Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Návštěva muzea gildy Adventures
Vydáno dne 17. 03. 2006 (2715 přečtení)

Ve čtvrtek 16. března navštívil muzeum gildy Adventures Vévoda Trinsický a my se vydali v jeho stopách...

Na úvod se dozvíte něco málo z historie gildy Adventures. Byla založena Elessarem, Buzzem, Geraldem.

V modré místnosti nalezneme vystavené dva štíty Snake. Jeden ukoval Rebik, proslulý hledač pokladů, druhý je od Giliena, který odešel k Řádu, později však vstoupil do Nekromantů. Podobný osud měl i Gorash, od kterého zde nalezneme štít Hector. Dále jsou zde vystaveny už pouze Hectory a to od pana Baldrick [H.o.K.], kterého není nutno dále představovat, od pana Trea, Narg, který měl takové štěstí, že vyhrál na nedělním turnaji v jeden den lukostřelbu i souboje. Dále hector od Signora a Pichyho, jehož dům ve Vesperu nyní obývá Kazo.

muzeum1


V šedé místnosti nalezneme Elven bows od Jakcka Herrera, Hery Potra, který byl v gildě jen krátce, a od Eohwina. Déle je zde uložen Verite Heater Shield cr. By Lokis, syn Baldricka a Astorie, který z gildy odešel, Old copper Plate Helm cr. By Dados, který proslul u gildy Hell, a nalezneme zde i Superior Valorite Bow cr. By Krahujec.

muzeum2


V zelené místnosti nalezneme sbírku tunic, Valorite Chainmail Tunic jsem věnoval Apalosso v době, kdy byl Velmistrem unie, dále se zde vystavuje kousek od Astorie, kterou všichni známe jako obdivovatelku mustangů, a třetí Valorite tunica je do Dernhelma, ukoval ji v době, kdy byl v Gardě Chaosu, nyní je v gildě N.O.C. Verite Chainmail tunic zde vystavuje Will, který pro nás vymyslel několik her, jako jsou například L&D, dobývání hradu či souboje s kopím. Verite tunic zde nalezneme i od Vhailora, který se stal později vrahem. Jediná Rose chainmail tunic je od Gorashe, věnovaná v době, kdy byl Velmistrem Nekromantů.

muzeum3


V černé místnosti se nachází Golden heater shield cr. By Baron Langart [H.o.K.], další vzácné kousky tvoří dvě Silver chainmail tunics cr. By Xius Eyroo a Clovicek. Dále se zde uchovává sbírka obrazů pana Bombeje, který má velký podíl na výzdobě muzea.

Nad vchodem jsou vyvěšeny vlajky Tom Vipera, které vyhrál v nedělních turnajích. Posléze od gildy odešel a přidal se k Řádu. V chodbě na zdi vysí jeho Golden heavy crossbow. Vedle ní je zavěšena Black rock heavy crossbow cr. By Serling. Visí tu dvě Golden katany a to od mistrů Bombeje a Jelena. Celá budova je vyzdobena obrazy a trofejemi, za zmíňku stojí především Trofej vyrobená Gerdem van Ghor, který pomáhal při zakládání Kelevarské školy. Na zdi balkónu visí dvě velmi staré Heavy crossbow. Ta z Valorite je cr. By Buzz, ta z rose je cr. By Elessar. Na stole je položený Hardwood cr. By LionHeart a celý krásně prostřený stůl osvětluje svícen cr. By Francoas, které mu tímto děkuji za krásnou prohlídku muzea a všem ji doporučuji!

muzeum4


[Akt. známka: 1,83 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 362 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist