Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Beseda Chaosu
Vydáno dne 01. 09. 2006 (3191 přečtení)

Ve čtvrtek Chaos pořádal besedu pro obyvatele. A my jsme využili možnosti a trochu vyzpovídali Valka na toto téma.

Redaktor: No takže mě i čtenáře by určitě zajímalo, proč jste se vůbec besedu rozhodli uspořádat a za jakým cílem.

Valek: Odpověď je snadná, poněvadž došlo k mnoha změnám a my jsme se chtěli dozvědět, jak lid vidí naší frakci po "reformě". Samozřejmě bylo několik předpokládaných otázek, na které se těžko hledá stručná odpověď, ale snažili jsme se.

Redaktor: Mnozí čtenáři vůbec netuší o co šlo a hlavně kde se to odehrálo. Kde se tedy beseda konala?

Valek: Šlo o besedu frakce chaos s neutrálním lidem, která se konala na hradě Lorda Blackthorna ve čtvrtek v 20:00. A o co šlo? To je těžká otázka. Abych z toho nějakým způsobem vyplaval, řekl bych, že jsme si chtěli s lidmi vyříkat určité věci z očí do očí, což se týká samozřejmě i bývalých členů naší frakce, kterých jsme čekali více.

Redaktor: Byla veliká účast? Tedy splnila účast vaše očekávání?

Valek: Účast byla myslím vynikající, než besedu začali narušovat nekromanti, byla jednací síň narvaná k prasknutí. Poté už bohužel zůstalo jen pár nejotrlejších. No, aspoň všichni viděli, jaká verbež ty nekromanti jsou.

Redaktor: Takže beseda splnila vaše očekávání? Máte z ní dobrý pocit? Myslíte, že i lidem se líbila?

Valek: Já doufám, že ano. Několik lidí pochopilo, proč je naše víra ta pravá a měli zájem, přidat s k nám. Ono se to chce jen zamyslet a přijde to samo. Jinak očekávání jsme měli všelijaká. Báli jsme se nepokojů, narušení besedy nekromanty(což se stalo), otázek bývalých členů chaosu. Byla tu nervozita, ale s odstupem času bych řekl, že beseda naše očekávání splnila.

Redaktor: Hodláte tedy pořádat podobné akce i do budoucna? A pokud ano můžete nám už teď prásknout nějakou připravovanou akci?

Valek: To jsi mě zaskočil.:) Co se týče podobných jednaní, tak určitě ano. Pak je pár návrhů od Kaltena na různé zábavné akce a questíky. Nakonec to nejdůležitější, chystáme změny s tržištěm, tak držte palce.

Redaktor: Tak držíme vám palce, ať je do budoucna více takových úspěšných akcí a děkujeme za rozhovor.

Valek: Taky děkuji a hlavně chci poděkovat, těm, kteří přišli a nebáli se zeptat, protože plivat někde v hospodě do piva a stěžovat si umí každý.:)

chaos1

chaos2

chaos3


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 318 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist