Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Rozpuštění frakce Chaos
Vydáno dne 28. 07. 2006 (4176 přečtení)

Chcete-li se dozvědět něco o rozpuštění a co na to říkají někteří Chaosáci, je tento článek tím pravým pro vás.

Chaos
Jak čas plyne, doba se mění a s ní přicházejí i nové priority a cíle. Nebyl jsem spokojen s fungováním Chaosu a tak jsem sáhl k radikálnímu kroku. Jedni ho přivítají, jiní odsoudí.

- Veškeré Chaos guildy od této chvíle přicházejí o status Chaosu.
- Všichni členové byli oproštěni od povinností, titulů a příslušnosti k frakci.
- Byl zrušen status Velmistra a funkce jako taková, nadále bude rozhodovat pouze nová rada
- Byla rozpuštěna a zrušena Garda Chaosu
- Byly odebrány Chaos štíty
- Aby nemusela být zrušena guilda Chaos, byla přejmenována na Chaon dokud si její příslušníci nevyberou nový název

Nastává čas nového Chaosu, nových pravidel se starými ideály. Nová pravidla najdete zde a v sekci Chaos na webu. V tuto chvíli je zrušeno předchozí nařízení ohledně frakčních bojů

Toto hlášení doslova zasáhlo svět. Všichni si položili spousty otázek. Nikdo netušil, co to vše přinese. Událo se to doslova z hodiny na hodinu. Členové Chaosu se bouřili. Není divu. Díky jedné vteřině doslova ztratili vše, co budovali. Bůh Winks byl ale neoblomný a plně stál za rozhodnutím Lorda Blackthorna. Všichni v zemi jsou zvědavi, jak se situace vyvine. I když jsme zkoumali všude možně, příliš nových informací se nám nedoneslo. Snad jen, že mnozí z vedení bývalého Chaosu již nemají tu podporu a důvěryhodnost, jakou měli. I nás v redakci velice zajímá, kdo stane na hlavních příčkách vedení „nového“ Chaosu. Nechme se tedy překvapit.

Mnohé bývalé Chaos gildy převzaly věc do svých rukou. Vyhlásily válku Řádu a dále pokračují v bojích. Také prosakují zprávy, že bývalý Velmistr Ironist se jen tak nevzdá. Královna prohlásila, že rozhodně nehodlá tolerovat, žádné nepokoje a pokud budou příslušníci Řádu napadáni, rozhodně se budou bránit. A co na to říkají sami členové bývalého Chaosu? Zde vám přinášíme kratičké rozhovory s dvěmi z nich.

Sparhawk
Jelikož jste ve frakci Chaos zastával celkem vysokou a váženou funkci, chci se vás právě zeptat na to, jak se vám líbí rozpuštění frakce a jak se stavíte k novému formování Chaosu?

Misha
Rozpuštění frakce se mi nelíbí, myslím si, že Winks až příliš zasáhl do hry. No formovaní Chaosu si myslím, že nebude špatné, ale přece jen bych Chaos nechal tak jak byl. Stavím se k tomu záporně, jelikož jsem měl rád Chaos takový jaký byl.

Sparhawk
Jak se stavíte k tomu, že některé bývalé gildy Chaosu vyhlásili válku Řádu jako neutrálové? Podporujete tuto myšlenku? I za cenu spousty financí, které budete nuceni platit za případné zabití?

Misha
Myslím si, že lidé, kteří byly opravdovými Chaosáky, opravdu nenávidí Řád, takže jejich myšlenku vyhlásit válku Řádu, i ze strany neutrálů podporuji. Myslím si, že neberou ohled na peníze, ale jde o jejich čest. Přece nepřestanou se zabíjením kvůli troše peněz, když kvůli tomu někteří bojovali už roky.

Sparhawk
Děkuji, ještě bych se vás rád zeptal, jaká byla vaše dráha v řadách Chaosu? Jak dlouho jste v něm působil?

Misha
V Chaosu jsem působil něco přes rok, a byla to ta nejlepší doba mého hraní. Dalo mi to dost práce se tam prosadit a jsem moc rád, že se mi to povedlo. Myslím si i nadále i když nejsu členem Chaosu, že bojují za správnou věc.

Sparhawk
Moc vám děkuji za rozhovor.

Sparhawk
Jelikož jste byl ve frakci Chaos, chci se vás právě zeptat na to, jak se vám líbí rozpuštění frakce a jak se stavíte k novému formování Chaosu?

Jocker
No tak myslím si že to Chaos potřeboval ale zas né, aby se zrušila na nějakou dobu celá frakce, poněvadž tam byli lidé kteří se o něco snažili už hodně dlouho a během jedné sekundy se jim to rozpadlo pod rukama........a jak se stavím k novému formování Chaosu?? Hmm to je těžké na to odpovědět.

Sparhawk
Jak se stavíte k tomu, že některé bývalé gildy Chaosu vyhlásili válku Řádu jako neutrálové? Podporujete tuto myšlenku? I za cenu spousty financí, které budete nuceni platit za případné zabití?

Jocker
Je to asi protože chceme dál bojovat za svobodu a války nebyli vyhlášeni jen Řádu ale i Necromantům..........ale teďka jsou boje zbytečné kvůli zabití.

Sparhawk
Děkuji, ještě bych se vás rád zeptal, jaká byla vaše dráha v řadách Chaosu? Jak dlouho jste v něm působil?

Jocker
V Chaosu sem strávil krásný rok, byl to nejkrásnější rok v zemi Kelevarské, měl jsem, teda ještě mám, spoustu přátel kteří mi pomohli a učili mě jak bojovat s nepřítelem.

Sparhawk
Moc vám děkuji za rozhovor.

Taoki
Jelikož jste byl ve frakci Chaos, chci se vás právě zeptat na to, jak se vám líbí rozpuštění frakce a jak se stavíte k novému formování Chaosu?

Lance
Samozrejme sa mi tento krok nepáči, ako väčšine bývalých Chaosákov. Takýto radikálny krok som síce čakal pri pridelený našej frakcie Winksovi, ale neveril som, že bude toho schopný. Myslím si, že zrušiť tituly mohol aj bez toho, aby vyhodil všetkých Chaosákov z frakcie a teda týmto krokom sa pohrával s ich vierou a riskoval to, že odídu zo shardu. Taký prístup by podľa mňa nemal byť zo strany žiadneho GM voči hráčom akceptovaný, pretože je to veľké zasahovanie do hry a prekračuje to všetky medze. Vzťah RT a hráč už nie je zďaleka taký, aký by mal byť. K otázke, ako sa staviame k novému Chaosu môžem odpovedať len sám za seba, nie za skupinu 50 ľudí. Mne sa táto veľká reforma nepáči, je to podľa mňa len ťah Winksa, ktorým chcel dokázať, že je výnimočný a všemocný. Mne moju vieru nevezme, aj keď ľudia hovoria, že ak sa nevrátim do Chaosu, tak bol pre mňa len miestom pre PvP a nič iné. Vyhodením z Chaosu odišla so mnou aj moja viera a budem ju presadzovať .

Taoki
Jak se stavíte k tomu, že některé bývalé gildy Chaosu vyhlásili válku Řádu jako neutrálové? Podporujete tuto myšlenku? I za cenu spousty financí, které budete nuceni platit za případné zabití?

Lance
Áno, schvaľujem to. Bojovali sme proti Orderom doteraz, kvôli nášmu presvedčeniu a slobode. Vyhodenie z Chaosu nám v tom nezabráni pokračovať. Neschvaľujem, ale správanie sa kráľovnej, ktorá v novinkách vyhlásila, že bývalí členi Chaosu napádajú Orderov a vyzývala ľud, aby si dával pred nami pozor, lebo môžeme zaútočiť aj na neutrálnych ľudí. Prvé útoky prišli od príslušníkov kráľovnej práve na moju osobu, keď som sa vybral bojovať proti vrahom. Stretol som príslušníka armády kráľovnej, ale keďže bol pre mňa modrý (keďže som neutrál), tak som sa vedľa neho postavil a čakal na vraha a myslel na možnú spoluprácu pri zabíjaní týchto vrahov. Dočkal som sa nadávok a bol som poučený, že nie som hoden stáť vedľa veľkého pána Rytiera. Následne sa vedľa mňa objavil ďalší rytier a ešte jeden príslušník armády kráľovnej. Začali na mňa kúzliť útočné kúzla, keďže som sa úspešne bránil, tak pridali na brutalite a nakoniec ma nemilosrdne zabili. Následne na to prijali Orderské guildy vojnu s našimi guildami. Kráľovná by mala radšej raz za čas nazrieť do ulíc a nesedieť vždy len za obrovskými kráľovskými stolmi, plne naloženými jedlom a krátením si dlhých chvíľ počítaním zlatých o ktoré ošklbala úbohý ľud na daniach. Tento úbohý ľud ešte zavádza svojími hláškami v novinkách, proti ktorým sa nemôžu bývalí Chaosáci brániť. Zabitia sa nám nepripočítavajú, aspoň mne sa ešte žiadne nepripočítalo,

Taoki
Děkuji, ještě bych se vás rád zeptal, jaká byla vaše dráha v řadách Chaosu? Jak dlouho jste v něm působil?

Lance
Pôsobím v Chaose od decembra 2004.

Taoki
Moc ti děkuji za rozhovor.Související články:
Jedna kapitola končí, druhá začíná... (01.02.2009)
Co je Chaos jako frakce a chaos jako myšlenka? (27.10.2007)
Beseda Chaosu (01.09.2006)
Pravdy a lži na fórum (19.08.2006)
Poradna u Lišky (19.08.2006)
[Akt. známka: 1,86 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 811 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist