Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Rozhovor s Ironfistem
Vydáno dne 04. 08. 2006 (2535 přečtení)

Přináším rozhovor s bývalým VM Chaosu o situaci, která nastala.

Taoki: Co říkáš na to, že jsi nebyl vybrán do nové Rady Chaosu?

Ironfist:Jsem za to rád. Nicméně se pozastavuji nad tím, jak může někdo někoho do Rady Chaosu vybrat. Nemůže - a tedy ta Winksova Rada Chaosu není pravou Radou Chaosu, neboť pravá Rada Chaosu je volenou institucí, kterou si volí členové frakce, respektive členové jednotlivých guild frakce. Víc hlasování, víc demokracie, tedy víc Chaos. Nikoli násilné dosazování, diktatura a netransparentnost. Jsem rád, že mohu být členem pravé, tedy staré Rady Chaosu, do které mě zvolila má guilda.

Taoki: Co říkáš na jména, která byla vybrána?

Myslím, že ty lidi, co jsou ve winksově radě, je třeba obdivovat za to, co všechno dokáže snést jejich žaludek. To je první varianta. Drouhou variantou je, že neví o co jde, co se stalo a do čeho jdou. Obě varianty mohou být zastoupené. V každém případě mnoho "vybraných" odmítlo k Winksovi jít a patří jim za to můj tentokrát nikoli ironický obdiv. Jsou to čestní a v názoru pevní lidé, kteří velmi dobře vědí, co je Chaos, za co bojujeme a jaké jsou naše cíle. Nepodlehli umělé síle, která nás chtěla zničit a musím říct, že je pro mě čest, že takové lidi znám a mám kolem sebe. Vážím si lidí, kteří jsou pevní v názorech, jsou schopní je podložit platnými argumenty a neuznávají rčení "kam vítr, tam plášť".

Taoki: Máš něco v plánu s lidmi, kteří nepůjdu do nové chaosu?

Ironfist:Ano, máme něco v plánu. Máme také určité nabídky, ovšem zatím jsme na žádnou nekývli. Zatím to vypadá, že pravý Chaos v nás přetrvává a kdo bude chtít bojovat za svobodu a demokracii, může se k nám přidat - kontakt na mě je na fóru Kelevaru a každý slušný člověk je vítán. Abychom ale nedělali dobré jméno Winksovu pokusu, rozhodli jsme se na čas změnit jméno, prozatím na provizorní "Ancestors", ve volném překladu "Ti původní", nebo "Dědicové". Toto se však ještě může změnit a my o tom budeme informovat.

Taoki: Jak by jsi reagoval na rčení některých na fórum, že chcete zpět svůj Chaous jen kvůli štítům a titulům?

Ironfist: To je naprostý nesmysl. Neznám jediného člověka, který by na našem novém fóru takhle řešil nějaké štíty nebo tituly. Ty ostatně stejně byly takřka pouze pro formu a moc neznamenaly (tím spíš je to, co s Chaosem udělali, absurdní). Zároveň jsem ani na fóru Kelevaru neviděl žádného Chaosáka mluvit o tom, že něco takového chce. Pokud někdo něco takového o nás tvrdí, tak je to buď nechutná účelová pomluva a záminka pro očerňování toho co jsme vybudovali, a nebo prostá neznalost skutečností a fakt. Ale co jsem tak četl různá vyjádření na fóru, v naprosté většině případů to je kombinace obojího.

Taoki: No myslím, že na téma jsme řekli vše podstatné, chceš ještě něco dodat?

Rád bych dodal, že to, co proběhlo s Chaosem je podle mého názoru neprofesionální, nelegitimní zákrok do hry ze strany několika členů RT, který by měl být výstrahou všem hráčům. Dnes je nazajímalo několik desítek členů Chaosu a jejich názory, zítra je nebudete zajímat vy, ostatní hráči. Je na každém aby zvážil, zde je pro něj tato možnost přijatelná.

Taoki: Děkuji ti za rozhovor.


[Akt. známka: 2,53 / Počet hlasů: 15] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 2372 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist