Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s kandidáty na post VM Řádu
Vydáno dne 07. 04. 2006 (2119 přečtení)

V dnešním dílem jsem si pozvala na rozhovor Whoora a Iana Stuarta, který se však rozhodl odstoupit od své kandidatůry ve prospěch Serlinga.

Jak dlouho jsi už v řádu?

Whoor: Trošičku jsi mě zaskočila, připadá mi to už jako úplná věčnost... bude to pomalu něco k dvěma rokům, velká většina mého působení na Kelevaru.

Ian Stuart: V Řádu jsem něco kolem jednoho roku, nejsem si jist přesným datem.

Co Tě do Řádu táhlo?

Přešel jsem vlastně se svou guildou - s Holy Rood, která se rozdělila na Neutrál a Order část. I kdyby se tak ale nestalo, myslím, že bych v Řádu nakonec skončil, je mi mnohem blíž k srdci než chaos a měl jsem v něm své velké vzory - jako třeba Rytíře Vilgefortze.

Mno zřejmě úcta ke starším orderům a jejich chování. Také hlavně pomoc ostatním, touha něčeho dosáhnout a změnit to, co je špatné.

Proč jsi se rozhodl kandidovat na post VM?

Mno, protože mi na Řádu záleží a chtěl bych pro něj udělat ještě něco dobrého. Mimoto mě zase popadla ta zdravá kelevarská závislost. Dalším důvodem, který mě k tomu přivedl bylo to, že se dle mého nepřihlásil nikdo zcela vhodný. Podpořili mě také kamarádi, kteří mi to v prvopočátku navrhli.

Kandidoval jsem proto, že z tohoto postu bych chtěl dál rozviíet to, s čím jsem začal v Panoších a také proto, že v té době se mi nezdál žádný kandidát vhodný.

A jaký je tvůj program?

Především rozvinout BeerMannův nápad a udělat z Lidového shromáždění důležitou součást infrastruktury království. Zvážit a rozpoutat diskuzi ohledně Senátu, je-li ho potřeba, případně čím jiným ho efektivně nahradit. Kdybych to měl říci v globálu, chci se věnovat zlepšení celkové pověsti Řádu, aby všichni neutrálové pochopili, že jim chceme pomoct a že pro ně něco děláme a dokázat, že slova jako čest a odpovědnost nejsou jen vyhaslým prázdným ideálem.

Můj program spočíval v rozšíření pomoci neutrálním občanům, chtěl jsem se více věnovat výchově nových adeptů a zaměřit se na aktivitu dění v Řádu.

Jaký je tvůj názor na daně?

Plně s nimi souhlasím. Když se nad tím zamyslíme, je to krok zcela logický, ale je jasné, že se lidem daně nelíbí. Nelíbil by se jim jakýkoli poplatek, je to pochopitelné. Myslím, že se s tím lidi nějak srovnají a většina z nich pochopí proč se daně zavedly. Jen se mi hnusilo, jak se strana Chaosu snažila využít zavedení daní (podotýkám, že jsme je jako Ordeři nijak nezapříčinili ani neschvalovali) v populistickou kampaň, ale alespoň byla možnost bojovat i na jiném poli než na PvP...

Já s daněmi plně souhlasím.

Co si myslíš o tvém, možná budoucím, protějšku VM chaosu Ironfistovi? *usmála se*

Je to určitě velmi inteligentní člověk, měl jsem možnost jej poznat i mimo hru. Ale myslím si, že způsob jakým vede Chaos není z nejšťastnějších a trochu se vzdaluje původnímu ideálu. Je to však jistě silná osobnost.

Nevím, nevidím do dění v Chaosu a ani, abych pravdu řekl, nechci.

Dalším "ožehavým" tématem je přítomnost PK na nedělním turnaji..Jak to vidíš ty?

Hmno ... na nedělní turnaje moc nechodím, takže hodnotit se mi bude jen těžko. Z pohledu hráče, který sedí za počítačem, jim to přeji a nijak mi to nevadí. Z pohledu Whoora, postavy Ordera mi to vadí... ale to jsou přece jenom ty věci, s kterýma nic neuděláme. Líbilo by se mi třeba zvednout vstup pro PK na kolbiště... jako takový úplateček za to, že mohli proklouznout.

Abych pravdu řekl, jejich přítomnost mi nevadí, jelikož je zde možno vidět poměření boje muže proti muži bez kouzel.

Plánuješ ztížit podmínky pro přijetí do řádu?

Nemyslím, že by bylo potřeba ztížit přijetí do Panošů, ale chtěl bych zamezit tomu, aby neaktivní panoši v guildě zůstávali neomezeně dlouho. Chtěl bych pobyt v panoších a tím pádem poctu částečného členství podmínit aktivitou a to především na pravidelných schůzích Panošstva a společných akcích.

Ano to každopádně, mnohem tvrdší kritéria a i posuzování přestupků panošů.

Jaké vlastnosti by podle Tebe měl mít pravý Order?

No především by si měl uvědomovat, že tím Orderem je, a to za každé situace. Pak hlavně ochota, smysl pro spravedlnost a čest.

Pravý Order by měl žít přesně podle kodexu, ale nikoho takového neznám.

A otázečka na závěr... Máš doma ve věcech Řád nebo Chaos? *smíchy se popadá za břicho*

No *rozesmál se* doma spíš chaos... ale chaos který chápu... jednou jsem viděl pěkné rčení: ,,Až vstoupíte do tohoto pokoje neděste se, to co vidíte není nepořádek, ale systém úklidu, který momentálně nechápete". Tak to uznávám i já *usmál se*

Mno asi spíše chaos *stydí se*

Tak děkuji Vám za rozhovor a přeji mnoho štěstí.

*usmál se* Já taky... měj se a přeji spoustu dalších skvělých rozhovorů.

Také děkuji a mnoho úspěchu i Tobě.


[Akt. známka: 1,75 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 38 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist