou v jednou poraženi a hotovo. Ne jsou to jedni z NÁS. Jsou tu stále. A odejdou, jen když budou sami chtít a budou si dělat, co sami chtějí. Mají zkrátka stejnou svobodu jako každý z nás, jen s opačnými cíly. A s ohledem výše zmíněnému rozšíření Karlaxovy knihy, je málo možností jak je zničit.
A teď jsou vážně tak nebezpeční? Nemyslím. K velikosti jim mnohé chybí. Jistě, dokázali zničit rituál obnovy a boje se nebojí, ale jak se říká, i potrefená veverka najde občas oříšek a pokud se jejich jediná činnost omezí na pobíhání s kuší před kovárnou, můžeme klidně spát. Pak je tu otázka toho, jak brát za nepřítele modrého hráče? Nekromancie není zločin, to bychom museli přestat Nekra všichni používat. A co bychom si nalhávali, neker se málokdo vzdá, aniž by měl jinou alternativu. Lidi zpohodlněli a chtějí ovládat prostě vše.
Ale jsou mezi nimi tací, co se honosí titulem Glorious Lord *směje se*. Neměl by ten, kdo se nazívat Nekromantem taky vyvíjet nekromantikou činnost? Takoví Neotomanští glorious lordi neviděli lopatu a krumpáč a pořádnou nekromantskou práci ani z dálky. Jo a pokud někteří říkají, že to je jen maskování k zakrytí jejich temných činů, tak se s ohledem na karmu ptám jakých? Prostě kdo z Nekromantů nemá zápornou karmu(což ještě nemusí znamenat, že je červený), není pro mne Nekromant, ale jen modrá svině.
Zpět ale k rituálu obnovy. Je v této příležitosti nutno zmínit, na jeden aspekt jejich činu. Mnohé hodně rozlobilo, že v průběhu ničení krystalu, získali jednu součást k tomu potřebnou podvodem. Jistý mocný bojovník měl jistý klíč. Nekromanté se s ním nedomluvili a začal boj… Soupeř se ale ukázal nad jejich síly. Probíhal magickými zdmi, jeho údery byly smrtelné… Já jen, aby zase bylo jasné, že neměli jednoduchou práci. No jo, ale Nekromanté se nestáhli, nepočkali, až jich bude víc a budou ho moci například skolit soustředěnou palbou. Ne. Obklopili protivníka stoly a ugrilovali…
Vážení, to je porušení pravidel Shardu. A tyto pravidla musí respektovat každý bez vyjímky. Takže hned se ozvali hlasy, že je to banda bugařů atd. No, já si lehce projel jejich seznam a nejsou banda bugařů. Tomuto přízvisku se těší, hlavně díky Lyciánovi, což je několikrát odsouzený hráč. Ale stojí v čele Nekromantů, tj. je vzorem a velitelem každého Nekromanta… No koho překvapuje, že Nekromanté bez nějakých skrupulí použili stoly?
Bráno z druhé strany, Lycianus tvrdí, že když RT chce, na něco Vás chytí vždy. No vztahy mezi vůdci frakcí a členy RT jsou napnuté všude od doby, co si pamatuji. Také, že u toho bylo GM, co jim to odkývalo. No pak asi v RT panuje neshoda v názoru na věc. Každopádně zahráno. Zpětně nemožno měnit. Snad jen nějaký trest ze strany RT by byl na místě. K němu ale došlo z jiných příčin…
Vztahy mezi Lyciánem a RT se dostaly trochu dál. Mnozí zažili flame na fóru, kdy se obě strany začali chovat, s prominutím, jak vypatlanci, a začali se urážet. Za to mohou vánoce, stres, názor nekromantů, že jedinou náplní práce RT je jim házet klacky pod nohy… Velkou měrou do toho přispěli ostatní hráči, kteří řvali na obě strany. U Nekromantů pochopitelné. Nekromanti si prostě neuvědomili, že antihrdinové jsou obdivováni jen ve filmech. No a u RT mi přijde, že na ně řve kdekdo pro kdeco. To se vyhrotilo až v podání trestního oznámení na policii ČR. Pravé důvody znají jen zainteresovaní, my se zajímejme jen o následky pro frakci Nekromantů.
Přišli o velmistra a pár svých členů. Zda díky tomu odešli další členi frakce mi není známo. A frakce byla zrušena. Mnozí Nekromanté se překvapivě hloupě divili, proč jsou trestáni za něco, co udělal někdo jiný?
Kolektivní zodpovědnost umocněná tím, že onen někdo jiný, je jejich Velmistr, ergo vedení. To není jen ve frakcích. Každá lepší guilda zodpovídá za každého svého člena. No co se stalo nelze odestát. Znamená to ale, že Nekromanté jako frakce skončili?
Ne. Může být samozřejmě obnovena. To ale nezáleží na nás. To záleží hlavně na nich.
Závěrem jedna věc. Svět MMORPG není jen světem pvp, světem úkolů, akcí, monster, peněz a jejich získávání. Je to hlavně svět lidí, kteří v něm normálně existují, něco vyznávají něco dělají a vzájemně se ovlivňují. Je to svět , co se mění a vyvíjí. Náš reálný svět není dokonalý, ani podle našich představ, berme proto, za veliké štěstí, že máme tu možnost si v něm občas některé naše představy realizovat. Ultima také není dokonalá a občas naše realizace představy nevyjde. Jen tu máme možnost realizovat mnohé představy snázeji, než v našem světě.
Naučme se je proto realizovat správně.


Související články:
Turnaj v šachu (26.05.2006)
[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 309 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště(Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist