Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Pravdy a lži na fórum
Vydáno dne 19. 08. 2006 (4202 přečtení)

Tady se Liška pokusil o své shrnutí...

Fórum na Kelevaru je vše možné, jen ne dobrý informační zdroj. Pokusím se tedy opravit alespoň nějaké polopravdy, co tam padly. Pokud jsem vynechal nějaký bod, co zajímá Vás, kontaktujte mne. Doplním.

1. Rozpadem chaosu jsou vinni někteří, všichni, ale NE jen jedna osoba. Ať už Ironfist, nebo Winks. Konkrétně vinen je každý, kdo si myslí, že na vinně je někdo jiný, než on sám. Týká se jak členů RT, tak členů Chaosu. Toto budu dále rozebírat.

2. Důvodem rozpadu nebyl vůbec počet MS v Chaosu. V tom je na tom stejně jako Order, či jiná gilda. Prostě, když MS chce, tak se vetře všude a pokud děláte svou práci dobře, spoléháte na svůj úsudek, než na to, co Vám o dotyčném řeknou jiní. Z toho důvodu většina ms proběhne většinou gild a pak se přejmenují.

3. Na vině není neaktivita členů chaosu, či RT, pouze se dá říci pár námitek o vzájemné spolupráci.

4. Ironfist není diktátor. Jen má v Chaosu silnou pozici. Prakticky na Kelevaru není člověk, který by měl za sebou tolik lidí. Tedy není to despota, lidem nepřikazuje, on lidi přesvědčuje. A dosáhne svého, nebo toho, co ostatní chtějí.

5. Kaile nemohla být ve starém chaosu, neboť se zkrátka většina členů shodla, že jí tam nechce. Klidně může být ale v novém chaosu, neboť tam ji lidé chtějí. Zatím. To nový Chaos nedegraduje, spíš ukazuje, že začíná s čistým štítem a od nuly, ergo zopakuje i mnohé další chyby starého chaosu.

6. Nový Chaos není reforma starého Chaosu. Je to úplně odlišná frakce a v principu nový i starý Chaos by mohli existovat vedle sebe, aniž by si názorově a uspořádáním lezli do zelí.

7. Nemůžeme říci, zda bude nový Chaos kopie Orderu, nemůžeme o něm říci nic, neboť vzniká. Rozhodně ale má nový Chaos k Orderu blíže než starý. Jak systémem, uspořádáním i vedením. Ale to se může ještě změnit.

8. Neutrální gildy nepodporují nový Chaos. Nepodporují ani starý Chaos. Celá situace je jim ukradená. Zatím žádný GM gildy si nepromluvil se svými členy a oficiálně nevyjádřil stanovisko a ani to pravděpodobně žádný GM dělat nehodlá. Alespoň doteď platilo.

9. Ironfist nezakázal svým členům, aby šli do nového Chaosu. Ne jen vydal prohlášení na téma, aby všichni posečkali atd. Zákaz to není, pouze doporučení. Efekt to mělo jako zákaz. Ale obávám se, že je jen zbožným přáním nového Chaosu, že k němu přejdou další lidé ze starého. Nemají důvod, ale uvidíme.

10. Do nového chaosu přešlo pouze pět členů starého. O nich se dá hovořit jako o nespokojencích.

11. Rada Chaosu nebyla zkostnatělá, ani to nebyli kamarádíčkové Ironista. Byli to GM nebo zástupci GM chaos guild. Aby měl kdokoliv v radě co dělat, musel by být GM nebo zástupcem nějaké CH guildy a starat se o x členů. A reprezentovat tam názor těch x členů. Jednotlivec by byl jen zbytečný kecal navíc.

12. Winks nešířil úmyslně o nikom nikde lži. Jen měl na věci jiný názor. Mnohdy mylný pramenící z neznalosti věci nebo napsal něco, co si jiní vyložili jinak, než myslel. Na to je dobré zeptat se, jak to myslíš, a pak teprve nápad.

13. Za rozpad nemůže neshoda Ironfista s RT. Ale je pravdou, že se RT a konkrétně Ironfist mají rádi jak oheň a voda.

Rada na závěr. Nikdy si nedělejte o ničem představu z fóra Kelevaru. Realita je naprosto jiná.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 194 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště - Cerveza )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist