Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Hunters of Evil
Vydáno dne 05. 05. 2006 (3835 přečtení)

Stala se mi zajímavá věc, kvůli tomuto článku jsem se musela rozdvojit-pokládala jsem si otázky sama sobě *usmála se*

Jak vznikla vaše guilda?

V září roku 2004 jsem si šla zavzpomínat na „staré dobré časy“ do dolu v Minocu, kde jsem se dala do řeči s Pyrosem. Bavili jsme se o založení gildy, a tak to všechno vzniklo. Ale museli jsme sehnat dalších pět členů, byli to Hrubo - Pyrosův kamarád, Krengor – můj brácha, Menieth – toho jsem potkala také v Minocu, Hanubis – kamarád Menietha, Socuba – moje kamarádka. Potom tam byl ještě někdo, ale už si bohužel nevzpomínám. Dali jsme do kupy potřebné peníze, ale v RT se zrovna měnili GM starající se o gildy, takže jsme na založení čekali přes měsíc a půl. Nakonec nám ji pomohl zařídit GM Baadur, kterému bych tímto chtěla poděkovat.

A proč jste si dali jméno Hunters of Evil?

Chtěli jsme název, který by obsahoval nějaké povolání, ale zároveň i boj. Po všech zavržených nápadech vyhrál tento.

Co bylo a je nyní hlavním cílem?

Tehdá jsme žádný cíl neměli, byli jsme všichni strašní nováčci, kteří měli leda tak mining na GM. Chtěli jsme se prostě sdružit. Až po delší době, jak jsme dospívali, jsme si začali vytvářet kritéria a pravidla naší gildy.

A jaká pravidla jste tedy vytvořili?

Po vzoru ostatních gild jsme si koupili gild house a zavedli pravidelný poplatek. Poplatky se zaplatili snad jen první měsíc a gild house jsme pro jeho nevyužití zbourali a prodali. Jediné pravidlo, které vydrželo od začátku je, že nechceme v gildě vrahy. I když toto pravidlo bylo jistý čas porušeno, jelikož u nás byl McLane, ale to bylo hlavně z důvodu pomoci při turnaji gild.

Jak jste na turnaji gild dopadli?

Jak jsem řekla, byli jsme totální začátečníci, takže jsme v prvním kolem vypadli hned do Looserů, jediné tři body byli právě od McLana. To nás trochu vyhecovalo a začli jsme trénovat, ale nebylo to o moc lepší. V turnaji v roce 2005 to mělo obdobný průběh, ale prohráli jsme jen o dva body *směje se*

Jsou v gildě stále ti samí členové?

To rozhodně ne, z původního osazenstva jsem v gildě jen já, Pyros a Hrubo, kteří však už moc aktivně nehrají. Do nedávné doby tam byl ještě Krengor, ale ten se rozhodl skoncovat s UO a prodává acc.

A jmenovala by jsi nám nějaké významné členy?

Jistě, začnu Lakem, kterého do gildy přivedla Socuba, bohužel jen na chvíli. Pak do gildy přišel Praetorius, kamarád Pyrose a Hruba. Opravdu poctivý člověk, který se i chopil funkce „gildovního taťky“ a začal shánět nové lidi do naši gildy. Především přivedl Ondareuse, Dota a Gajdulu, ten pak dovedl svého kamaráda Inseminátora, který už bohužel nehraje, a ten Diabluse a Kya. Nejčerstvějším členem je Pikpe. A já do gildy přivedla hráče Poppa a Wooshe, oba aktivně nehrají. V současné době máme dva adepty Masaku a Douche. Uf, snad jsem na někoho nezapomněla. *rozpačitě se usmála*

Jaké jsou podmínky pro příjetí?

Teď bych asi měla začít říkat něco o kodexu, že jo? Prostě daný hráč nesmí být PK a MS, a pak už jen stačí mě zaujmout. *mrkla*

Máte nějaké razantní body ve vývinu gildy?

Ne, pořád se nikomu nepodařilo mě svrhnout z funkce. *směje se* Jen jsme měli jedno těžší období, kde odešli dva členové a třetí o tom uvažoval. Naštěstí pro nás se po čase vrátili.

A do frakce jste vstoupit nechtěli?

Ze začátku jsme o nějaké frakci přemýšleli, ale to jsme byli moc velký lamky. Když jsme se zdokonalili, tak jsem se rozhodli zůstat neutrální gildou, která je členem Lidového shromáždění.

Vzpomeneš si na nějakou vtipnou příhodu z výprav?

U nás je snad každá výprava vtipná, jsme tak trochu jako Pat a Mat. Ale za zmínku stojí například dobytí Wrongu. Když jsme udolali zdárně Chromatic Wyrma, tak ho jeden nejmenovaný člen ressnul pomocí nekro kouzel a nenapadlo ho nic lepšího, než se s ním odportit ke kovárně v Britu a dát .all release Nebo naše výpravy do Phekla, kdy jiný nejmenovaný člen na TeamSpeaku: „Pozor, natahuji biga!“ a pak se ozvalo jeho strašné chrčení z nosohltanu či odkud to bylo.

Chtěla by jsi ještě něco na vaši gildu prásknout?

Jo, aby jste se nekoukali na naše webový stránky, nic tam není, páč jsme strašně líní *svalila se smíchy k zemi*

Děkuji ti za rozhovor a přeji další vtipné příhody na výpravách.

Tobě také děkuji, ať se ti daří.


[Akt. známka: 2,88 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 485 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist