Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * GREENPEACE
Vydáno dne 10. 11. 2006 (2464 přečtení)

Zvířata za lepší zítřky!

Vážené dámy, vážení pánové,

LÍBÍ SE VÁM SVĚT VE KTERÉM ŽIJETE? Svět, kde koně jsou zabíjeny pro zábavu. Svět, kde obchodníci přechovávají až deset zvířat v jednom boxu! Svět, který se k živým tvorům, jenž nemají vlastní hlas, chová jak k předmětům bez vlastních pocitu. Přitom mnohá zvířata Nám věrně slouží. A jak my se k nim chováme? Když je nepotřebujeme, zavíráme je do shrinkboxů, necháváme je umírat v boji, ničit v soutěžích a podobně.

Proto zakládám Kelevarské hnutí Greenpeace. Hlavním úkolem bude zastavit týrání páchaném na živých tvorech všeho druhu. Je jedno, zda jde o Jelena, Zajíce, či Lišku. I Okurka, či Karotka má právo na slušné zacházení.
Proto vážení přátelé chovejte se ke všem tvorům tak, jak chcete, aby se oni chovali k Vám. Neděláte to jen pro sebe, ale i pro Vaše děti a děti vašich děti. A děti dětí vašich dětí.

Naše prozatimní programové body:

STOP TÝRÁNÍ ZVĚTŘE!
STOP KOHOUTÍM ZÁPASŮM!
STOP PYTLÁCTVÍ!
STOP ZABÍJENÍ ZVÍŘAT PRO KŮŽI!
STOP PORÁŽENÍ KONÍ A JINÝCH DOMESTIKOVANÝCH ZVÍŘAT!
STOP PŘECHOVÁVÁNÍ VÍCE JAK JEDNOHO ZVÍŘETE VE SCHRINKBOXU!
STOP VÝSTAVBĚ DOMŮ A MĚST V CHRÁNĚNÝCH KRAJINNÝCH OBALASTECH!
POŽADUJEME VĚTŠÍ TRESTY PRO ZABIJÁKY KONÍ!
POŽADUJEME POSTIHY PRO MUČITELE BEZBRANNÝCH ZVÍŘAT!
POŽADUJEME ZAVÉST ZÁKONY NA OCHRANU VZÁZNÝCH ZVÍŘAT(Medvěd Kodiak)!

Prosím ty, kterým není osud kelevarské zvěře lhostejný, aby podpořili Naši věc protestní akcí v Moonglovské ZOO.(bližší termín bude určen)

Za Spolek pro ochranu zvířat
krajské sdružení: Farma zvířat
Liška v Poště


[Akt. známka: 1,93 / Počet hlasů: 14] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 314 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště (Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist