Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Circle of Protection
Vydáno dne 21. 04. 2006 (2654 přečtení)

Tomas z Crydee pro vás vyzpovídal jednu pěknou Guildmasterku.

Kdy a jak vznikla vaše gilda?

Se zakládajícími členy jsme se seznámili již v Newbi zóně a na základě velmi dobrého přátelství jsme se domluvili, že až vyjdeme, založíme gildu. Byl to jakýsi symbol, nezničitelné pouto co nás dalo dohromady a to přetrvává dodnes. Gildu jsme založili 14.3.2005.

Co vůbec znamená a proč název Circle of Protection?

Circle of Protection v překladu znamená Kruh Ochrany. Tenhle název přesně vystihuje(symbolizuje) co je naše gilda zač a co je hlavní smysl její existence. Naše členy společně navzájem spojuje pevné přátelské pouto, které nás drží pohromadě, nemá konce a právě to zobrazuje slovíčko KRUH a OCHRANY proto, že v tomhle spojení vidí každý náš člen povinnost ochraňovat jeden druhého, ale taky ochraňovat slabší a utlačované.

Všiml jsem si, že nejsi zakládající Gild Master, proč odešel bývalý a proč jsi se novým stala zrovna ty? *mrkl*

Zakládající Guildmaster Rurouni Kenshin odešel, protože si uvědomil že o udržování svých přátel by se měl stejně dobře jako na Kelevaru starat i v reálném živote, na který mu v té době nezbývalo příliš mnoho času. Mezitím ještě gilda prošla dvěmi změnami Guildmasterů a poté se já stala nynější Guildmasterkou, po zvolení nadpoloviční většiny členů C.O.P.

Máte už dokonce i své město, jak dlouho vám trvalo než jste se na něj složili a domluvili se na jméně?

Aktivně jsme se myšlenkou založení města zabývali již tak od října 2005 a v únoru jsme se dohodli a dali dohromady dostačující obnos zlaťáku na založení našeho města - Skalky. Město bylo založeno 28.2. 2006. Jméno Skalky jednak proto, že město se rozkládá podél skály a jednak proto, že se město se stejným názvem nachází i v reálném světe poblíž Nového Jičína, kde bydlí jeden náš člen.

cop

Jaká má vaše gilda názor na frakce a byl už u vás návrh, že by jste se stali frakční gildou?

V těchto dobách máme členy, kteří se přiklání k názorům frakce Order a členy kteří jsou ryze neutrální a do frakcí se nemíchají. Byly zde návrhy na rozdělení gildy na neutrální sekci a Order sekci, jenže na takovéto dělení zde není dostatek aktivních členů, hlavně v Order sekci.

Jak by měl vypadat a co by měl dodržovat každý adept a člen gildy.

Měl by být čestný a slušný, to je základ. Radou či skutkem ostatním pomáhat, zlo a nepravosti bez milosti trestat. Měl by být vzorem všemu lidu, nepaktovat se s vrahy a lumpy této země a ani za cenu vlastního života nenechat přátele v nesnázích. Dále by měl být lidský a přátelský.

Co by jsi chtěla dodat o vaší gildě závěrem?

http://cop.mysteria.cz. Naše gilda si zakládá na společné zábavě, přátelství, vzájemné pomoci, čestnosti a hlavně na slušnosti. Odsuzujeme všechny podvodníky, zloděje a lidi, kteří se baví, popřípadě i těží, z neštěstí druhých. Jsme gilda mírumilovná a nevyhledáváme boje. Všechny konflikty se snažíme vyřešit v míru. Pokud to ale jinak nejde, jsme ochotni třeba i položit životy za druhé.

V současné době je v gildě 15 členů a 4 adepti. Její vetší část se skládá z mužů a ženy jsou v naší gildě 3 včetně mne. Mám je všechny ráda jsou společenští a chovají se tak, jak se má chovat správný člen gildy C.o.P. Více se dočtete na stránkách Circle Of Protection.

Děkuji ti za rozhovor.

Také děkuji.

Annie


[Akt. známka: 1,90 / Počet hlasů: 10] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 253 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Tomas z Crydee )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist